419 Shares 8950 views

Wymiary gazele i nie tylko

Pojazdy są małe „Gazelle” już od dawna nie jest rzadkością na naszych ulicach. Poznaj takie samochody mogą być niemal wszędzie. Wymiary Gazelle jest świetne do transportu lekkich. Ale przeciągnąć się do 3 ton samochodem nie może, gdyż jest ono przeznaczone do przewozu ładunków, których masa nie przekracza 1,5 tony. Z dużym przeładunków w Gazeli zacząć łopata i tylne osie są po prostu rozdarty ramkę. Nawiasem mówiąc, konieczne jest, aby zastąpić ramkę na wszystkich przerwach Gazele tylko w miejscu kabiny z połączenia ciała. Oczywiście, kontrolować przeciążenia samochodu jest trudne i istnieje duże ryzyko powstania sytuację awaryjną na drodze, mimo swych niewielkich rozmiarów gazeli.

samochody Gazel zawsze słynie z dobrego widzenia kierowcy. Gazela wymiary pozwalają na obszernej kabinie, co umożliwia bardziej pasuje i 2 pasażerów. W niektórych modelach jest ustawiony , Wspomaganie kierownicy, co znacznie ułatwia pracę kierowcy nie tylko przy wysokich prędkościach, ale także podczas jazdy na wąskich terytoriów krajowych.

Gazelle z przechyłu nadwozia – to prawdopodobnie najczęstsza modyfikacja pojazdu. Metalowy korpus w takich gazelami wyposażony w specjalną strukturę, rama wykonana z drewna, metalu, które następnie są rozciągane markizy. Wymiary fabryczne gazelami ciała z: długość – 3 m, szerokość – 2, oraz wysokość 1,65 m. Użyteczna objętość korpusu – 9 metrów sześciennych.

Klapy specjalne umożliwiają przeprowadzenie załadunku i rozładunku z 3 stron. Pod warunkiem usunięcia gazela markiza może być transportowany ponadgabarytowych konstrukcji.

Na pierwszy rzut oka, to samochód wydaje się być mały, ale dzięki wydłużonej ciężarówką bazowej jest zdolny do transportu dużych ładunków o wadze do 1,5 tony. Ale również standardowe Gazel można uaktualnić organizm, zwiększając ramę i namiot. Wysokość korpusu może być większa niż 2 metry, zamiast standardowej 1,65 m.

Ze względu na wysoką ładowni może być transportowany w pełni zmontowanych mebli, lodówek i transportować w pozycji pionowej.

Jest to bardzo wygodne dla przejazdów miejskich. Całkowita objętość ładowni może wynosić 12 metrów sześciennych (to jest średnia długość ciała). W związku z tym zwiększona przestrzeń do załadunku mebli i pozostałych artykułów użytku domowego. Również w transporcie małych obciążeń używane Gazelle-metal, którego wymiary są podobne modele namiotowym. W takich Samochody dostawcze izotermiczne może przewozić nie tylko meble, ale także żywności.

Do tej pory samochód Gazelle – najbardziej uniwersalny typ samochodu, przeznaczony do transportu małych obciążeń.

Gazelle – bardzo zwrotny i kompaktowy wózek może podróżować po ulicach miasta, a nawet centralnych. To dlatego jest idealnym miejscem dla biznesu i gospodarstw domowych.

Wygoda vana jest trudny do przecenienia, więc dla małej przewozu ładunków najlepiej jest wybrać Gazelle, których wymiary są optymalne do tego celu.