355 Shares 5187 views

10 idealny zawód dla tych, którzy nie lubią komunikować się z ludźmi

Nie kochasz ludzi, którzy mogą odnieść sukces w życiu. W rzeczywistości, istnieje wiele dobrze płatnych miejsc pracy, które nie wymagają żadnej interakcji z innymi. Jeśli – introwertykiem i nie lubią kontakt z dużą grupą osób fizycznych, jeśli uważają, że pracują razem – to koszmar, to na pewno trzeba pomyśleć o tym, jak dać się ponieść przez jednego z tych zawodów. Możliwości są nieograniczone! Można pracować na komputerze przenośnym jako blogger lub pisarza, zrobić badania matematyczne lub coś innego ciekawego, na przykład pracy z chemikaliami lub oglądać gwiazdy na niebie. Oto kilka ciekawych zawodów, które z pewnością uczynić osobę introwertyk szczęśliwe i udane.


grafikiem

Można iść daleko, jeśli robisz projekt graficzny, dobrze, to jeśli chodzi o wynagrodzenia i kariery. I nawet nie trzeba siedzieć w biurze przez cały dzień! Trzeba będzie mniej lub bardziej skuteczne laptopa, ostre i świeże spojrzenie na szczegóły, podstawowa znajomość specjalnego oprogramowania, który jest używany w projektowaniu graficznym (np Photoshop lub InDesign) i dużo wolnego czasu. Praca ta, która jest zazwyczaj wykonywane w ciszy i spokoju, a wszystkie jego zadania mogą odbierać i wysyłać do klienta za pośrednictwem Skype. Jest to raj dla ludzi, którzy nienawidzą!

Menedżer sieci społecznych

Wszyscy wiemy, że komunikowanie się z ludźmi, zarówno na żywo i online – to nie jest to samo. Komunikować się w prawdziwym życiu jest o wiele gorsza niż w Internecie! A jeśli masz konta na Instagram, Facebook i innych ciekawych platform social media, to powinieneś spróbować pracy jako menedżera mediów społecznościowych. Trzeba będzie gadżet (laptop, smartphone), dobre połączenie z Internetem. To będzie o wiele łatwiej komunikować się z ludźmi przez Internet, a także przyzwoite wynagrodzenie! Pomyśl o tym!

botanik

Jeśli nie lubisz ludzi, jak można pracować z roślinami? Po tym wszystkim, potrzebują opieki i uwagi, ale są z pewnością mniej rozmowny, a niektóre z nich są bardzo piękne (magnolia, róże, storczyki). Dowiesz się, jak się uczyć dużo roślin w warunkach laboratoryjnych, aby klasyfikować wszystkie części i zbada ich wszystkich opcji. Rośliny używane w wielu różnych dziedzinach, więc zawsze masz ciekawe studium. Kto wie, może znajdziesz wspaniały zakład, który leczy wszystkie choroby? Można również odwiedzić liczne lasy i rezerwaty przyrody.

programista

Dziś – jedna z najlepszych platform do rozwoju i promocji. Programiści i koderzy wszelkiego rodzaju, nie tylko dowcipny, ich praca jest dobrze płatna, są one również zamiar spędzić wiele ciekawych badań i tworzenia programów dla różnych celów. Można pracować na Facebooku, jeśli wiesz, jak tworzyć inną aplikację i masz cały czas pełną pomysłów. Można nawet zaprogramować program kosmiczny. A gdyby mierzyć wyżej, można nawet pracować w zespole z NASA i samego wszechświata. Można nawet zaprogramować robota! Programowanie komputerów – jest to, że na pewno pozostanie popularny w nadchodzących latach.

bibliotekarz

Każdy pamięta Buffy – postrach wampirów i jego wszechwiedzącego bibliotekarza Giles. Cóż, nie musisz stopnia w demonologii i specjalnych umiejętności bojowych zostać bibliotekarką w prawdziwym życiu. Jedyną rzeczą, potrzebna jest miłość do książek, czytania i wszystko, co wiąże się z literaturą. Musisz być zorganizowane i spokojny osobowość. Będziesz także dowiedzieć się więcej o różnych autorów i gatunków literackich, które wcześniej słyszałem, ale nie miałem okazji, aby dowiedzieć się o nich w sposób bardziej szczegółowy. Ta praca wymaga zaangażowania w pełnym wymiarze godzin, ale w tym samym czasie, jest idealnym miejscem dla wszystkich introwertyków.

Każdy, kto jest testowanie gier wideo

Działania te mogą być korzystne, ale tylko jeśli pójdziesz do pewnego poziomu. Do tej pracy trzeba będzie ostry widok rzeczy i kreatywności. Twoje doświadczenie gier powinny być na poziomie eksperckim, nie niżej. Praca ta obejmuje testowanie nowych gier i aplikacji napotykanych przez różne firmy. Oznacza to, że trzeba zrozumieć, co dobre, jest to produkt, co jest nie tak, co trzeba poprawić. Wszystko to jest możliwe, jeśli istnieje wieloletnie doświadczenie z gry i ostrym spojrzeniem, tak aby można było zauważyć nawet najmniejsze szczegóły.

kompozytor

Nie ma nic bardziej intymne i satysfakcjonujące niż pisać muzykę i tworząc własne utwory. Ta praca wymaga samotności i ciszy, przynajmniej w odniesieniu do części, gdzie rzeczywiście stworzyć muzykę. Później trzeba znaleźć jakieś słuchaczy, zwłaszcza jeśli stworzyć produkt komercyjny, ale można to zrobić za pośrednictwem Internetu i sieci społecznych. Można próbować mieszać rytmy, komponować zestawy DJ, lub narzędzie główny, który naprawdę lubię, i rozpocząć pracę z nim tak często, jak to możliwe. Jest to trudna droga, ale jeśli jest to Twoja pasja, to jest najlepsza rzecz dla ciebie!

blogger

Jeśli masz wiele ciekawych pomysłów, które chcieliby Państwo podzielić się z innymi ludźmi, czy masz hobby, że jesteś naprawdę pasjonuje, to warto pomyśleć o własnych blogów, ponieważ jest to jeden z najgorętszych rzeczy do zrobienia w teraźniejszości. Stwórz swój własny blog nie jest trudne, jak wielu ludzi myśli, ale trzeba także dużo wiedzieć o Google Analytics i SEO. Ponadto, aby być blogger – zawsze jest zabawa, dlatego można mówić o tym, co naprawdę kochasz, i miesięcy lub nawet lat, i faktycznie zarabiać! A taka osoba nie przeszkadza nikomu, jak byłoby słuchać tych, do których jest to naprawdę interesujące i potrzebne.

W trosce o zwierzęta

Tylko nieliczni mogą dbać o panda (bo niewielu z nas żyje w krajach, w których zwierzę jest popularny), ale wielki, co można zrobić, to aby rozpocząć pracę z psami, kotami, ptaków i innych zwierząt, które potrzebują supermilymi wiele uwagi. Nie będą cię męczyć z bezsensownej rozmowie, jak niektórzy ludzie. Możesz zadbać o bezpańskich zwierząt, lub po prostu pomóc weterynarzy. Lub nawet zostać weterynarzem, jeśli naprawdę jesteś pasjonatem oszczędności te piękne stworzenia, ale upewnij się, że gdy pomoc pozostają one bezpieczne i zdrowe.

malarz

Można rysować lub projektować? Można połączyć wszystkie absurdalny i stworzyć naprawdę piękne dzieła sztuki. W dzisiejszych czasach istnieje wiele możliwości, aby zarobić artyście. Możesz sprzedawać swoje prace w Internecie albo na targach, nawet na ulicy. Możesz również pomóc kawiarnie, restauracje i sklepy, aby stworzyć niepowtarzalne wzory i twórcze gabloty. Trzeba będzie zrobić wiele autopromocji, ale praca wymaga samotności i koncentrację.