553 Shares 4167 views

W odstraszyć komary? Fumigację i telefony komórkowe

Małe, ale bardzo złośliwe komary mogą zepsuć resztę, nawet najsilniejszy człowiek. Cierpieć z nich wielu, ale niewielu wie, jak odstraszyć komary i nie dać im ugryzie cię. Żadne specjalne narzędzia znane wszystkim. Ale nawet niektóre z ich obywateli stosowany nieprawidłowo, powodując szkody dla ich zdrowia. Więc co odstraszyć komary, że nie zranić? W rzeczywistości istnieją tylko trzy sposoby: komar może zostać zabity, możliwe jest, aby przestraszyć, a nawet komary nie może po prostu być wpuszczeni do sali. Z ta ostatnia metoda jest mniej lub bardziej jasne: to jest możliwe umieszczenie moskitierę. Ale to jest – nie tylko w ten sposób do ochrony pomieszczeń.

W odstraszyć komary? fumigator

Słysząc te słowa, wielu dekoracyjne butelki z trujących płynów. Jest to częściowo prawda. Tam fumigację zaprojektowane do niszczenia (kill) komary i środki odstraszające owady, które odstraszają owady łatwe. Kompozycja fumigacją, obejmują piretryny i piretroidy, które mają wpływ na układ nerwowy brzydkie komarów. Konkretne ilości tych toksyn są nieszkodliwe dla ludzi, ale przypadki zatrucia (przedawkowania) nie występują. Najczęściej fumigacją wytwarzane są w postaci płyt, cewki lub aerozoli. Ogrzewany, że uwolnienie do powietrza substancji, które zabijają komary. Zwykle, przy czyszczeniu pomieszczenie lub namiotu wymaga 60 minut. Jest ważne zastrzeżenie: fumigację używać tylko w wentylowanych pomieszczeniach.

W odstraszyć komary? odpychający

Repelenty tworzyć środek odstraszający owady. Ich głównym niebezpieczeństwem: fundusze mogą dostać się przez pory do krwioobiegu, powodując poważne zatrucie. Dlatego takie substancje nie można wcierać one wytwarzane w postaci aerozoli. Jednakże istnieją środki odstraszające, które mogą być stosowane na skórę: stężenie szkodliwych substancji jest minimalna. W drogeriach kremy, balsamy i maści od komarów, ale nie są one skuteczne.

W odstraszyć komary? rośliny

Komary są bardzo dobrze zmysł węchu. Nie mogą znieść smaku anyżu, goździków, bazylia, eukaliptus. W związku z tym, bańka może być wylana z nie fumigację toksycznych związków chemicznych i olejków eterycznych z tych roślin. Istnieją inne rośliny przed komarami. Pod oknami mieszkania można sadzić pomidory lub starszy. Komary nie są nawet blisko zbliża to okno. Może być sadzone pod oknem lub na balkonie rumianek (piretrium), silnie pachnący goździkami. Aby wzmocnić efekt, można ozdobić mieszkanie z suchym grono tych roślin. Olej lub wywary z roślin można wlać do palnika olejowego lub kupić pachnące świece z ekstraktów aromatycznych. Natura może odstraszyć komary, rzucając na gałęziach drzew iglastych ogień, stożki. Jeśli nie można palić ogień przez całą noc, można umyć twarz i odkryte obszary silnej szałwii bulion: jest również boi się komarów.

W odstraszyć komary? deska

Najnowocześniejszym sposobem obrony jest korzystanie z tabletu lub telefonu komórkowego. Z Internetu, można pobrać specjalny program od komara brzmieć pewną wysokość. Jeśli znajdziesz właściwą boiska, nie można bać się komarów. Nawiasem mówiąc, repelenty elektroniczne można nabyć jako samodzielny gadżet.