168 Shares 7916 views

Charakterystyka pojazdu „Gazelle-next”. strojenie

Nowy model Gorky Automobile roślin „Gazel-next” dla krótkim czasie podbiła serca wielu kierowców. Premiera odbyła się w 2012 roku, a model jest już popularne. Pomimo wspólnej nazwę od jego poprzedników Dalej nie ma wielu: transmisja, rama i tylna oś. Wszystkie inne części i podzespoły – nowy. Szczegóły produkcji zagranicznej w szerokim zakresie wykorzystywane do produkcji samochodu „Gazel-Next”. Tuning samochodów już w posiadaniu poszczególnych wentylatorów w tym procesie.

Trochę historii

Początkowo „Gazel-Next” powstał jako substytut wszystkim znane „Gazela”. Jednak w rzeczywistości, Next – nowa rodzina, która istnieje niezależnie od poprzednich modeli. Stary „Gazel” bez wszystkich dodatków nadal wydawane. Jego nowe funkcje „Gazel-next” miał konkurować z zagranicznych produktów przemysłu motoryzacyjnego nawet.

W sprzedaży na rosyjskim rynku samochodowym miało miejsce w 2013 roku. Ale producenci nie poprzestał. Dla ludzi w Afryce, Indiach i Wielkiej Brytanii zostały wypuszczone modele z prawej strony kierownicy.

Dzisiaj możemy powiedzieć z pewnością, że Gazela Następny release był udany. Ten samochód jest sprzedawany nie tylko ze względu na niski koszt. Jest on w pełni zgodny ze standardami europejskimi.

„Gazel-Next”: specyfikacje techniczne i modyfikacje

Następnie na podstawie montażowej, aby zaspokoić różne nadbudowy dla pojazdów o wąskim profilu jest ona dostępna do stu modyfikacji. To sprawia, że możliwe jest rozszerzenie zakresu samochodu, która jest taka sama z powodzeniem wykorzystywane do przewozu towarów i pasażerów.

Istnieją trzy główne rodzaje:

  • Platforma z platformą aluminiową (rozszerzony).
  • Skróceniu o mniejszej wadze.
  • Pasażer.

"Gazelle-Next" wszystkich metali z prędkością do 134 km / h. Wielkość jego zbiorniku wynosi 70 litrów. Zużycie paliwa w cyklu miejskim 10,3 l na 100 km.

Wersja pasażer ma 18 (lub 19) mandatów. Maksymalna prędkość nie przekracza 110 km / h. Zużycie toru 11,5 litra na 100 km.

Przedni zderzak, kratka, duży, plastikowy kit – te elementy zewnętrzne ciała, która różni się od swoich poprzedników „Gazel-next”. Strojenie to głównie wpływa na ich życie. Ale to niekoniecznie. Korpus nowego modelu charakteryzuje się wysoką jakością i atrakcyjnym wyglądzie.

"Gazelle-Next" wyposażone w wysokoprężne silniki Cummins ISF, pojemność 2,8l, 4-cylindrowy, turbodoładowany. Maszyna ta ma pojemność 120 KM

Później zaczęli używać silników benzynowych i 4-suwowy UMZ-A274 Evotech. Moc znamionowa 150 KM w objętości 4,43 l i 107 KM w 2,69 litra.

"Gazel-Next", strojenie

Podobnie jak w przypadku wszystkich pojazdów, gazela Następnie poddawane strojenia. Zacznij robić to z prostych maty w kabinie i nowe błotniki nad kołami. W wersjach pasażerskich zainstalować dodatkową ochronę kierowcy z kabiny.

Ale również stosować bardziej poważnych zmian ustrojowych „Gazel-next”. Tuning jest zainstalowanie spoiler, rury pod zderzakiem, protivotumanok, rzęsek w świetle reflektorów. Oświetlenie LED wymienić. Na dachu zamontowane owiewki. Wewnątrz, umieścić dodatkowe oświetlenie.