594 Shares 4051 views

Rozkoszne hybrydowe herbacianych róż

Kilka amatorskich ogrodników i właścicieli prywatnych działek odmówić rosną hybrydowych herbacianych róż na kwietnik. Różnorodność typów i kolorów tych kwiatów jest zaskakujące i łatwość pielęgnacji sprawia im niezbędnych mieszkańców łóżka.

Każdy krzak róży jest dzieło sztuki z wielu cienkich i delikatnych kwiatów. Hybrydowe róże herbaciane są uważane za prawdziwe klasyki przez rośliny z rozszerzonym zarodku górę, które kwiat, otwarte satynowe i aksamitne płatki, delikatnie zakrzywione na brzegach iw środku zwinięty w stożek. Różnorodność kolorów – od światła różnych kolorach – i ciętych aromat herbaty te kolory są ciekawe. Wielu ogrodników Wierzymy, że do cięcia i wystawa nie ma nic lepszego te rośliny.

Jednak nie zawsze tak było. Zaledwie sto lat temu w tej samej formie, jak hybrydowych herbacianych róż ja nie znam nikogo. Odmiana ta została wyhodowana w 1867 roku przez hodowcę z Francji Guillot w wyniku losowego kojarzenia parku powtarzające i herbaty. Po pewnym czasie, pochodzi ponad 10 tysięcy gatunków, które różnią się liczne formy, koloru i wysokich krzewów. Oprócz wszystkich powyższych cech, hybrydowych herbacianych róż mają jeszcze jedną pozytywną cechę – nieprzerwane kwitnienie, które można podziwiać od wczesnego lata do późnej jesieni.

Z należytą starannością, zarówno młodych i dorosłych przedstawicieli krzewy ogrodowe królowa może osiągnąć wysokość 7-9 metrów, aby dać kwiaty, w każdym z nich, w zależności od odmiany, mogą liczyć do 120 płatków. Odmian hybrydowych herbacianych róż bardzo lubią ciepło, więc im bliżej zimy muszą przygotować dobrą kryjówkę. Reprodukować kolory na dwa sposoby: przez sadzonki lub szczepienie.

Hybrydowe róże herbaciane nie są bardzo odporne, są kapryśne i kapryśny. Dlatego też, w celu uczynienia kwiaty zadowolić Cię bardziej niż jeden rok, powinny one mieć wystarczająco dużo uwagi i przestrzegać wszystkich zaleceń, które zostały opracowane ponad dekadę poprzez eksperymenty, obserwacje i ciężkiej pracy.

Rosnąć pięknym krzew herbaty hybrydowy róże, sadzenia powinny być realizowane we wszystkich zasad agrotechnicznych. Posadzone krzewy jest zwykle na początku maja na nasłonecznionych osłoniętych miejscach o dość luźnym, lekko kwaśnej glebie. Na kilka godzin przed wyładunkiem zanurzyć w wodzie lub części korzeni przeszczepu lub całkowicie kwiatów sadzonki, by były wypełnione wilgoci.

W odległości 35-55 cm od siebie nie więcej niż 5-9 posadzonych krzewów uprzednio zwilżonego nawozem sztucznym (nawozu w mieszaninie), w fossa wielkości 30-55 cm. Po przeszczepie i zagęszczania gruntu w bawełnę, aby małe ziemi kopca. Ma to zapewnić, że gdy woda nawadnianie nie rozprzestrzenia się wokół, i był utrzymywany w umieszczeniu strefy korzeniowej. W celu ochrony dolnych pędów z ciepła, zimna i wiatru, sadzenia kwiatów zakończeniu Hilling, którego wysokość wynosi około 15 cm.

Hybrydowe herbacianych róż można bezpiecznie dumna ze swojej inteligentnej różnorodności odmian, które codziennie jest uzupełniana o nowe i niepowtarzalne wzory.