238 Shares 4084 views

„Wołga”, Zelenodolsk (ośrodek): opis i opinie

Jeśli chcesz dobry i tani do odpoczynku w pięknym kraju, przechodzą procedur medycznych, a następnie zwrócić uwagę na ambulatorium „Wołga” (Zelenodolsk). Sanatorium znajduje się w Tatarstanie i oferuje wiele programów rekreacyjnych i leczniczych.


Lokalizacja domków letniskowych, śródlądowy

Sanatorium „Wołga” znajduje się w jednym z najpiękniejszych miast z pięknej scenerii – Zelenodolsk. Jeśli lubisz Tatarstan kurorty, „Wołga” (Zelenodolsk), też na pewno podoba. Wjechał na terytorium domu wypoczynkowego, uderzył dzieło ogrodników, którzy spadzistych wspaniały ogród różany. Wiosną kwitnące tulipany i inne fascynujące rośliny.

projektanci krajobrazu także spróbować sławy. Są one zaprojektowane piękne mosty, które doskonale wpisują się w naturalny krajobraz. Ażurowa altana, ławki przynieść odrobina komfortu i musiał odpocząć.

Kiedy udać się do sanatorium, nie należy zapominać, że ze trzeba mieć kartę dorosłych spa, paszport, i dziecko – zaświadczenie o braku infekcji.

Jak dostać się do miejsca,

Można tu dostać na kilka sposobów. Jeśli pójdziesz na w / d, konieczne jest, aby wprowadzić stację Kazan, przenieść do pociągu, dostać się na niej zatrzymać zielony Dale. Stąd taksówką lub autobusem numer 1 zabierze Cię do Placu Zwycięstwa.

Następnie należy udać się trochę do przodu wzdłuż szyny, a po prawej stronie pojawi się znak „Volga” (Zelenodolsk). Sanatorium znajduje się na ulicy Gagarina, 1. z indeksu, aby przejść do niej przez 5-10 minut.

Mała droga dla pieszych trzeba będzie zrobić, jeśli zdecydujesz się pójść z Kazania nie przez pociąg elektryczny i autobusem nr 401. Z początkowego punktu wyjścia trzeba dostać się do przystanku Zelenodolsk (rynku), a następnie – do placu Zwycięstwa. Więcej informacji można dowiedzieć się dzwoniąc pod następujące numery: 552-88; 533-33; 577-39. W tym przypadku, jeśli połączenie jest wykonane z Rosji, najpierw wprowadź kod 8-84371, jakby z Kazań, kod jest – 8-271.

Powiesz nam, jak najlepiej dostać się do ambulatorium „Wołga” (Zelenodolsk). Sanatorium znajduje się w pięknym parku, w zakresie pól, lasów, jezior.

umieszczenie

Oczywiście, lepiej jest zarezerwować pokoje z wyprzedzeniem. Po tym wszystkim, zwłaszcza w lecie, dostępność może nie być. Można zamówić dowolny zdalny pokój automat. Są w 6-piętrowym budynku. Jest przeznaczony dla 200 osób.

Można zarezerwować pokój:

  • Dwuosobowy pokój 1-klasa luksusowy apartament;
  • 2-pokojowy apartament, nocleg dla dwóch osób;
  • 2-łóżko 1 pokój wszelkie udogodnienia;
  • 2-bed 2-pokojowe;
  • dla wózkowiczów – specjalnie wyposażone.

Pokoje wyposażone są w 1 lub 2 łóżka, telewizor, sofa, stół, prysznic, wc. W zależności od pokoju ma dodatkowego wyposażenia.

Sanatorium „Wołga” (Zelenodolsk) i oddzielny drewniany pensjonat. Jest zbudowany z bali, więc unosi się zapach świeżego, tylko drzewa. Ma wszystko do wygodnego życia – oddzielny pokój z 2 podwójne łóżko, pokój dzienny z sofą, stół, kredens oraz dużym telewizorem. W domu z kuchnią czajnik, lodówkę, kuchenkę mikrofalową. Jest też toaleta z umywalką i prysznicem.

Jeśli istnieją dla 2 osób, voucher z leczeniem, moc każdy będzie kosztować 2400 rubli dziennie. Jeśli jedna osoba wynajmuje dom, to kosztuje za te same elementy sprawiają, 3500 rubli (cena na początku 2015).

leczenie

Oprócz pobytu na łonie natury, przytulne pokoje, wypoczynek rzekomego leczenia. Jeżeli nie ma pewności co do diagnozy, czy chcą, aby dokładnie sprawdzić swoje ciało, użyj diagnostykę.

Specjaliści badający oskrzelowo-płucnych, nerwowy, hormonalnego, układu moczowo-płciowego, układu mięśniowo-szkieletowego, słuchu, pomoce wizualne, układu żołądkowo-jelitowego. lekarzy przeprowadzi morfologię krwi. Na podstawie tych i innych badań, które otrzymują diagnozę i zorganizować leczenie.

„Wołga” (Zelenodolsk) – ośrodek, gdzie znajdują się łaźnie. Jak to jest używane basen wodospad, podwodny masaż przeciwprądowy gejzer. Będziesz w stanie dokonać terpentyny, bishofitovye, bromu, iglaste, perłowy, kąpiele morskie; Hawajska wizyta lekarska, tajski, miód, masaże antycellulitowe. Mini-sauna „Cedar Ośrodek Zdrowia”, turmalin mata dostępna dla turystów są również dostępne.

rozrywka

To miejsce rekreacji nie jest nudne zarówno dorosłych i dzieci. Dużo ciekawej rozrywki i sportu oferuje Sanatorium „Wołgi” (Zelenodolsk). Zdjęcie w artykule przedstawiono kilka interesujących punktów. Więc goście mogą zagrać w bilard, warcaby, szachy i tenisa.

Oferuje gościom salę wideo oraz biblioteka. Fani aktywnego uprawiania sportu może iść tutaj na nartach, latem znaleźć inne ciekawe zajęcia dla wszystkich. Sprzęt sportowy nie jest konieczne, aby przynieść ze sobą, to jest dane.

Wieczorem wystarczy śpiewać karaoke, zjeść kebab. na zewnątrz grill pod okapem na romantyczny wieczór relaksu.

Każdy może skorzystać z programów wycieczek, zobaczyć zabytki Kazan, Zelenodolsk i ich otoczenia.

Sanatorium "Wołga" (Zelenodolsk): Opinie

Większość z tych, którzy już odwiedzili sanatorium, pochlebnie o personelu serwisowego, lekarzy. Wielu ludzi jak rozrywkę, świętować sektora kultmassovogo praca.

Ci, którzy chcą zaoszczędzić pieniądze, ale aby dać pełne leczenie może przyjść tutaj w zimie poza sezonem, wtedy otrzymują zniżkę w wysokości 15 do 30%.

Urlopowicze zachwycać krajobrazowym obszaru, ogrodem różanym, meble ogrodowe. Jedzenie zbyt wiele podoba, zwłaszcza tych, którzy są przyzwyczajeni do zdrowej żywności. Kilka negatywnych komentarzy. Na przykład, jednym z nich jest fakt, że tabele nie mają ketchup i majonez i ostre jedzenie nie wystarcza. Nie należy jednak zapominać, że jest to ośrodek zdrowia, a powyższe sosy, pikantne, smażone jedzenie jest szkodliwe dla organizmu.

Na ogół, reszta dzięki lekarzy do leczenia, pokojówki – dla czystości, pracownicy – do uwagą i starannością. Dlatego też wiele napisać, że chciałoby się tu ponownie.