109 Shares 8908 views

Sony Xperia acro S: cechy i przegląd modelu

Dość ciekawy w względem przeciętnego użytkownika smartphone cechy Sony Xperia akra S wywołujące: dużym ekranie, dobrą matrycę w aparacie z pyłu i wilgoci, jak również wiele innych równie niezwykle szczegółowo. Wielu ekspertów uważa, model najbardziej czcigodny firma sukces pomysłem.


Spróbuj dowiedzieć się, czy jest to rzeczywiście przez mały test na Sony Xperia acro S: Dane techniczne, konstrukcja, możliwości i godności pomimo wad. Obliczenia będą brane poglądy specjalistów w tej dziedzinie i opinie rangi i plik z właścicieli gadżetów.

Zawartość opakowania

Urządzenie jest dostarczane w pudełku marki raczej miłą i rodzinną. Opakowania wykonane z gęstej i wysokiej jakości tektury. Na końcach głównych zalet widać Sony Xperia Acro S (charakterystyka i znaki jakości), jak również kilka logotypów nagród otrzymanych na różnych wystawach.

Po otwarciu okna, zobaczysz:

  • Samo urządzenie;
  • kabel USB do ładowania i synchronizacji z komputerem;
  • ładowarka AC;
  • palmy gadżet;
  • stereofoniczne Sony Xperia acro S;
  • Cechy i opinie w instrukcji i broszur;
  • karta gwarancyjna;

Opakowanie można nazwać standardem, więc wszelkie dodatkowe akcesoria (takie jak pokrywy lub okulary ochronne), nie będzie widać.

wygląd

Jedną z wyróżniających cech „Acro” – jest to kraj pochodzenia. Urządzenie ma przyjść na nasz rynek nie z chińskich fabryk, a prosto z Japonii, który nie może nie cieszyć. Na tylnej części znajduje się znane wielu ekspertów zaokrąglone logo SE ( „Sony Ericsson”), urządzone w oryginalnym stylu.

Na koniec można zobaczyć devaysa interfejsy do podłączenia stacji dokującej, która wykonuje funkcje specjalnym stojaku, który przychodzi w pakiecie z Sony Xperia acro S. Specyfikacja stacje pozwalają sprawnie pracować z peryferii i zorganizować przestrzeń według własnego uznania – prawdziwy prezent dla użytkowników schludny. Z tyłu stojaka znajduje interfejs micro-USB, a gadżet przychodzi do doku bardzo łatwo i pewnie zamocowane.

Urządzenie jest bardzo odpowiedni dla dzisiejszych gadżetów Wymiary: 126 x 66 x 11,9 mm i waży 147 gramów. Urządzenie przechowuje można znaleźć w dwóch kolorach: czarnym i białym smartfonów Sony Xperia acro S. Charakterystyka mieszkań jest bardzo imponująca, aksamitny plastik, niewidoczny film na ekranie, wysokiej jakości pokrowce na gniazdach, że to wszystko, co zwykliśmy widzieć w produkcie z etykietą „Sony ”.

ochrona

Jedną z głównych cech gadżet – to obecność norm bezpieczeństwa. W Sony Xperia acro S LT26w cechy pozwalają ciało wytrzymać zanurzenie urządzenia do głębokości równej jeden metr, a także zapobiega przedostawaniu się piasku i innych zanieczyszczeń.

Ale nie konkretnie sprawdzić smartphone wytrzymałość na rozciąganie: pływać na dużych głębokościach i upadki na beton nie jest najlepszy sposób wpływa na samopoczucie gadżetu. Jest bezpieczny do podjęcia z łazienką lub ciepła w piasku obok ciepłego morza.

pokaz

Urządzenie wyposażone jest w stosunkowo wysokiej jakości TFT matrycą 4,3 cala nadwyżki w 1280 x 720 pikseli, co wystarcza do normalnej eksploatacji. Praca z czujnikiem więcej niż wygodne: ekran jest czuły, wszelkie problemy związane z zarządzaniem nie powstać.

Ponadto, urządzenie otrzymało dobrze sprawdzoną technologię BRAVIA mobilnej silnik, który może znacznie poprawić obraz wyjściowy. W ogóle, wizualny element ekranu był sukcesem, a niektóre krytyczne uwagi po prostu nie ma, że potwierdzają liczne opinie użytkowników w pozytywny sposób.

produktywność

Odpowiedzialny za wykonanie dobrej chipset Qualcomm MSM8260 Snapdragon Series, uruchomiony na dwa rdzenie o częstotliwości 1,5 GHz. Element graficzny został potwierdzony przez stosunkowo ostrym Akcelerator „adrenergicznego” seria 220.

Na „pokładzie” Acro ma 1 GB pamięci RAM, co powinno być wystarczające dla większości zwykłych zadań. Nawet „ciężkie” aplikacje i nowoczesne gry działają bardzo dobrze (na średnich ustawieniach) bez fryzów, hamulców i wypłat na FPS.

Dostępne dla użytkownika do osobistego użytku o 11 GB pamięci wewnętrznej 16. Jeśli przestrzeń nie jest wystarczająca, możliwe jest, aby znacznie zwiększyć objętość do 32 GB karty SD.

Stand-alone

Gadżet wyposażony jest w dość pojemnej baterii 1910 mAh pojemności. W trybie konwersacji, urządzenie może pracować przez prawie siedem godzin, fani muzyki usłyszeć urządzenie wystarczy na około jeden dzień, a fani filmu będą mogli cieszyć się film o sześć i pół godziny.

Reasumując

Smartphone „Acro S» nie można nazwać sportem i oczywiście skrajne, nawet z racji dobrych cechach obronnych. Niemniej jednak, że nie boi się płytkie i piasek, który mówi sam za siebie.

Cieszy obecność stacji dokującej w zestawie, a także charakterystykę wyświetlaczu kamery i urządzenia audio. O pojemności rzeczy bardzo dobrze. Zmontowane smartfon w Japonii, to automatycznie dodaje do niego kilka punktów. Można zrobić całkiem naturalny wniosek – gadżet okazał się udany i wyważony i dlatego zaleca się, aby kupić.