574 Shares 7962 views

Drapanie ręce. Zapisywanie tapicerka, dywany i ściany

Jak wiele doświadczenia cierpienia i nerwów kosztowało nas nieodwracalnie uszkodzony tapicerki, wykładziny, dywany i tapety winylowe, przystosowany do codziennego wykonywania w kogtetochenii zwierzaka. Mamy Rides go, krytykować, i za co? Bo jest podporządkowana jego instynktów, potrzebuje? Po Wyostrzanie pazury kota, a kot musi, więc one utrzymać je w dobrym stanie, więc jeśli chcesz, codzienna zabieg kosmetyczny. Dlatego nie przetrwa, i przysięgać, a nie lepszy niż zwierzę drapak. Tym bardziej, że kocięta, z rękami do zrobienia – produkt jest prosty, nieskomplikowany.

Kształt tego urządzenia mogą być różne. Najprostszym – w postaci płaskiego prostokątnego sztywny stos tkanin tapicerskich (pasowała sztucznego dywan średniej NAP) lub splecionych naturalnych konopi, juty, bawełniana liny.

Jak zrobić drapak dla kota?

1. Ustal wysokość. Powinien on być wielkości zwierzaka z wyciągniętymi przednimi łapami, jak podczas toczenia pazury kota jest zaangażowany w gimnastyce i nawet stojąc na tylnych nogach, wyginając plecy.

2. Podstawą do „maszyny sportowej” może być naturalną drewnianą deskę, to nie można nawet obbivat, choć estetycznie to nie będzie wyglądać bardzo ładnie. Lepiej przystosowane do drapania stanowisk, wykonany własnymi rękami, płyty wiórowej lub płyty i obtyanut swoją pierwszą cienką warstwą gumy piankowej, a następnie dywan, mocowania tkaniny na odwrotnej stronie za pomocą gwoździ tapicerskich, śruby z dużym głowy lub odcinkowych pistolet.

3. kociąt, rękami wykonane z odcinka rury z tworzywa sztucznego o grubości ścieków, owiniętych spiralnie skręcone liny szeroki, który stopniowo się po kolei, jest przymocowany do podstawy z białym klejem. Taka konstrukcja może być połączona z platformą obserwacji – półki zamontowane w górnej części rury za pomocą elementów mebli nierdzewnej. Przyszyć do strony na elastycznym paśmie zdejmowaną pokrywą, która może być usunięta i przemyto okresowo. Rura z półką na górze koniecznie powinna zostać wzmocniona w najcięższej stabilnym stojakiem na tylnej stronie, które są przyklejone do kawałków gumy antypoślizgowej.

4. Jeżeli kot lubi „Wag” narożniki ścian, ustawić „symulator” na rogu. Do tego kogtetochke ręce składa się z dwóch identycznych prostokątnych kawałków, pokryta wykładziną i połączonych z uchylnym stawów. Dołączyć go do ściany powinny być bardzo ciężko, aby utrzymać go z kołysanie i nie tyle podczas kogtetocheniya.

5. Spójrz na jego szponiastej zwierzaka. W miejscu, gdzie on jest, co on preferuje ostrzyć pazury? Starają się brać pod uwagę swoje preferencje w produkcji „symulator”. Kocięta, z rękami do zrobienia jest, przede wszystkim, jak kota lub kota, w przeciwnym razie twoja praca pójdzie na marne.

6. Naucz się kotka zarysowania łatwe. Kilka razy, aby pokazać swoje zwierzę, jak go używać. Aby przyciągnąć zainteresowanie dziecka i powiesić obok siebie na nici ulubioną zabawkę. Dorosłe koty zrobić ostrzyć pazury w specjalnie wyznaczonym miejscu będzie o wiele trudniejsze. Umieścić drapak gdzie istnieje już zepsute tapety lub dołączyć rozdarty kanapy. Jeśli nie jest to możliwe, pacjent stopniowo odzwyczaić i swojego zwierzaka ulubione miejsca do praktyki, pokazując mu właściwe miejsce. Przesuwanie stóp falanga, pokazuje, że jest tutaj, że musi to zrobić.

7. kocięta, wykonane własnymi rękami, można ozdobić wnętrze, jeśli uruchomić go z tkanin dekoracyjnych, miejsce w rzeźbionej ramie. Można zrobić go w postaci ryb lub kości, ale można po prostu zawinąć paski jasny wielobarwnej liny i udekorować krawędź frędzlami lub pomponami.