691 Shares 2854 views

Uniwersalne klucze do domofonów własne ręce. Jak zrobić klucz do interkomu?

Jak zrobić klucze do interkomu z rękami? Przed myślisz o to pytanie, trzeba najpierw wiedzieć, co jest najważniejsze, puste, powielaczy, jak one działają i jakie są.

Jaki jest klucz uniwersalny do interkomu?

Zacznijmy od tego, że od domofonów klucze są w kilku formach. Może to być kontakt „tabletka” (medium zwykle elektroniczny zamontowany na specjalnym uchwycie) i breloczki zbliżeniowe, karty lub klucze magnetyczne i double-ended klucze, które znajdują się bardzo rzadko. Każdy z tych kluczy zawiera kod, który został wprowadzony do czasu produkcji.
Nadpisać ten kod jest całkiem możliwe, jeśli firmware nie została przeprowadzona, aby zakończyć, a jeśli klucz puste zezwolenia.

Czy to możliwe, aby stworzyć własną?

Klucz uniwersalny do interkomu, aby ich własna raczej trudno po prostu dlatego, że jest całkowicie klucz uniwersalny nie istnieje. Nie jest to regułą są pewne wyjątki. Rzeczywiście, klucz magnetyczny do interkomu (na przykład „Silnia”) może być odpowiednie dla wszystkich dom wejście lub pokrywają się z żadnym z domów po drugiej stronie miasta.

Producenci nie może naprawdę dbać o różnicy w firmware jak faktycznie takie zbiegi okoliczności stanowią jedynie ułamek procent tej kwoty – jeden lub dwa, rzadko więcej wejść w całym mieście. Istnieje również wszechstronny tablet domofon otwierać zamki, ale znowu to zależy w dużej mierze od jakiego producenta. Na przykład, uniwersalny pigułka „Silnia” nie będzie podejście do zamków innych producentów.

Co jest kluczem do interkomu puste?

Główne cechy techniczne, które odróżniają wstępnej – czy są one styk lub bezstykowych. Również duże znaczenie ma fakt, że jest możliwe, aby przepisać kod na przedmiocie, czy opcja ta nie jest dostępna. Ponadto producenci takich preparatów jest naprawdę sporo – wszystkie one różnią się w drobnych szczegółach, jak i jakości produkcji. Tanie lub drogie, to jest z tworzywa sztucznego, na przykład. Zatem klucz magnetyczny dla interkomu może być bardzo różny od znajomo.

Co jest kluczem do powielacz interkomu?

Powielacz mogą być zarówno profesjonalny i najbardziej prymitywny – ustawodawstwo Federacji Rosyjskiej w tym przypadku nie jest naruszone, ponieważ prawa patentowe dotyczące takiego sprzętu nie jest naruszona. Takie urządzenia pozwalają osoba rozważyć oryginalnego kodu klucza – w przyszłości zostanie on wykorzystany do produkcji nowego klucza, które mogą być wykonane zarówno ręcznie jak i automatycznie.

Najprostsze powielacz może pracować tylko z najczęstszych przedmiotów, a więc szczególnie przydatny nie można uznać, choć również zapewnia pewne możliwości. Ale powiela jakość nadal pozostawia wiele do życzenia, a ponadto trzeba będzie znać markę i model interkomu, a może po kilku próbach nadal będzie w stanie dokonać klawisz interkomu.

Professional jest znacznie bardziej użyteczne urządzenie. Oni mają zaawansowane właściwości techniczne, co skutkuje bardzo wysoką jakość kopii. Niewtajemniczonych może nawet wydawać, że z ich pomocą możliwe jest ustalenie kluczy uniwersalnych dla domofonów z rękami, ale tak nie jest. To urządzenie pozwala na ominięcie filtra i używać duplikat klucza jako matka, ale nie więcej.
Jednakże optymalny przedmiot obrabiany jest ustawiany automatycznie, co znacznie zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia błędów i różnych wad. Ponadto, takie urządzenia są produkowane przez egzemplarzy, a te same kopie cię równie dobrze jak zwykłe klucze służyć.

Klucze domofonowe produkcja

Aby je, trzeba najpierw poznać jego model. Jeśli nie możesz zrobić to sam, to profesjonalny powielacz robi wszystko dla ciebie. O tym, co jest wymagane rodzaju obrabianego materiału, konieczne jest, aby rozpoznać oddzielnie – informacja ta znajduje się w domenie publicznej. W Internecie można znaleźć powielacz Tabela kompatybilności i półfabrykatów i uniknąć nieprzyjemnych incydentów. Produkcja kluczy do interkomu poprzez powielacz trwa od kilku sekund do kilku minut. Wszystko zależy od Twojego doświadczenia w pracy z takich elementów.

Dokonywanie urządzenie z rąk

W rzeczywistości, uniwersalne klucze do domofonów zrobić z rękami jest dość trudne – wszystko zależy od powyższego problemu ogólnych różnic między wszystkimi istniejącymi systemami. Naprawdę wykonać takiego zadania wyłącznie do osoby, która jest dobrze zorientowany w programowaniu, ale ma także znaczące umiejętności technicznych. Ogólnie rzecz biorąc, produkcja kluczy do interkomu – proces jest dość pracochłonne.

Jeśli masz swój własny powielacz, interkom dla jednego naprawdę zrobić kopię. Ale za to, aby uniwersalny klucz do interkomu, trzeba będzie emulator.

Co jest emulator?

Ściśle mówiąc, jest to urządzenie, które pozwala otworzyć niemal każdy drzwi. Istnieją pewne ograniczenia, ale nadal jest znacznie bliżej do klawisza prawdziwie uniwersalnym. W istocie, tak aby klucz domofonu nie wystarczy napisać oprogramowanie – to naprawdę trudne. Choć nawet przy najlepszej jakości oprogramowania oraz emulatora którekolwiek drzwi przed tobą otwiera. problem jest znowu tutaj w różnicy między systemami i interkomy nawet modeli tego samego producenta. Nie ma nic skomplikowanego, aby skonfigurować emulator tego samego systemu, a następnie kod zostanie wybrany przez pewnego algorytmu, co oznacza, że wszystkie domofony tej marki będą otwierane tylko przez kuglarstwo. Robi się bardziej skomplikowana, jeśli istnieją co najmniej dwa stemple lub dwa różne systemy, to już oznacza, że istnieją dwa algorytmy. Oznacza to, że emulator sam będzie musiał zrozumieć, w jaki sposób wykorzystać w danej sytuacji, możliwości i korzyści, jak zrobić domofon, nie tak dużo. Nawet tak, aby klucze do interkomu z rękami całkiem realne. Jednak, aby je całkowicie uniwersalny nadal niemożliwe. Jest to zbyt poważne wyzwanie nawet dla zespołu programistów i inżynierów, zwłaszcza, że elektroniczny klucz nie otworzy zamka magnetycznego i odwrotnie. Jednak emulatory dla różnych systemów można również znaleźć w podręcznikach, a jeśli masz doświadczenie i wytrwałość to jest możliwe, aby uniwersalnych kluczy do domofonów własne ręce. Jednak łatwiej będzie kupić duplikat fabryki.

Mity na temat systemów interkomu

Wiesz już, że do uniwersalnego klucza własnymi rękami naprawdę wszystko jedno, chociaż jest to dość trudne. Wynik będzie, oczywiście, nieco różny od oczekiwanego. Można mówić o niektórych wyobrażeń ludzi o systemach domofonowych:

  • Domofon żadnych kodów uniwersalnych, które różnią się tylko w systemie Vizit, gdzie tak naprawdę jest połączeniem cyfrowej, która pozwala otworzyć zamek bez klucza w ustawieniach fabrycznych.
  • Uniwersalne klucze do domofonów nie istnieją – zbyt różne systemy i zasady zamków tak, że jeden klucz do otwierania wszystkich zawieść.
  • klucz magnetyczny dla interkomu nie można rozmagnesowane go umieścić w woreczku z zapięciem magnetycznym lub na kolumnie, i tak dalej. Ale uszkodzenia mechaniczne taki klucz jest całkiem realne, więc ostrożne obchodzenie nie jest konieczne, aby uniknąć.

Tak, zorientowaliśmy się, jak zrobić uniwersalne klucze do interkomy własne ręce.