103 Shares 2622 views

Naleśniki na surowicy cienkich, ciasta, babeczki: użyteczne i łatwe przepisy kulinarne

Co może być bardziej smaczne niż cienkie naleśniki na serum z twarogu, a nawet gęstej śmietany? Ten przysmak będzie cieszył nie tylko dla dorosłych, ale wybredne dzieci, które należą do skrzepu bardzo sceptyczny. Jak gotować naleśniki na serum cienki, a także inne dania z wykorzystaniem produktu, takie jak serum, porozmawiamy dziś.


Naleśniki z serem w surowicy: gotowanie

Aby zacząć rozbierać przepis jest naleśniki. Tak gotować na naleśniki z serem serum cienką, musimy 1-2 jajka, pół litra serwatki mleka, 100 g mąki, sól do smaku i łyżkę oleju roślinnego. To jest do testów. W celu wytworzenia wypełnienia należy wziąć 300 g sera, kilka łyżek sproszkowanego cukru, wanilii i 1-2 łyżki stołowe śmietany.

Surowicy zmieszano z jaja, sól i oleju roślinnego jest konieczne do wytwarzania ciasta. Cieńsza ciasto jest, więc w związku z tym, uzyskuje się cieńsze placki. Jeśli jajko jest zbyt wiele, cienkie naleśniki na surowicy będzie łatwiej się przewrócić, ale nabyć nieprzyjemny smak gumy.

Fry naleśniki potrzeby po obu stronach, na patelni do smażenia placek cienką dołu.

Kiedy naleśniki są gotowe, można zacząć napełnianie twaróg. Jeżeli ser jest trochę suche, można dodać śmietanę w nim, jeśli jest zbyt kwaśna, można go wlać do niego trochę mleka, a następnie wycisnąć przez gazę.

Przygotowany farsz układany w cienkich naleśników i okładów, jak to jest wygodne: rolki lub kopertę, przed podgrzaniem naleśniki z odrobiną masła na stole, podawane z kwaśną śmietaną, i którzy kochają – z dżemem.

Koła w surowicy

Surowicy, w rzeczywistości, bardzo przydatne i niedrogie produktów, z których można przyrządzić wiele pysznych rzeczy. Jednym z nich jest ciasto ciasto ugniata i surowicy.

Tak więc, musimy przetestować worek proszku do pieczenia, jedna łyżeczka sody, pół litra surowicy, trzy jajka, dwie filiżanki cukru, trzy filiżanki mąki.

Najpierw należy połączyć środek dezintegrujący sodą i surowicy, pozostawiając masy w cieple przez 20 minut. Aż mieszanina będzie nalegać, możemy przygotować resztę tortu – Pokonaj jajka z cukrem, a następnie umieścić je w przygotowanej mieszaniny, dodając mąkę. Należy dokładnie zmieszano masę, umieszcza się następnie w postaci oleju i piec przez 40 minut.

Gdy ciasto jest spiekane, możliwe jest eksperymentowanie. Na przykład, smarować z bitą śmietaną i dekoracji z kolorowym wiórów koksu lub pocięte na 2 części poziomej dolnej posypać startego ciasto z bananów szlifowane i dekoracji górę z polewą.

Ten przepis okazuje dużo ciasta, tak będzie lepiej podzielić go na kilka części i upiec w różnych formach.

Pancakes surowicy: przepis

Przydatne serwatka pozostały z serem i przygotowań do pysznych naleśników. Dla części przeznaczonych dla 4-6 osób, musimy pół litra surowicy, 300 g mąki, trzy łyżki cukru waniliowego, szczypta mielonego cynamonu i cukru waniliowego, proszku do pieczenia, ćwierć łyżeczki soli, jednego jaja, olej roślinny do smaku.

Gotowanie naleśników jest bardzo proste, a co najważniejsze, szybko. Po pierwsze, trzeba być trochę ogrzać serum, a następnie wprowadzić go w sól, proszek do pieczenia, cukier i cynamon, wymieszać aż do rozpuszczenia. Następnie dodać jedno jajko, mąkę, energicznie trzepaczką, aż bez grudek.

Gotowy ciasto rozciąga się na patelni do smażenia z gorącym oleju również w małych porcjach, stosując łyżkę. Placki smażyć z obu stron na złoty bokach.

Podawać na surowicy może naleśniki z kwaśną śmietaną, bitą śmietaną i dżemem owocowym.