666 Shares 9447 views

Najmocniejszy karabin snajperski w armii

Najmocniejszy karabin snajperski, który jest w usłudze z rosyjskim wojsku – KSVK. Został on opracowany przez ekspertów Kovrov Degtyarev Plant. Na podstawie rozwiązań projektowych podjęto poprzedni model – SVN-98. Początkowo nazywano armię karabin snajperski duży kaliber. Przeznaczony jest broń do strzelania zarówno na nieopancerzone opancerzonych i środków technicznych, znajduje się w odległości nawet do tysiąca metrów.


Najmocniejszy karabin snajperski KSVK znajdzie różne aplikacje. Jest on używany do niewydolności wycofania środków przeznaczonych do ochrony indywidualnej, a także żywych sił wroga. Celem snajper może mieć maksymalnie jeden tysiąc pięćset metrów.

Najmocniejszy snajper karabin rosyjskich sił zbrojnych zawiera schemat układu projektu „bullpup”. Roztwór ten pozostawia się do utworzenia zwartej broni, mimo stosunkowo dużej długości części korpusu (jeden metr).

Karabin KSVK nie zawiera żadnych mechanizmów do wykonywania automatycznego przeładowania. Jest wyposażony w śruby przesuwnych, który pozwala na pojedynczych ujęć i mechanizmu spustowego. Pasza pochodzące z kaset pięć-shot sklepu typu pojemnik o plastikową osłonę, która może służyć jako dodatkowe wsparcie lewej ręki snajpera.

Cechy konstrukcyjne przedstawione beczki „pływający” postać. Jego konsolidacja w polu jest wykonany za pomocą specjalnych konsolach. W rezultacie, bagażnik ma bezpośredniego kontaktu z innymi częściami broni. Urządzenie karabin Hamulec wylotowy jest pod warunkiem, że pozwala w dużym stopniu (do dwóch i pół razy) do spłaty siłę odrzutu broni.

Najmocniejszy snajper karabin rosyjskich sił zbrojnych ma kaliber 12,7h108 milimetrów. Brak urządzenia optyczne i wkłady jego ciężar wynosi dwanaście kilogramów. Całkowita długość czternastej milimetrów oraz długość lufy – 1000 mm. Prędkość początkowa, w której pocisk leci z pyska, to osiemset pięćdziesiąt metrów na sekundę. Parametr wysokości do dziesięciu strzałów, że snajper może wyprodukować w ciągu jednej minuty. Celem przeznaczone do zniszczenia, może być do piętnastu kilometrów.

Najmocniejszy karabin snajperski na świecie – RT 20. Jest on produkowany przez chorwackich mistrzów przypadkach broni. W pierwotnej wersji miał ogromną siłę uderzenia. Jednak nowe rozwiązania techniczne znacznie zmniejszyć tę odpowiedź. Snajperzy wszystkie armie świata szerokie wykorzystanie tej broni. Stosowane są najpotężniejszą amunicji. Standardowo jeden nabój jest dwadzieścia milimetrów, które zostało zapożyczone z arsenału broni przeciwlotniczej, armat. Obecnie stosowane przeciwpancerny wysokiej wybuchowy i przeciwpancerny zapalające pociski. Powszechne stosowanie karabinu RT 20 jest na wyposażeniu armii amerykańskiej. Jest powszechnie używany do niszczenia sprzętu wroga.