362 Shares 7646 views

Alarm Cenmax – wiarygodnym obrońcą każdego samochodu

Nowoczesne właściciele samochodów próbują na różne sposoby, aby chronić swoje „konie żelaza”. Dziś na rynku krajowym szeroki zakres systemów zabezpieczających przed kradzieżą, wśród których cieszy się zasłużenie samochód alarmu wysoki popyt Cenmax.


Zalety marki Cenmax

Zakres znanej tajwańskiej marki obecnie jest imponująca i obejmuje produkty w różnych kategoriach cenowych. I bez względu na to, czy chcesz kupić jakiś tani system bezpieczeństwa dla starej „Zhigulenko” lub „nagromadził” model dla nowej „Mercedes”, dowolnego alarmu Cenmax byłoby wysokiej jakości, niezawodności i manufacturability. To dzięki tymi kryteriami, technika ta zyskała doskonałą reputację wśród właścicieli samochodów.

Strukturalne i funkcjonalne modele Cenmax

Asortyment Cenmax są jednostronne i dwustronne modelu. Dwukierunkowa sygnalizacji Cenmax zapewnia większą ochronę. Maksymalna skuteczność zabezpieczeń w tej serii modeli uzyskuje się poprzez zaawansowane rozwiązania technologiczne, które prowadzą do dużej siły kryptograficznej. W procesie nadawania nadajnika sygnału radiowego do jednostki centralnej do pracy KeeLog opatentowanej technologii, przeprowadzenie dynamicznego kodowania. Technologia ta działa w tandemie z antiskanirovaniya systemu i maksymalizuje oprzeć pękanie przy użyciu kodgrabbera lub wyboru kodów. Również ten system bezpieczeństwa jest wyposażony w funkcję „stan pamięci”, zapobiega możliwości urządzeń blokując jego odłączeniu od sieci zasilania. Funkcje te mają żadnych, nawet najbardziej przystępne alarmu dwukierunkowy Cenmax, który zawiera instrukcje dotyczące szczegółowego opisu wszystkich swoich możliwości, aby zapewnić skuteczną ochronę wszystkich elementów nadwozia samochodu, jak również jego wnętrza. Urządzenia są wyposażone w funkcje wizualne, audio i radio ostrzeżenie właściciela i blok silnika podczas próby nieautoryzowanego rozruch.

dodatkowe funkcje

Oprócz najwyższego elementu zabezpieczającego Cenmax wszystkie urządzenia są wyposażone w coraz najbardziej zaawansowanych funkcji serwisowych. Ich zestawy różnią się w zależności od kategorii cenowej danego modelu. Ale nawet najbardziej prosty alarm Cenmax posiada funkcję automatycznego restartu, która działa nawet w samochodach z manualną skrzynią biegów. Jak już wspomniano, firma produkuje wiele różnych modeli, ale jednym z najbardziej popularnych dzisiaj to urządzenia z Vigilant linii. Jest taka Cenmax alarm tak długo, jak model i gospodarki, ale jego funkcjonalność jest znacznie lepszy sprzęt zabezpieczający do kategorii cenowej.

Opcje alarmowe

Standardowy pakiet zawiera:

  • jednostka sterująca z kompletnym zestawem montażowym;
  • czujnik prądem ;
  • Pilot zdalnego sterowania;
  • moduł do podłączenia;
  • LED;
  • awaryjny przycisk stop;
  • instrukcja.