861 Shares 1456 views

Gdzie w celu zmniejszenia dziecka w Moskwie? Wskazówki i sztuczki

Gdzie w celu zmniejszenia dziecka w Moskwie … Jeśli masz szczęście wystarczy, aby znaleźć się lub żyć w tym wspaniałym i wyjątkowym mieście, najprawdopodobniej problemy z ciekawą rozrywką nie powinno pojawić się w ogóle. Stolica Rosji jest bogaty w teatry, muzea, wystawy, parków i parków rozrywki. Bez przesady można powiedzieć, że tutaj jest coś dla każdego do każdego.

Rozdział 1. Aby zmniejszyć dziecko w Moskwie. informacje ogólne

Zgodnie z ogólną zasadą, w weekendy, a nawet bardziej, podczas wakacji lub na wakacje, wielu rodziców dręczony samo pytanie o tym, gdzie pójść na spacer w Moskwie. W zasadzie, wszystko oczywiście zależy od potrzeb dziecka oraz możliwości finansowych i wyobraźni rodziców.

Dziecko lubi spędzać czas w towarzystwie rodziców, dziadków, braci i sióstr.

Kiedy nie wydając znaczne pieniądze i pozostać w domu nie chce, to dlaczego nie pójść na spacer do jednego z wielu parków miejskich? Sokolniki, Tsaritsyno, Kolomenskoye jest zawsze czeka na małych i dorosłych gości. Nie może być na tyle na igraszki, biegać, krzyczeć, siedzieć na trawie w lecie, lub grać śnieżkami i iść na sankach w zimie.

Jeśli dziecko jest bardzo okruchy, obszar parku pozwala rodzicom znaleźć cichym zakątku na sen lunchu.

Powinno to przynieść posiłek i mają mały piknik. Wierz mi, po dniu spędzonym na świeżym powietrzu, nawet najbardziej uporczywy kapriznik mało prawdopodobne, aby zrezygnować kanapki przywiezione z domu lub zupę w termosie owoców.

Nawiasem mówiąc, w Kolomenskoye i tsaritsyno mogą również odwiedzić muzea, odkryć historię swojej ojczyzny lub wziąć udział w jednej z głośnych regularnie organizować imprez.

Sekcja 2. Aby zmniejszyć dziecko w Moskwie w cieplejszych miesiącach?

Ich opcje mogą być dużo. Jak to się mówi, na każdy gust i kieszeń. Na przykład, na wiosnę, chłodny letni dzień, lub na piękny jesienią odwiedzić moskiewskim zoo. To miejsce jest zawsze ciekawe, zarówno dla doświadczonych miłośników przyrody i dla tych, którzy są zaznajomieni z nim będzie nowością. Istnieje zawsze coś się dzieje: zakupione zwierzęta urodzone lub młode, rozmieszczone są różne rodzaje zdarzeń, w ogóle, widzisz, jest zawsze interesujące, aby uciec od zgiełku miasta, w świecie, gdzie czas jest rzeczywiście działa trochę inaczej.

Przejechać się kolejką dla dzieci, lub udać się w podróż statkiem.

Starsze dzieci mogą być zainteresowani wycieczkę do wieży telewizyjnej Ostankino. Mało kto odmówi podziwiać ogromne miasto z lotu ptaka, a przynajmniej na krótki czas, aby znaleźć się na poziomie, gdzie zwykle tworzą się chmury. Jednak tak szybko, jak chciałbym, aby dwa punkty. Najpierw wizyta w dwóch, górnych i dolnych pokładach obserwacyjnych – przyjemność nie jest tanie. A po drugie, dzieci poniżej 10 lat nie mają wstępu do przeglądu.

Najbardziej śmiałe, być może, będą podziwiać park rozrywki dla nich. Gorkiego. Tam naprawdę można przetestować swoją siłę woli, odwagi i determinacji.

Rozdział 3. Aby zmniejszyć dziecko w Moskwie w zimnych porach roku?

mamy mniej lub bardziej uporządkowane ze spacerem ciepłe pogodne dni są, ale na pytanie, gdzie iść w weekend w Moskwie, gdzie rano niebo zachmurzyło się, a pogoda na ulicy, co najmniej, nie sprzyja do długich spacerów, pozostaje otwarte.

Wszystkie dzieci są gotowi i chętnie uczą się nowych rzeczy. Jakoś nie jest to bardzo błędne przekonanie, że muzea i wystawy – to nie jest rozrywką dla dzieci. Pozwólcie, że się nie zgadzam. To wszystko zależy od tego jak dorośli będą mogli zaplanować swój dzień. Oczywiście, pięcio- lub siedmiu lat dziecko może znudzi trzygodzinnej „spacer” do Galerii Trietiakowskiej oraz Muzeum Sztuk Pięknych.

Dlaczego nie starają się zaoferować mu co najmniej kilka minut patrzeć na akwarium, planetarium, koty teatr, muzeum, centrum lodem trampolina, Politechnice lub zoologicznych muzeach? Bądź przygotowany na to, że dziecko będzie pod wrażeniem tego, co zobaczył, kategorycznie odmawia opuszczenia i będzie długo nadal chwalić znajomym tej kampanii.