429 Shares 6439 views

Lek „Laksigal”: instrukcję obsługi, wskazań, skład, opis analogów i recenzje

Wiele osób do czynienia z różnymi chorobami jelit. Mówi się, że choroba ta jest bardzo nieprzyjemne i często mogą zrujnować wszystkie plany. Do korekcji krześle, wielu lekarzy zaleca stosowanie narkotyków „Laksigal”. Instrukcje użytkowania, opis lek zostanie przedstawiony uwagę. Warto również wspomnieć o przeglądzie i analogów, który jest lekiem.

Opis preparatu

Ten lek jest dostępny w postaci ciekłej. jest to pakowane w pojemniki z ciemnego szkła, z 10 do 25 ml. Kombinacja ta jest umieszczona w tekturowym pudełku, na którym jest napisane „Laksigal Teva”. Instrukcje użytkowania dołączone do każdego opakowania.

Dokonywanie pakiet ma zielono-żółte zabarwienie. Również na nim są czarne linie spiralne.

lek

Co wskazuje, że lek „Laksigal” instrukcje użytkowania? Streszczenie donosi, że główną substancją czynną jest pikosiarczan sodu. Że wpływa na jelita i koryguje je.

Ponadto, kompozycja środka leczniczego zawiera elementy, takie jak parahydroksybenzoesan etylu, sorbitol cieczy, wody i tak dalej. Wszystkie te elementy zapewniają leki powinny być spójność i wzmocnić efekt głównej substancji.

Wskazania do stosowania leku

Na preparat „Laksigal” pouczenie o raportach, że został powołany na przewodniczącego korekty, która jest wskazana na zaparcia. Charakter retencji płynu tak, że zaburzeniami perystaltyki.

Pokazano także do wytwarzania leku do różnych procedur chirurgicznych. Nawet jeśli akt defekacji u ludzi rozstrzygnięty, lekarze nadal zalecają stosowanie tego narzędzia.

Wskazania do stosowania jako lek, stanowią różne choroby jelit, takie jak szczeliny odbytu, hemoroidy nasilenie, i tak dalej. Gdy pacjent jest zabronione do wysiłku i dążą do jelit wypróżnienia, przewidzianych kropli „Laksigal”.

Instrukcja użycia leku

Jak stosować ten lek? Istnieją dwa rodzaje dawki – dla dzieci i dorosłych.

Dla dzieci po 10 lat i dorosłych pacjentów stosujących lek do 12-15 kropli na raz. W razie potrzeby, dawkę terapeutyczny może być zwiększona do 24 kropli, ale nie innych.

Lek może być również stosowany u małych dzieci. Od 4 do 10 lat, lek podaje się w pojedynczej dawce 6 do 12 kropli. Przy pierwszym użyciu leku „instrukcje Laksigal” do stosowania nie zaleca się stosowania maksymalnej dawki.

Jeśli zaczniesz z minimalną porcję, ale efekt był niewystarczający, dawka może zostać zwiększona jedynie w czasie następnej wizyty. Lekarze zalecają picie lek przed pójściem do łóżka, a jej efekt występuje po około 12 godzinach. Zawiesinę można rozcieńczyć niewielką ilością wody, jeśli jest to pożądane.

Przeciwwskazania do stosowania

Podsumowanie informuje, że, jak każdy inny lek, to narzędzie ma swoje przeciwwskazania. Lek nie jest przypisany do kobiet w ciąży w pierwszym trymestrze ciąży oraz w okresie karmienia piersią. Kompozycja nie nadaje się do korekty u dzieci młodszych niż 4 lata.

Ponadto, lek ten nie jest przeznaczony do pewnych schorzeń przewodu pokarmowego: zapalenia, przepukliny, krwawienie, niedrożności, itp. Lek jest przeciwwskazany w ciężkim zapaleniem otrzewnej i bóle brzucha nieznanego pochodzenia.

Podobnie jak w przypadku innych preparatów dawkowych, narzędzie nie jest przypisana w podwyższonej wrażliwości na leki.

Lek można zastąpić?

Lek „Laksigal” jest względne i bezwzględne odpowiedniki. Tak więc, w pierwszym spadku można przypisać „Regulaks” lub „Gutalaks”. Skład tych leków jest identyczny. Jednak dodatkowe składniki mogą być bardzo różne.

Jeśli mówimy o względnych substytutów, można powiedzieć, „Duphalac”, „Senade” i tak dalej. Ich skład jest nieco inny od oryginalnego leku, ale wpływ na organizm jest absolutnie takie same.

Warto wspomnieć, że biorąc substytutów może być tylko po konsultacji z lekarzem. Pamiętaj, że samo-oznaczenie tych leków może prowadzić do nieprzyjemnych konsekwencji. Należy zawsze brać pod uwagę dawkę leku, jak również przeciwwskazań i ograniczeń.

Liczba specjalistów i konsumentów o medycynie „Laksigal”

Stajesz się świadomy informacje podano w dołączonych do leku „Laksigal” (krople) instrukcje użytkowania. Recenzje tego leku w większości pozytywne.

Konsumenci powiedzieć jedną ważną kwestię. Bardzo jasny i zrozumiały mówi o „Laksigal” instrukcji przygotowania do użytku. Cena leku jest również dość łatwo dostępne, w zależności od wielu pacjentów. Zatem, mały zbiornik 10 ml kosztuje około 250 rubli. Jeśli zdecydujesz się na zakup leku w ilości 25 ml, będzie cię to kosztować 350 rubli.

Lekarze twierdzą, że lek działa na ścianie jelita. Po podaniu doustnym lekiem reaguje z mikroorganizmów w przewodzie pokarmowym. Zwiększa to ilość wody w kale i podrażnienia jelit zakończeń nerwowych. Nietrzymanie oddawania kału obserwowano w ciągu 10-12 godzin po pierwszej dawce.

Pacjenci mówią, że działanie leku jest bardzo skuteczne. Tak więc wystarczy do picia leku tylko jeden raz w małej ilości, natomiast inne podobne związki, które mają być stosowane w dużych dawkach. Lek ma małą objętość, co oznacza, że zawsze można zabrać ze sobą.

Zaletą tego leku w tym, że można go podawać dzieciom. Większość małych pacjentów chętnie przyjmować tego leku, gdyż nie ma nieprzyjemny smak drażniących. Rodzice mogą fałszować leki pitnej dzieci, a te nie zauważył tego.

zamiast wniosku

Stajesz „Laksigal” świadomy przeczyszczających. Instrukcje użytkowania, rzeczywistych dowodów i sposobu stosowania leku opisanego w artykule. Ponadto, twoja uwaga dostarczyły dodatkowych informacji na temat tego narzędzia.

Pomimo wszystkich pozytywnych opinii, lek ten może powodować i luz. Zazwyczaj występuje w przypadku przedawkowania. Dlatego lekarze zalecamy pacjentom poprzez zwiększenie dawki leku. Skutki uboczne są objawia się w postaci reakcji alergicznych, biegunka, odwodnienie. Może również występować poszczególne objawy. podsumowanie badań przed zastosowaniem każdego leku. Życzę zdrowia!