544 Shares 1056 views

Jak to jest astma u dzieci?

Astma oskrzelowa – jest jednym z najpoważniejszych postaci przewlekłych reakcji alergicznych u ludzi, który charakteryzuje się ataków duszności, powstające pod wpływem działania czynnika stymulującego. Szczególnie trudno płynie astmy u dzieci, ponieważ ich układ odpornościowy nie jest jeszcze w pełni rozwinięty. Często może to być prekursorami innych reakcji alergicznych, takich jak zapalenie skóry lub zapalenie śluzówki nosa. Obecność alergii którymś z najbliższych krewnych może być również przyczyną astmy u dziecka. Oskrzelowy astmy u dzieci może wystąpić ze względu na częste przeziębienia zakaźnych, chorób układu oddechowego i odbierania pierwszych leków, a nawet syntetyczne mieszaniny.

Jak jest atakiem astmy oskrzelowej u dzieci?

Objawy astmy dziecięcej nie różni się bardzo od przepływu ludności dorosłej. Typowy atak astmy u dzieci charakteryzuje się pojawieniem hacking kaszel głównie nocą, gdy wykrywane są cząsteczki wdychanego powietrza, do którego dziecko ma nadwrażliwość. Dzieci młodsze grupy wiekowej mogą się zmieniać, aby włączyć niebieskie i „iść pod” w ataku kaszlu, stając się bardzo niespokojny i nastrojowy, tracą normalnego snu. Starsze dzieci mogą skarżyć się na ból i poczucie ucisku w klatce piersiowej, które często występują podczas oddychania jest trudne, a następnie kaszel.

Jak rozpoznaje się astmę u dzieci?

Kompleksowa diagnoza astmy u dzieci – procedura jest dość długi i wielopłaszczyznowy. Ostateczne rozpoznanie choroby jest wykonany dopiero po pełnym zbadaniu dziecka przez kilku ekspertów na podstawie badań instrumentalnych i danych laboratoryjnych. Pediatra w pełni studiował historię życia i rozwoju dziecka, rodzice są rozmowy w celu zapewnienia, że mają alergię. Produkowane immunoenzymatycznym krwi. Próbki skóry są umieszczone na identyfikacji alergenu. Badane czynności układu oddechowego. Wykonane panoramiczne zdjęcie rentgenowskie klatki piersiowej. Dopiero na podstawie tych danych, lekarze mogą ustalić obecność dziecka takiego poważnych chorób, takich jak astma oskrzelowa.

Jak leczyć astmę u dzieci?

Leczenie takich chorób jak astma u dzieci – bardzo czasochłonne i skomplikowany proces. Powinno być możliwe wyodrębnienie dziecko przed skutkami ataków prowokowanie czynników, wyeliminować z diety wszystkich produktów, które są alergenami, stosować ostrożnie u tych funduszy, które nie były wcześniej używane w codziennym dziecka.

Kolejny krok – terminy regularnej lekarza, aby odpowiednio monitorować przebieg choroby. W zależności od powagi należnej częstotliwości okresu pristupnaya, astma oskrzelowa u dzieci może być zadokowany przy użyciu różnych schematów leczenia. Najważniejszą rzeczą w każdym z tych systemów – systematyczne przyjmowanie leków. Zazwyczaj do leczenia astmy oskrzelowej powszechnie stosowany tzw podstawowe leczenie i kortykosteroidów leki w formie inhalacji. Obecnie są one powszechnie dostępne na rynku farmaceutycznym.

W czasie ataku astmy, rodzice powinni dać dziecku do picia dużo płynów, co osłabia lepką wydzielinę w oskrzelach, ale w tym samym czasie, śledzenie, więc on dusił ją, ponieważ może to pogorszyć stan nawet silniejszy kaszel i uduszenie. Pomieszczenie musi być zawsze wentylowane, zapewniając świeże powietrze. W pobliżu dziecka powinny zawsze mieć inhalator z substancji leczniczej, w czasie, aby mieć czas, aby ją zastosować. Jeśli atak nie zatrzymać się na dwie godziny, dziecko jest zobowiązany do dostarczenia w trybie pilnym do szpitala.