83 Shares 6036 views

Popularny wśród młodych Princesses lalek: Elsa „zimnego serca”

Należy zwrócić uwagę na to, co przechowuje obecnie sprzedawane piękne lalki. Elsa – postać z popularnej kreskówki – pojawiły się niemal natychmiast po jego wydaniu na ekranie. Eksperci przemysł zabawka szybko zdali sobie sprawę, jak bardzo będzie on sprzedawany. Oczywiście, ze względu na ulubionych bohaterów bardzo dobrze wcielać lalkę. Elsa zdobył uwagę wielu dziewcząt. Nawiasem mówiąc, wiele odmian jego wykonania. Dlatego też, każde dziecko będzie w stanie uzyskać dokładnie to, czego potrzebuje.


Wysoka jakość i atrakcyjny wygląd lalki. Elsa – zabawki sny

Więc chcesz kupić jej córki, wnuczki, siostrzenicy lub siostrzyczkę dobra zabawka. Oczywiście, dla dziewczynki lalki są idealnym rozwiązaniem. Elsa z kolekcji postaciami Disneya będą kochać swoje dziecko. Piękna księżniczka to nie tylko niezwykłe dla jej urody. Wysokiej jakości lalki Elsa docenią i dorosłych.

Dokładna replika bohaterki

Ten pełnometrażowy film Disneya szybko zyskał wiele małych fanów. W ten sam sposób jak lalka Elsa. „Cold Heart” i jego znaki nie pozostawia obojętnym dzieci. Kochają się z nimi bawić. A ponieważ lalka Elsa jest repliką bohaterki, staje się jeszcze bardziej interesująca. I fryzury, a rysy twarzy i niewiarygodnie piękna młoda księżniczka strój w pełni zgodne z obrazem kreskówek.

Dokonać tych lalek składa się z przyjaznego dla środowiska tworzywa sztucznego. Strój uszyty z wysokiej jakości materiału. Piękne blond włosy układać w doskonałej fryzury. Głowica i rączka z nogami zamontowane na zawiasach, dzięki czemu lalka może przybierać różne pozycje i obracając głowę. W skrócie, grając z Elsa – prawdziwą przyjemność. Piękne kinoigrushki najmniejsze szczegóły są powtarzane wizerunek ukochanego bohatera słynnego filmu animowanego.

Idealny prezent dla dziewczynek

Szczególnie dobrze nadaje się jako prezent dla partii lalki dla dzieci Elsa. „Cold Heart” – animowany, bardzo szybko zdobył maluchów rozpoznawania. Dlatego takie zabawki i zachwyci każdą dziewczynę dosłownie na pierwszy rzut oka. Resist kupując taki dar jest trudne, a sami rodzice.

Ruchome lalki na zawiasach z poruszaniem części ciała, która ma podobieństwa z bohaterką kreskówki, szalony jak mała dziewczynka. Piękna sukienka, duże oczy, gruby warkocz i blada skóra … Ta lalka – prawdziwa piękność!

Rozważmy każdy szczegół

A teraz więcej o każdego elementu. Zacznijmy od włosów. lalki grupowy (te, w których jest to) jakby lakierowane – dość trudne i zachowuje swój kształt. Ten sam warkocz czuje się bardzo miękkie. Jest on przymocowany za pomocą przezroczystych gumowych zespołów na lewej ręce.

Jeśli chodzi o strój, to ma bardzo ładne pętlę, szyte kilka szwów w trzech miejscach. Muszą zgrać. Istnieje również kilka małych niedociągnięć. Ubierz lekko małą lalkę w klatce piersiowej i ramion. Ponadto, przezroczysty płaszcz ozdobiony błyszczy i płatki śniegu, trochę pomarszczone w polu. Konieczne jest jedynie para wodna, jak wyraźnie nie można prasować. Na nogach pupa nosić niebieskie buty, baleriny, jak również Xhosa, zapisane za pomocą przezroczystych gumek.

I ostatni mały minus. Lalki (Elsa i Anna – dwa) mają lekko krzywe nogi. Więc jeśli podnieść sukienkę powyżej kolana … Na ogół jest mała wada. Lalka to dość drogie, więc braki w jej występ po prostu nie do przyjęcia! Ale w każdym przypadku, plus dużo więcej, ale kupić czy nie kupić jej dziecko – to rodzice.

Śpiewaj razem z lalką

A dla najbardziej twórczych dzieci jest też lalka śpiewa Elsa! Śpiewać ze swoją „dziewczyną” okruchy wystarczy dotknąć magicznego amuletu i dostosowania go do ręki Elsa mikrofonu. Lalka natychmiast zaczyna śpiewać piosenkę „Let przejść i zapomnieć”. Dziecko może również w dowolnym momencie w celu doprowadzenia mikrofon i nadal śpiew. To bardzo ekscytujące dzieci. Można śpiewać Elsa nawet dwa. Tylko nie zapomnij kupić baterie!

I jeszcze jedno. Pamiętaj również, że w okolicy talii z tyłu lalki jest mały płaski plastikowy czepek. Zanim będzie można używać należy wyciągnąć małą szczelinę. W przeciwnym razie gra będzie tylko kawałek muzyki i śpiewać będą polkupleta Elsa. Raz ją usunąć – usłyszysz dość długą opcję.

W ten sposób można mieć pewność, że kupując lalkę Elsa, można uczynić go wielkim darem. okruchy radości jest po prostu nieograniczone, podobnie jak twoje. Po tym wszystkim, szczęście naszych dzieci – to jest nasze szczęście! I nawet, gdy dziecko dorośnie i przestanie grać lalkę, to może być tylko do dekoracji stołu lub półki w pamięci odległego dzieciństwa.