813 Shares 1339 views

Lobaev karabin snajperski: dane techniczne, opinie, cena, obraz

Wiaczesław Lobaev – utalentowany człowiek, który zaprojektował słynny tytułowego karabin snajperski. On – uczestnik i zwycięzca wielu konkursów w wysokiej precyzji trener fotografowania. Zaangażowany w sądząc wielu konkursach w strzelaniu wśród shooters wojska i różnych agencji bezpieczeństwa. Dyskretny, poważny i małomówny. Możesz myśleć, że to działa w niektórych organach pozaministerialną.

Jako młody człowiek brał udział w wielu zawodach, w tym na całym świecie. Oni Lobaev obliczu poważnych problemów: Broń wystawiony do konkursu, nie bardzo dokładne uderzenia w cele. Wiaczesław, chcąc rozwiązać te problemy, postanowił zaprojektować swój własny karabin snajperski.

„Car Puszka” Lobaeva

Wiaczesław Lobaev studiował u mistrzów przypadkach broni w USA, gwiazdy takie jak glina Spencer i Speedy Gonzales. On dużo nauczyłem się od tych lekcji. Cała ta wiedza zostały następnie przetestowane w praktyce słynnego projektanta.

Wracając do domu, po raz pierwszy odbyła się rejestrację licencji do produkcji broni. Teoretyczna część prac została już wykonana, ponieważ w tym samym czasie uczenia się od ekspertów za granicą, zaprojektował swój sen rysunków papierowych.

Po otrzymaniu wszystkich podstawowych dokumentów Lobaev mógł wreszcie otworzyć swój biznes i nazwał go „Car Puszka”. Cały sprzęt jest, oczywiście, zakupione za granicą. Wydawałoby się, że główne części do broni kosztowałoby zakupić od zagranicznych producentów, ale nie było na prysznic projektanta. Chciał, aby każdy pin niezależnie, nie kupić od zagranicznych sąsiadów. I cel ten osiągnął w całości.

Lobaev karabin snajperski

Uważa się, że amunicja jest głównym składnikiem tego karabinu, a jego jakość ma wpływ na dokładność trafienia w cel. Słynny projektant i laureat wielu mistrzostwach nie sądzę. Naboje, jako takie, nie zajmuje ostatnie miejsce w dokładności trafienia w cel na długich dystansach, ale karabin odgrywa ogromną rolę.

zagranicznych producentów są zdania, że broń jest „zaostrzony” na amunicję, ponieważ wierzą, że nie ma potrzeby, aby produkować precyzyjne broń gdy amunicja nie spełnia wymaganych specyfikacji. Nasz projektant zdecydował problem: produkuje broń „z zapasów” w odniesieniu do dokładności, co pomaga zwiększyć prawdopodobieństwo trafienia w cel. Informacje zwrotne od sportowców, którzy korzystali z karabinu, trafić w cel tylko gwarantowane.

Opcje DES

Podstawą rifle – odbiornik – zaprojektowany w bardzo oryginalny sposób. Mechanizm przesłonowy z bramą obrotowy ma trzy oparcie dla części przedniej. Światło stopu aluminium jest podstawą do produkcji odbiornika. Stal nierdzewna produkowana wkładkę, która jest zamocowana w cylindrze. Zmień precyzję trunks – Kolejny "trick" karabiny Lobaeva. Hamulec wylotowy zamontowany na lufie karabinu, a klient może dostosować mechanizm spustowy.

Karabin standardowy pojedynczo naładowany, „Car Puszka” zmodyfikowany także broń i magazynek wykonane pięć-shot.

strzelnica

Karabin miernik 408 pozwala trafić w cel z odległości 2500-3000 m (w zależności od konfiguracji bojowej). SVL kaliber 338 jest w stanie dostać się do docelowego wzrostu od 1600-2000 metrów. zamówienie indywidualne i popyt na karabin zdefiniować jego parametry: długość lufy, kaliber, system zasilania, a więcej.

Najdokładniejszym karabin rosyjski

Lobaev karabin snajperski jest najbardziej dokładne w Rosji i jest dobrze sprawdzony za granicą. Jest zajęty przez wyższym piedestale wśród innych broni udarowych. Produkuje lobaev karabin snajperski w małym miasteczku Tarus w kilka godzin jazdy od Moskwy, firma „Car Puszka”, który z powodzeniem regulować uwalnianie takiej broni. To nie jest stanem i prywatna firma, która sama w sobie – nie ma sensu, a jednak rozwinęły się i cieszył ogromne towarów sukcesu.

Karabin Lobaeva tzw produktów drobnicowych. Wykonana jest do indywidualnych wymagań klientów. Dokładność coraz broń jest 0,2-0,3 MOA. Karabin Lobaeva (podobno) jest używany nawet w ochronie prezydenta Rosji.

Warianty problem karabin

Lobaev karabin snajperski (DES) ma dwa typy:

  • karabin snajperski dla jednostek specjalnych (DES);
  • strzelby Lobaeva (OVL) jest przeznaczony do użytku cywilnego (dla łowiectwa i strzelectwa sportowego).

Możliwość korzystania z „nietypowych” wkłady znacznie zwiększa zainteresowanie lobaev karabinu snajperskiego. Dokładność trafienia nie jest zmniejszona: gwarantowane w stu procentach trafić – do 2200 m Lista broni produkowanych przez firmę Lobaeva jest dość szeroka, więc nie jest to opcja, a dla łowców-kochanka i sił specjalnych .. Ale, podjąwszy kupić ten ekskluzywnych broni, należy pamiętać, że karabin myśliwski Lobaeva (którego cena sięga pół miliona rubli) – nie jest tanie przyjemności.

Szkoda, ale …

W 2010 roku Wiaczesław Lobaeva odmówiono licencji na produkcję karabinów snajperskich. Plotka głosi, że ta sprawa „Izhmash” ręce – konkurent „Car Puszka”, który postanowił w taki prosty sposób, aby pozbyć się zagrożenia konkurencji. Choć „Car Puszka”, a nie było ich głównym konkurentem. Rzeczywiście, firma produkowała karabiny różnych kierunkach i modyfikacji (SVL i OVL), które były absolutnie wyjątkowy, a więc bardzo drogie. Firma „Izhmash” z kolei produkują broń dla wojska. Ale było coś, co się stało.

Wiaczesław Lobaev powstrzymał się od jakichkolwiek komentarzy na temat tej sytuacji. Wkrótce firma „Car Puszka” przeniósł się do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, gdzie z powodzeniem kontynuowali produkcję słynnych broni. Lobaev wzajemnie zawarła umowę ze znaną firmą i wkrótce otworzył firmę Tawazun zaawansowane systemy obronne. Jest zaangażowany w produkcji tych samych karabinów, ale tylko pod inną nazwą – TADS KS-11. Równolegle, firma zajmuje się przygotowaniem bojowników, a także rozwoju naukowych precyzyjnego strzelania na dalekie odległości.

Broń Lobaeva jest wysokiej jakości, co pozwala osiągnąć cel niewyobrażalnych odległościach, i koncentruje się bardziej na specjalistów, a nie amatorów.