116 Shares 3946 views

Motocykle-krążowniki. Charakterystyka, opis, popularne modele

Dziś krążowniki są jednymi z najbardziej prestiżowych motocykli. Słowo przychodzi do nas z języka angielskiego i dosłownie przekłada się na „rejs”, „podążają”. Definicja odpowiada przeznaczenia – motocykle, krążowniki skonfigurować do długich podróży z maksymalnym komfortem.

cechy zewnętrzne

Prawdopodobnie żaden inny typ motocykla nie przyznano taką szczególną uwagę na projektantów. Motocykle, Krążowniki miłe dla oka, powodując prawdziwą rozkoszą. Ich cechą jest masywny, niski lądowanie kierowca i pasażer, ciężkość. Lądowanie w pionie, kroki z lat ubiegłych. Większość modeli posiada dwa wygodne fotele, w przeciwieństwie, na przykład, od sportu, gdzie pasażerowie musieli zadowolić się małym skóry „ciasto”. Ale to nie wszystko – niektórzy producenci udało się wyposażyć motocykl nawet podłokietniki!

Ważną cechą tej kategorii rowerów – nie wydają supermanevrennymi, superprohodimymi i szybkość. Ale oni mają robić i nie są przeznaczone. Kruizory samo!

Strona techniczna

Niektórzy producenci miejsce w samym sercu kwoty maksymalnej rower cruiser koni mechanicznych. Jednak większość krążowników ma przeciętną pojemność, jest ona przeznaczona dla czegoś do prowadzenia własnej masy ciała, średnio dwóch pasażerów i małym bagażem.

Na krążowników można znaleźć bardzo różne silniki. Na przykład, BMW obojętny na oppositi legendarny HD przez kilka dziesięcioleci, prawdziwy dwucylindrowy V-Twin i wielu chińskich krążowników, motocykli wyposażonych subcompacts single-cylindrowe silniki. Zamknąć zbiornik paliwa – warunek obowiązkowy. Po tym wszystkim, w długiej drogi, która zaprojektowana i motocykle, krążowniki, mogą być problemy z tankowaniem.

Różnorodność gatunków i najlepsi przedstawiciele

Uważa się, że początki historii tej klasie były te Harley Davidson i. Ich potomstwo – motogigant Harley-Davidson – a dziś produkuje najlepsze krążowniki. Ta klasa motocykli są gromadzone i inne poważne obawy: Honda, Yamaha, Suzuki … Można znaleźć wersję budżetu krążownik, który został wydany w Korei i Chinach. Co do zasady, te modele są w taki czy inny sposób wielokrotnego wyglądem droższych i znanych odpowiedników. Rzemieślnicy nie pozostają w tyle gigantów przemysłowych. W warsztatach prywatne są czasem rodzi się prawdziwe dzieła sztuki, zbudowany w oparciu o rosyjskie „Ural” i „Dniepr”, a tym bardziej drogich importowanych modeli.

Dziś najdroższe motocykle produkowane masowo jest „Honda Gold Wing”. Nie przez przypadek nadano mu nazwę „Złotego Skrzydła”, ponieważ poziom komfortu porównywalny do prawdziwego lotu. Model ten jest zaprojektowany do drobiazgami, wszystko to stworzone dla wygody pasażerów i kierowcy. A pomysł na jego wygląd pomoże uzyskać zdjęcie poniżej.

Kolejny legendarny rower – „Elektra Glayd” z HD. Jego wersja została wielokrotnie wznawiane, przechodzi pewne zmiany w wyglądzie oraz część techniczną.

Równie popularne i inne modele. Motocykle, krążowniki „Royal Star” z „Yamaha” i „Wulkan” z „Kawasaki” wielokrotnie uznawane za wersjami najlepszych w swojej klasie różnych specjalistycznych publikacjach.

Do tej pory, ta kategoria popytu motocykla w pierwotnym i wtórnym motorynke w znacznie większym stopniu niż jakakolwiek inna.