211 Shares 3073 views

Kocioł gazowy „Danko” z „firmy” Agroresurs

Większość z nas słyszał o urządzeniach grzewczych „Danko”. Wydzielanie produktów biorących udział w największym ukraińskim producentem „Agroresurs”.


W 2003 roku ta popularna firma wyprodukowała pierwsze kotły wsadowe. W danym momencie, marka produkuje ponad 650.000 sztuk sprzętu rocznie, w tym kotłów gazowych „Danko”, których cena waha się od 13341 do 21506 rubli rubli. Wiele domów na Ukrainie i za granicą, można zobaczyć wyposażenie producenta.

Kotły wygląd „Danko”

Pracownicy płacą dużo uwagi do projektu ich wyposażenia. Nowoczesne kotły „Danko” stylowy i ciekawy funkcję. Zasadniczo są one dostępne w kolorze białym, ale jeśli chcesz, możesz zakupić sprzęt grzewczy inne odcienie, takie jak jasnoszary lub srebra. Na każdy kocioł ma małe logo jasny kolor czerwony, zgrabnie umieszczony w rogu modelu. Kształt może być jasne ściśle prostokątny prostym do owalu. W każdym z kotłów można również zobaczyć mały zgrabny włącznik zasilania, nie psuć wyglądu urządzenia. W związku z tym, każdy będzie mógł wybrać model do własnego gustu i osobistego stylu swojego mieszkania, który jest również wielkim atutem. Urządzenia doskonale pasuje do każdego wnętrza.

Firma produkcyjna „Agroresurs”

Jak powiedzieliśmy, w asortymencie tej popularnej firmy można znaleźć ciepłej wody i techniki grzewczej, projektowane i montowane przez specjalistów z przedsiębiorstwa. Około 300 różnych modyfikacji urządzenia grzejnego, którego moc może wynosić od 2 do 140 kW w ich produkcji uwalnia PJSC. Wszystkie te urządzenia, w tym kotłów i gazu podłogi „Danko”, mogą być używane do indywidualnego i autonomicznego ogrzewania. Firma produkuje gazowe kotły elektryczne, na paliwo stałe, komin, ściany i podłogi, stali, miedzi lub odlewane wymiennik ciepła żelaza. Krótko mówiąc, wybór jest świetne dla kupujących, i każdy może wybrać żądaną opcję. Kocioł gazowy „Danko” wyposażone w automatyczną, gwarantując bezpieczeństwo. Można regulować (Włoski, polski i holenderski rozwój) mikrofakelnymi wysoce palniki stworzony stali żaroodpornej stali, sprawność tych urządzeń grzewczych sięga 93 procent.

Kocioł gazowy żeliwo „Danko”

Jest to jeden z najbardziej popularnych modeli. Kocioł gazowy „Danko” Żeliwo posiada otwartą komorę spalania, sprawność urządzeń osiąga 90%, co w połączeniu z programowaniem pozwala wyciągnąć wnioski, że jest bardzo ekonomiczne kotły opcję. Ich grubość – 16, 25, 33, 41 i 50 kW. Taki kocioł gazowy „Danko” produkowany jest w 3 postaciach: Amerykańska, włoskim, polskim lub automatyki.

Doskonała wydajność sprzętu, nowoczesnego wzornictwa i atrakcyjnego wyglądu, trwałości i jakości, przystępne dla większości ludzi cenią sobie wygodę i łatwość obsługi – to wszystkie argumenty za wyborem takiego sprzętu i producenta.