558 Shares 8032 views

Jak zrobić format niskiego poziomu kij. Programy i narzędzia dla formatu niskopoziomowego lampa błyskowa

Jeśli dysk flash taborem, łagodzenia lub otwartych plików, jest to wyraźny znak, że sektor i jego tor uszkodzony. Ten problem został rozwiązany po prostu – jest przeprowadzana niskopoziomowe formatowanie dysku flash.


Format ten zapewnia nowy układ w branży oraz osiągnięcia informacji serwisowej urządzenia. Jak to działa: Aby usunąć wszystkie pliki, które są lub były na wartość wzmocnienia sektora mediów „zero”, aw rezultacie – dane nie mogą być później odzyskane, co jest bardzo ważne, jeśli chce się uniknąć wycieku poufnych informacji podczas transmisji na innych urządzeniach.

Dlaczego dysk flash buggy i jak można to skorygować format niskiego poziomu?

Faktem jest, że podczas nagrywania plików za pomocą komputera lub innego urządzenia można również nagrywać na złych sektorów. Co do zasady, nowoczesne lampy wynosi brakuje, ale producenci nie są starsze.

Jak to działa?

formatowanie niskopoziomowe oznacza uszkodzone sektory, blokuje je i optymalizuje pamięć. Należy zauważyć, że pełny format, w domu nie można zrobić – to powinno być wykonane w fabryce. Ale narzędzie formatu niskopoziomowego lampa symuluje ten proces, który jest na tyle, jeśli chcesz zablokować i usunąć sektor bezpłatne informacje na jej poufności.

Niskiego poziomu formacie kij: program jest odpowiedni do tego procesu

Najprostszym i najczęstszym rozwiązaniem jest użycie programu HDD Low Level Format. Najpierw trzeba go pobrać. Po pobraniu zainstalować w trybie wolnym (na oferty do zakupu płatnej wersji, można bezpiecznie zrezygnować), jedyną różnicą jest to, że nie będzie żadnych aktualizacji. Dla tych, którzy nie mówią po angielsku, jest określona: trzeba nacisnąć «Kontynuuj za darmo» (z angielskiego „aby kontynuować darmo.”).

Po instalacji wyświetla listę wszystkich modeli dysków flash, które są obsługiwane przez program. Wybierz żądany przez określenie parametrów w «Pojemność» kolumnowej (objętościowo) i «modelu» (Model). Wybór odpowiedniego modelu i głośności, kliknij w przycisk «dalej» (Kontynuuj). Jak określić model – mniej materiału.

Nowe okno wyświetli informacje na temat wybranego urządzenia pamięci masowej. Spośród wszystkich opcji wybierz «szczegóły urządzenia» (szczegóły urządzenia), widać całkowitą i szczegółowe informacje na dysku flash, a wśród tych parametrów należy wybrać zakładkę: «formatowanie niskopoziomowe» (formatowanie dysku flash niskiego poziomu). Proces formatowania rozpoczyna się, a główny ekran programu będzie wyświetlenie wszystkich procesów uruchamianych programów HDD Low Level Format i formatowanie procentowe.

uwaga

Do formatowania wysokiego poziomu wybierać «Wykonaj szybkie wytrzeć» (zaznaczyć tam). Pojawi się okno po wybraniu akcji, że wszystkie dane zostaną usunięte bez możliwości ponownego ożywienia. Trzeba kliknąć „OK”.

Po rozpoczęciu formacie Flash na ekranie pokaże procentowy sektorów podróżował w tym czasie nie należy otwierać dysk flash, odczytu lub zapisu plików do niego i nie należy przyjmować urządzenie z gniazda. Pod koniec ustawienie zespołu operacyjnego będzie żółkną: Format niskiego poziomu lampa pojechać. Teraz musimy wdrożyć format wysokim poziomie – to będzie produkować rejestr tablicy plików, w przeciwnym razie napęd flash nie będzie działać.

Jak zidentyfikować model

Aby sformatować dysk programu, trzeba określić jego zakres i model. Głośność może oznaczać samego komputera, ale do definicji modelu jest nieco bardziej skomplikowana. W tym przypadku użytkownik będzie w stanie pomóc specjalnego narzędzia.

Popularny program – ChipGenius. Nie wymaga instalacji, wystarczy go pobrać i otworzyć go, ale przed który należy włożyć do portu USB urządzenia. W oknie wybierz żądany napęd. Narzędzie zapewni wiele niepotrzebnych informacji, więc trzeba przejść cały i zwracać uwagę na dwóch obszarach:

• Część Numer Controller – model urządzenia;
• Kod ID Flash – pokazuje ilość pamięci flash, typu i modelu pamięci flash.
To wszystko, jeśli znasz te parametry, format niskiego poziomu napęd flash – nie ma problemu.

Standardowa metoda nie pomoże: inne sposoby formatowania dysku flash

Aby wdrożyć wszystkie powyższe procedury i wyposażone w ślepy zaułek, nie martw się. Czasami urządzenie potrzebuje specjalnego narzędzia od producenta lub tworzone na jego podstawie. Na przykład, niskopoziomowe Format dysku flash Kingston można zrobić dopiero po programie na wysokim poziomie przez HP USB Disk Storage Format Tool. W urządzeniu (urządzenie), wybierz dysk, a następnie w dolnej części pola naciśnij przycisk «Start». Aby przeprowadzić formatowanie, uważany na początku materiału.

Uwaga: Nie zapomnij powtórzyć format wysokiego szczebla na końcu, w przeciwnym razie urządzenie nie będzie działać.

Ta metoda może również produkować niskopoziomowego formatowania dysku flash, Transcend czy cokolwiek innego, jeśli pierwsza metoda nie pomaga.

Stosowanie określonego formatu na niskim poziomie: wiele partycji na jednym dysku flash

Po pierwsze, dlaczego jest to konieczne?

1. Obecność wielu systemów operacyjnych w jednym dysku.
2. Działania i manipulacja jednej partycji nie wpływa na drugie.
3. Można utworzyć wiele niezależnych systemów plików.
4. Na podstawie paragrafu „3” fragmentacji można zrobić w ciągu tylko jednej sekcji, zmniejszając tym samym czasochłonne, ponieważ plik może być tylko w jednym systemie plików, a program ułatwia „rozbicie go”.
5. Niezależnie od rodzaju systemu plików, informacje mogą być przechowywane w sekcjach z różnych klastrów. Bardzo wygodne, na przykład dużych plików wideo przechowywane oddzielnie od małych. Wielkość klastra, odpowiednio, będzie bardziej lub mniej – to sprawia, że łatwiej odczytać pliki, przesłać je i pobieranie.

Który program wybrać?

BOOTICE – wszechstronne narzędzie, które może zarówno wprowadzać formatowanie niskopoziomowe kij i podzielić ją na kilka sekcji, jak nimi manipulować.

Więc podzielić na przykład dysk flash Kingston 7,5 GB. Podzielić na dwie części za pomocą systemu plików (File System) FAT 32 c Vol Label (1: boot, 2: dane) i objętości 4000 i 3500 MB, odpowiednio.

1. Otwórz program.
2. Znajdź linia «» Miejsce na dysku i wybierz żądany dysk w nim.
3. Naciśnij Parts Manage okno.
4. Zakładka puste, a na dole znajduje się przycisk «Części Zarządzanie» – wybrać i nacisnąć przycisk.
5. W nowej karcie, wybierz «sformatować dysku USB».
6. W oknie, które się pojawi, wybierz USB-HDD Tryb (Multi Ścianki) i wskazać poniżej Wyrównaj do 1 MB.
7. Kliknij przycisk Dalej, a następnie w nowym oknie, żeby określić wcześniej wspomniany dane: Rozmiar: 4000 i 3500, system plików: FAT 32 dla obu, Vol Label: boot i danych.
8. Naciśnij «Okey» i czekać na zakończenie procedury.

Kingston Technology

Na zakończenie kilka słów o jednym z liderów branży, «» Firma Kingston Technology. Jest to prywatna amerykańska korporacja międzynarodowa, która rozwija się, utrzymuje, sprzedaje i produkuje pamięci flash i innych urządzeń komputerowych, które są związane z pamięcią. Główna siedziba firmy znajduje się w Kalifornii, USA. Co ciekawe, w Kingston «» zatrudnia ponad 4700 osób na całym świecie. Firma posiada zakłady produkcyjne i biura w Stanach Zjednoczonych, Chinach, Tajwanie, Irlandii i Wielkiej Brytanii.

Obecnie firma jest «Kingston» zdołał stać się drugim największym dostawcą pamięci flash, a także pierwszym dystrybutorem napędów USB, a trzeci – karty pamięci flash. Korporacja «Kingston Technology» – jest to jeden z wiodących deweloperów pamięci na świecie, więc gdyby nie to kopanie, mielibyśmy prawdopodobnie nie poprosił pytania postawione na początku artykułu. A co jest producentem pamięci flash, które decydują się sformatować?

Linia (aplikacja): Opinie
644 shares 2558 views
Manhunt: solucja
698 shares 5763 views