815 Shares 8987 views

Kurczak w sosie śmietanowym z grzybami. sosy Przepisy dla drobiu

Chicken – jeden z najbardziej popularnych produktów dla gospodyń domowych i codziennego gotowania świątecznego stołu. Dywersyfikacji ich menu stosując rozmaite sosy, które można gotować ptaka, albo przesłać go oddzielnie.


Kurczak w sosie śmietanowym z grzybami i ziemniakami.

Konieczne jest, aby przeciąć mięsa do dużych kawałki i usmażyć z cebulą i pieczarkami. W tym czasie czyszczenia ziemniaków, dodać zanadrzu do pieczenia z mieszaniną mięsa. Umieścić w nagrzanym piekarniku przez dwadzieścia do trzydziestu minut. Jesteś gotowy do przyrządzenia krem sos do kurczaka. Aby to zrobić, kwaśnej śmietany miesza się z pokruszonym czosnek, sól, drobno posiekanego kopru. Sos podawany oddzielnie.

Kurczak w sosie śmietanowym z pieczarkami i serem.

Jest to konieczne, aby głębokiego cięcia filetów, ale nie do końca. Płaszcz mięso mieszaniną pieprzu i soli, pozostawić na jakiś czas. Teraz na patelni smażyć płyty grzyby z cebulą i serem tylko pocięte na kawałki. Sekcja umieszczona nieznacznie lodowej mieszaniny grzybów, kawałek sera wykałaczki kłutymi i narybku po obu stronach. W tym czasie zagotować śmietanę w rondlu, dodać mieszankę mąki i wody, trochę czosnku i masła. Wlać przygotowany sos rolki i piec w piecu przez około pół godziny. Jako dodatek zmieścić sałatką ze świeżych warzyw.

Kurczak w sosie śmietanowym z pieczarkami i boczkiem będzie doskonałym dodatkiem do makaronu. Musisz filety pocięte na kawałki, na kotlety i smażyć mięso po obu stronach. Do przygotowania potraw dietetycznych ptak jest pieczona i duszona tylko do stanu pełnej gotowości. W tym czasie konieczne jest, aby zaangażować się w przygotowania sosów. Aby to zrobić, pokroić na ćwiartki pieczarki i smażyć trochę kurczaka. Posiekany boczek w cienkie plasterki i włożyć do garnka. Razem, smażone na pięć minut, solone i umieścić pieprz. Na samym końcu dodać trochę mąki i wody, wszystko dokładnie wymieszać i wlać śmietanę. Musimy pamiętać, że sos będzie wymagać, że jest on stale miesza i gotowane na średnim ogniu. To wszystko z kurczaka w sosie śmietanowym z grzybami gotowych. Gotowy do podania.

Wystarczy być wyjątkowy z kurczaka w słodko-kwaśnym sosie. Przepis można wybrać dowolny. W artykule oferują kilka opcji gotowania.

Jest to konieczne do cięcia kurczaka na małe kawałki długie, smażyć z cebulą i plasterkami pieczarek. Następnie mieszanina jest już prawie gotowy, zaleca się, aby dodać żurawinę, sól, cukier i sok pomarańczowy. Ogień osłabł i gotować około pół godziny do całkowitego rozpuszczenia jagody. Ten kurczak jest idealny do złożenia z okrągłymi ziemniakami.

Kurczak w sosie słodko-kwaśnym w chińskim okazuje bardzo oryginalny. Ptak jest cięte na paski i wypełnione sosem sojowym, żeby go marynować. Konieczne będzie mieszać w osobnej misce wody, plastry ananasa z puszki gorący pieprz, cukier, sól, ocet i koncentrat pomidorowy. Dodać mięso i gotować przez pięć minut. Wszystkie składniki powinny pozostać trochę sztywny. Danie jest idealny do gotowanego ryżu.

Kurczak może być gotowane bardzo szybko. Aby to zrobić, wlać mieszaninę kawałków drobiu sosu sojowego, miodu i czosnku. To będzie na tyle na pół godziny, tak, że wszystkie dania są dobrze marynowane. Ponadto, to samo może być zmieniana. Na przykład, kurczak umieszczonego w tulei do pieczenia obranych ziemniaków i piec przez około pół minuty.

Jest jeszcze inny wariant preparatu po dodaniu do kurczaka plasterki cebuli, papryki i plasterki pomidorów. Wszystko przerwano czterdzieści minut na wieczku. Danie jest gotowe.

Bon appetit!