694 Shares 1993 views

Rowery Królewski Baby – tandem niezrównaną jakość, jasność i trwałość

Należne jej miejsce wśród konkurentów bierze popularną markę Królewski niemowlak, który okazał się na rynku światowym. Dziś Rowery dziecięce Królewski stal uosobieniem funkcjonalności Brilliance niezrównaną trwałość i jakość cechy. Firma oferuje najszerszą gamę produktów, która obejmuje około pięć zbiorów rowerowe koncentruje się na różnych kategoriach wiekowych małych odbiorców.

Zalety produktów markowych

 • Największe ramy jakości, które mimo swojej lekkości, są wiarygodne i nie odkształca się pod dużymi obciążeniami.
 • Barwienie roweru wykonana z wysokiej jakości materiałów, a więc produkt nie blakną pod wpływem promieni słonecznych.
 • Rowery Królewski niemowląt wszystkich, bez wyjątku, są wyposażone w niezawodne obwodu ochronnego, co eliminuje możliwość uszkodzenia podczas jazdy.
 • Sprzedaż i dalszy transport odbywa się w wypełnionym po brzegi, praktycznie zmontowane.
 • Dostępność niespodzianki od producenta na przykładzie butelki, pompy, lub dodatkowych zestawów kluczy.
 • Ogromny wybór modeli i kolorów.

rower dziecięcy dla niemowląt: Królewski powody wyboru

Po wybraniu pojazd dwukołowy dla małych fidgets, należy zwrócić uwagę na każdego z kryteriów, według których przyszłość zależy nie tylko z powodzeniem spacery, ale także bezpieczeństwo dziecka.

 • Doskonałej jakości części i podzespołów, niezawodny montaż i pakowanie produktu. Przede wszystkim konieczne jest, aby należycie uwagę na materiał ramy. rowery królewski Dziecko ma dwa podstawowe ramy interpretacyjne – mianowicie, aluminium i stali, które zapewniają niezwykłą łatwość i funkcjonalność produktu. Odpowiada on za większość obciążenia podczas jazdy. Ramy rowerowego zupełnie inny odcinek profilu ramy, który po spawaniu poddanego obróbce chemicznej i malowanie. Materiały powłokowe doskonale chroni produkt nie tylko przed słońcem, ale również przed działaniem korozji. Każdy rower marka ta posiada oryginalne opakowanie i jest w pełni zmontowany w postaci 80% sprzedaży. Niezależny Problem po zakupie jest zainstalowanie fotelika, kierownica i przednie koło.
 • Różnorodność sprzętu, który pomaga w projektowaniu regulacji mocy pewnej wysokości i wieku kategorii dziecięcej. Przykładem tego służy regulowana kierownica i fotel. Dostępność bezawaryjnego układu hamulcowego, który jest aktywowany przez naciśnięcie dźwigni blisko kierownicy.
 • Doskonały wygląd i stylowa konstrukcja sprawia, że rowery dla dziewcząt i chłopców atrakcyjne dla innych. Jest to ułatwione przez szerokiej gamie kolorów, kolekcji i modeli.
 • Dalsze wsparcie serwisowe: konserwacja i naprawa.
 • Odpowiedni sprzęt, zapewniając wszystkie potrzeby dzieci. Rowery Królewski Baby w zespole podstawy zawiera jakość połączenia znajdujący się na kierownicy, a posiadacz butelki dla niemowląt. Oprócz głównego zbioru, przymocowany do roweru miłych prezentów i niespodzianek.

Zakres produktów

 • Sakura – rower dla dzieci w wieku od 1,5 do 3 lat. Pojazd ten jest wyposażony w napęd łańcuchowy, stałą ramę metalową, zakrzywiony kształt i koła kierownicy, 12 cali.
 • Pony – rower dwukołowy dla dzieci w wieku od 2 do 4 lat, sztywnej konstrukcji, widelec neitegrirovannoy kolumny kierownicy i ramy stalowej.
 • Przyciski – pojazd ten ma na celu kategorii przedszkolnej dla dzieci w wieku od 4 do 6. Rowery dla dziewczynek i chłopców z tego gatunku mają napęd łańcuchowy, rama aluminiowa, bardzo wygodne zakrzywionych konstrukcji koła i koła o średnicy 16 cali.
 • Space – jest to doskonały przykład roweru dziecięcego z solidnej ramie wykonanej z wysokiej jakości aluminium, ergonomicznej kierownicy, pedałów i wygodnym antypoślizgowym uchwytem sportowej. Pojazd ten jest przeznaczony dla dzieci, wzrost od 120 do 145 cm.
 • Cukierki Steel – piękny zwrotny rower, który jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 4 do 6 lat. Dzięki aluminiowej ramie, produkt jest bardzo niezawodny i trwały. W tym modelu, istnieją specjalne poduszki w kierownicy, co zapobiega urazom dziecka podczas wymiany. nadmuchiwane koła pojazdu, możliwe jest, aby wyregulować wysokość siedziska. Ze względu na kosz na kierownicy, rower ma zupełnie indywidualny i atrakcyjny wygląd.

Ulubiony wśród modeli marki

Kolarstwo Królewski Dziecko Freestyle – to doskonały wybór dla młodych miłośników aktywnego stylu życia. Jest to pojazd dwukołowy, że nie tylko jest łatwe w obsłudze, bezpieczne, funkcjonalne, ale również całkiem jasne. Rama do transportu dziecka jest wykonany z wysokiej jakości aluminium o okrągłym przekroju poprzecznym. Kolorystyka tego modelu roweru jest bardzo szeroka i obejmuje zarówno sygnał zarówno dla dziewcząt i chłopców. Również ten rower jest przedstawiony w czterech rozmiarach, które koncentrują się na różnych grupach wiekowych dzieci od lat 1,5 do 12, w zależności od średnicy koła. Ergonomiczny kształt siedziska jest regulowane na wysokość, dziecko będzie czuć się komfortowo podczas jazdy.

Królewski dziecięce Guziki – lider sprzedaży na całym świecie

Bestsellerem w świecie transportu dzieci jest rower Przyciski model tej marki. Pojazd ten został zaprojektowany dla środowiska miejskiego, w tym parków i utwardzonych ścieżkach. Ponieważ jest w stanie z łatwością pokonać piaszczystej gleby i trawy sadzenia. Dodatkowym udogodnieniem dla małego pasażera stworzyć ergonomiczny regulowany fotel i kierownicę. Wszystkie części i elementy roweru malowane ekologiczną farbą, która nie powoduje reakcji alergicznych. Pojazd jest wyposażony w nadmuchiwanych kołach, z możliwością pompowania powietrza.

polityka cenowa

Rowery dziecięce królewski są przykładem transportu zakresie przystępnej cenie o wysokiej jakości dla dzieci. Jak wynika z aktami od wartości, która waha się od 8325 do 18 500 rubli.