220 Shares 8555 views

Ponty jeziora – to idealne miejsce do rekreacji i wędkowania

Jezioro Ponty – malownicza sztuczne jezioro, położone w miejscowości Turygin (dzielnica Ramienskoje, region Moskwa). Jego historia nie zaczyna się tak dawno temu, w lecie 2011 roku. Głównym zastosowaniem zbiornika – połowów opłat. A warto zauważyć, że nawet najbardziej wymagający rybacy nie będą rozczarowani.


krótki opis

Jezioro Ponti (patrz zdjęcie w artykule) nie jest zbyt duża. Ma powierzchnię 1,7 ha, a maksymalna głębokość wynosi 5,5 metra. Szerokość staw – 180 m, długość waha się od 60 do 120 m, jednak, pomimo stosunkowo niewielkich rozmiarów, jezioro jest popularny wśród turystów, a głównym powodem tego. – zorganizowanego wędkarstwa opłat.

Staw jest częścią dużego kompleksu rybackiej i turystycznej na terytorium którego jest reprezentowany przez szerokiej gamy usług. Niezwykłe, Europejski Nazwa jeziora mówi się, że pracownicy kompleksu, ze względu na rzadkie imię właściciela ojca (Pantelei).

Warunki dla turystów

Dno jeziora są głównie piaszczyste, i istnieje kilka błotnistych miejsc. Woda jest czysta i przejrzysta. Roślinność jest prawie całkowicie nieobecny, z wyjątkiem strefy przybrzeżnej. Istnieją rzadkie małe krzewy.

Plaża łatwo wyciągnąć, płaska. Duży i mały balkon otoczony na obwodzie jeziora Ponti. Wyświetl: wszystko odbywa się tutaj w celu maksymalizacji poziomu komfortu. Ludzie, którzy chcą cieszyć się nie tylko ryby, wygodę altanie i odprężające wakacje. W niektórych miejscach istnieją mosty ułatwiające dostęp do wody.

bogactwo ryb

Od Ponti to sztuczny zbiornik wodny, stosowany głównie w celach turystycznych w jeziorze jest domem dla wielu różnych ryb, takich jak karp, karp, szczupak, sum, pstrąg, jesiotr, karp, karasia, a wśród nich są zarówno młodych i dorosłych osób.

infrastruktura

Na powierzchni pojemnika jest wyposażony w mały fontanny. Na brzegu znajduje się hotel z salą bankietową, domku, duży bezpłatny parking, kawiarnię z tarasem, mini-zoo i innych obiektów turystycznych (place zabaw, grill, sauna). Ponadto baza wynajem organizowane różne sprzęt wędkarski, w tym sprzętu i pokarmów uzupełniających.

Propozycje dla rybaków

Ponty jezioro jest ulubionym miejscem dla miłośników wędkarstwa. Rybołówstwo jest możliwe z brzegu lub ze specjalnie wyposażoną mostu, powierzchnia wody jest podzielony na „gałęzi”, w którym mieszka szczególny rodzaj ryby. Kilka razy w złożonej Ponty'ego odbywają zawody wędkarskie. Koszt tego typu rozrywki jest małe, tylko 100 rubli za godzinę. Istnieje jednak jedna mała uwaga: wszystkie ryby złowione płatne oddzielnie.

wyświetlenia wczasowiczów

Turystów odwiedzających jezioro Ponti, chwalił nie tylko dla środowiska, ale także malownicze usługę. W tym ośrodku turystycznym posiada wszystkie warunki do pełnego, spokojny i relaksujący wypoczynek na wsi. Dzięki zaawansowanej infrastruktury jezioro jest popularny w ciepłych i zimnych porach roku, więc miłośnicy połowów pod lodem są częstymi gośćmi tego miejsca.
Rybacy mogą dostać nie tylko przyjemność z jego hobby, ale również gotować połowu w specjalnie wyposażonych miejscami dla palących, w przypadku braku pożądania do gotowania, można skorzystać z usług czyszczenia i wędzonych ryb.

W ten sposób, będąc sztucznym zbiornikiem, Jezioro Ponti jest pełnoprawnym atrakcją turystyczną znany głównie wśród rybaków, ale popularnym miejscem na przyjęcia, bankiety, a także po prostu cieszyć miłośników przyrody.