574 Shares 1966 views

Meizu M2 Uwaga: opinie właścicieli telefon

Stylowy i funkcjonalny smartfon średniego szczebla – jest Meizu M2 Uwaga. Zgłoszenie na temat tego wspaniałego urządzenia, jego farsz sprzętu i niuanse komponentu oprogramowania będzie dalej szczegółowo zbadane.

Kim jest ten gadżet?

Z małym budżetem i zakup wysokie wymagania do urządzenia do napełniania może być doskonałym rozwiązaniem tej sytuacji, smartfon Meizu M2 Uwaga 16GB. Recenzje wydzielają również stylowy wygląd tego urządzenia, która ma wiele wspólnego z „jabłko” z najnowszymi rozwiązaniami generacji, ale jego koszt jest znacznie niższy. W tym przypadku oczywistych wad tego urządzenia nie jest, a jego zdolność do prawie całkowicie dopasować iPhone 6. Może system operacyjny, aby zoptymalizować te ostatnie lepiej. Tak, a aparat jest, oczywiście, lepiej. Ale z drugiej strony, to jest nie tyle kwestią dla większości użytkowników. W związku z tym, ten gadżet może być uznane przez prawo „oszczędne” kopią iPhone 6, który praktycznie nic nie jest stracone.

A co jest natychmiast włączone?

Bardzo skromne wyposażenie w tym gadżecie, który zawiera:

  • Smartphone z wbudowanym nieusuwalne baterii.

  • Ładowanie adaptera.

  • Corporate kabel interfejsu.

  • Skrócona instrukcja obsługi urządzenia.

  • Karta gwarancyjna.

Zdecydowanie na liście brakuje zewnętrznego systemu głośników. Jednak takie podejście jest uzasadnione. Każdy kupuje tylko te słuchawki, które najlepiej nadają się do tego: czy z pozycji jakość dźwięku, zarówno z punktu widzenia kosztów. Również bez pokrywy ochronnej i przedniej części filmu będzie trudny do utrzymania stanu pierwotnego właściciela smartfona. Nie są one dostarczane. Innym ważnym akcesorium nie jest dostarczany, – karty pamięci dla Meizu m2 Uwaga 16 GB. Odpowiedzi wyraźnie wskazane pojemności osadzone dość mały magazyn, i bez tego akcesorium trudno będzie w pełni odblokować potencjał tego urządzenia.

projekt

Pod względem designu, ten smartfon jest dobrze, bardzo podobny do iPhone 6 lub 6s. Większość przedniej części panelu znajduje się wyświetlacz o przekątnej, jak 6s iPhone Plus – 5 i pół cala. Powyżej to słuchawki, mały wizjer przedniej kamery oraz szereg czujników. Poniżej, w przeciwieństwie do większości „Android” urządzenia z systemem operacyjnym, jest tylko jeden przycisk mechaniczny (inna rzecz wspólnego z „jabłko” gadżetów). Na zewnątrz, to wygląda bardziej jak mechanicznego przycisku „Galaxy C6” z „Samsung”, ale na zasadzie działania jest całkowicie zgodny ze smartfonów, które działają na iOS. Pozostałe przyciski mechaniczne są zgrupowane po lewej stronie smartphone. Tutaj wycofane regulatory głośności i przycisk zasilania. Na górnej stronie devaysa standardowe mikrofon przewodowy audio i porty, zapewniające tłumienie hałasu otoczenia podczas rozmowy. Wyświetlany w dolnej części Elementary mikrofon, mikro-YUSB i głośnik. Ten ostatni, jak najnowszej generacji iPhone, ukryty za stylowych barach okrągłymi otworami. Na prawym boku urządzenia do gniazda instalacji pochodzi SIM – karta lub dysku zewnętrznego. Z tyłu za główny aparat, logo firmy – producent i jednostka LED (pozwala aparat do robienia zdjęć w ciemnych). Obudowa smartfona mogą być następujące kolory: szary, biały, niebieski i różowy. Najbardziej przystępne cenowo i praktyczną z nich jest Meizu M2 Uwaga 16GB Grey. Recenzje emitować jego dostępność (niższą wartość niż w pozostałych przypadkach) oraz pojawienie się odporności na ewentualne zanieczyszczenia i uszkodzenia (jeśli taki kolor ciała nie są bardzo widoczne). Niebieska barwa przypadku jest skierowany do młodzieży, która jest w ten sposób na pewno chcesz wyrazić swoją indywidualność. Cóż, białe i różowe wersje są idealne dla słabej połowy ludzkości.

edytor

Jeden z najlepszych jakości rozwiązania procesor średniej wyposażony Meizu m2 Uwaga. Recenzje odróżnić go wystarczająco wysoki poziom wydajności. Wszystko to jest prawdą dla MT6753. Jest to układ 8 rdzeń ze wsparciem dla 64-bitowych. Wszystkie jego moduły oparte są na architekturze o nazwie kodowej „Cortex A53.” Wykonane kryształ krzemu przy zastosowaniu dawek 28 nm procesie technologicznym. Może to osiągnąć najwyższą częstotliwość 1,3 GHz. Mocną stroną rozwiązania technologiczne, są zadania wielowątkowe. Ale nawet z nie całkiem zoptymalizowanego oprogramowania CPU czuje się świetnie. W związku z tym nowo wykonane właściciel urządzenia martwić o braku wydajności na pewno nie jest to konieczne w dającej się przewidzieć przyszłości.

Graphics Processing Unit

Kolejną mocną stroną jest akcelerator grafiki w Meizu m2 Uwaga. Recenzje właścicieli tego urządzenia sprawiają, że wyróżnia się przyzwoity poziom wydajności. Dokładniej, podstawą tego gadżetu jest akcelerator wideo „Mali T720MP3”. Jakieś szczególne problemy z uruchomieniem nawet najbardziej wymagającego oprogramowania nie ma. Obraz na wyświetlaczu w formacie 1080p, a zatem odróżnić pojedynczych pikseli zwykle oko na pewno nie wydarzy.

gadżet ekran

Kolejną ogromną zaletą smartfona średniego szczebla z wyświetlaczem ekranu dotykowego jest bardzo dużo o przekątnej 5 cali i pół, chroniony odporne na uderzenia szkła o nazwie „Goryl oko” z ostatniego pokolenia. To właśnie z powodu tej wartości, urządzenie może zostać przekazana do klasy tzw fablet – urządzeń o przekątnej ekranu dotykowego 5 i pół cala. Jego rozdzielczość – 1920×1080, a obraz wyświetlany jest na nim w 1080 (to było już wcześniej wspomniano). Gęstość pikseli jest 403ppi. Matryca Wyświetlacz wykonany jest z technologią IGZO japoński Sharp Corporation. Zapewnia to doskonałą jakość obrazu i doskonałą reprodukcję kolorów. Cóż, kąty widzenia tego „inteligentnego” telefon nadrobić prawie 180 stopni.

pamięć

Masywne pojemność wbudowanej pamięci w podstawowej Meizu m2 Uwaga – 16GB. Opinie użytkowników wskazują na fakt, że część przestrzeni dyskowej zajmowanej przez oprogramowanie systemowe – około 3 GB. Reszta przestrzeni użytkownik może używać do przechowywania informacji osobistych lub zainstalować oprogramowanie. Jest również możliwe, aby zwiększyć liczbę wbudowanych pamięci poprzez ustawienie zewnętrznego urządzenia do przechowywania (może osiągnąć maksymalną wydajność 128 GB) smartphone Meizu M2 nota 16 GB. Recenzje w tym przypadku emitować jedną ważną cechę urządzenia – do ustalenia z zewnętrznej pamięci masowej z wykorzystaniem drugiej karty SIM gniazdo. Więc musimy dokonać wyboru: albo dwóch operatorów lub większą przestrzeń dyskową z jednej karty SIM. Istnieje również bardziej zaawansowaną wersję tego urządzenia ma 32 GB na pokładzie. Ale jego koszt jest znacznie wyższy. I, jak pokazuje doświadczenie, podstawowa 16 GB dla większości użytkowników będzie wystarczająco oczywiste dla wygodnej pracy. Pamięć RAM urządzenia 2 GB. W tym przypadku, po zakończeniu pobierania, ponad połowa z nich jest przeznaczona do stosowania przez użytkownika. Tak więc możemy bezpiecznie uruchomić 2-3 z prostym procesem, a jeden wymagający zabawkę w tym „smart” telefonu. W tym przypadku wszelkie problemy ze sprawnym funkcjonowaniem gadżetu i ogrzewania nie będzie dokładny.

aparat fotograficzny smartfon

Bardzo dobry główny aparat jest wyposażony w telefon Meizu M2 Uwaga. Recenzje przeznaczyć nienaganna jakość zdjęć i wideo, uzyskane z jego stosowania. Ona czujnik 13 megapikseli. Istnieją również technologia auto-focus, i, jak wspomniano wcześniej, jeden podświetlenie. Kąt w głównej komorze jest równy 300 stopni. Wszystko to pozwala na uzyskanie sumy dobrze, bardzo wysokiej jakości zdjęć. Filmy w tym przypadku jest nagrany w formacie 1080p, a następnie można bez większych problemów, aby spojrzeć na każdy nowoczesny telewizor jest kompatybilny z rolek wyjściowych w formacie „Pełna HLB D”. Na przedniej kamery skromniejsze Czujnik 5 Mn. Ale to wystarczy na „autoportretów” popularny dzisiaj. Ale dla wideo o rozdzielczości 5 megapikseli jest więcej niż wystarczająco.

Akumulator: pojemność i możliwości

Dobry autonomia posiada telefonu Meizu m2 Uwaga. opinie punkt do 2 dni devaysa pewni pracy na jednym ładowaniu ze średnim obciążeniem. W przypadku urządzenia z wyświetlaczem 5,5 cala i 8-rdzeniowego procesora jest doskonałym wskaźnikiem. Natychmiast należy zauważyć, że bateria nie jest zdejmowana w tym urządzeniu. A ciało nie jest składany. Tak więc w przypadku awarii akumulatora bez wizyty w centrum serwisowego na pewno nie wystarczy. Ale z drugiej strony, pełna pojemność baterii wynosi 3100 mAh, i uczynił z niego korporacja „Sony”. Dlatego potencjalne problemy związane z jego użytkowaniem, trudno w to uwierzyć. Żywotność baterii zostanie zredukowana do 12-14 godzin, jeżeli w okresie gadżet wymagający i zasobów-zabawki. Ale największą tryb oszczędzania, można liczyć na 3 dni pracy na jednym ładowaniu akumulatora wewnętrznego.

Miękkie niuanse i z interfejsem użytkownika

Jak już wspomniano, ustawiona oprogramowanie systemu trwa około 3 PL Meizu m2 Uwaga 16GB. Opinie mówią, że jest to średnia ilość zainstalowanego oprogramowania. Podobnie jak większość „inteligentnych” telefonów do tej pory, urządzenie działa pod kontrolą oprogramowania systemowego, takich jak „Android”. A wersja z jego dość niedawno – 5,0. Na szczycie OS zainstalowany własność firmy Meizu shell – Flyme OS. Jej wersja – 4.5. Wszystkie przyciski są wyświetlane w nim do pulpitu (to sprawia, że jest bardzo podobny do najnowszej wersji iOS). I nie zapominaj, że liczba transakcji w tym devayse można zrobić za pomocą gestów. Na przykład, aby odblokować gadżetu wystarczy w dowolnej części ekranu podwójnego kliknięcia.

Właściciele doświadczenie korzystania z urządzenia

Tylko jedna istotna wada w porównaniu ze swoim poprzednikiem M1 znajduje się w nocie Meizu m2 Uwaga. Liczba właścicieli przeznaczyć CPU. Prekursor może oferują z MT6752 taktowaniu 1,7 GHz, w wyniku, na wyższym poziomie wydajności. Cóż, w tym przypadku, MT6753. Ma również 8 modułów obliczeniowych, ale częstotliwość z nich jest zmniejszona do 1,3 GHz. Stąd też niższy poziom wydajności. Ale w większości przypadków do tej pory, różnica nie jest tak dużo i namacalny. A bateria w tym przypadku obciążenie będzie znacznie niższa, a autonomia – jest lepiej. Należy również zauważyć, że MT6753 obsługuje wszystkie bieżące sieci komórkowej, ale wsparcie dla 4G jego poprzednika w osobie MT6752 nie mógł się pochwalić. Co do reszty, to jest to super smartphone, który nie pozostawi nikogo obojętnym. On po prostu nie ma słabych punktów.

Cena konkursu

Teraz za $ 160 może kupić w konfiguracji bazowej szary telefon komórkowy Meizu m2 Uwaga. Recenzje z kolei sugeruje jego pełną zgodność z jakości urządzenia i jego parametrów sprzętowych. Nieco droższe będzie kosztować innych kolorów Korpusu. będzie musiał zapłacić dodatkowe $ 10-15. Ceny te są ważne dla wszystkich gadżetów z 16 GB pamięci wewnętrznej. Ale szara wersja z 32 GB będzie kosztować $ 230 WE. Reszta zmian, podobnie jak w poprzednim przypadku, $ 10-15 droższe.

wyniki

Jeśli chcesz smartphone z doskonałych Ustawienia – tym Meizu m2 Uwaga. opinie po raz kolejny potwierdzić. Jego wydajność nie wystarcza na jeden rok, a dla autonomii można łatwo dać szanse i droższych gadżetów o podobnych cechach.