275 Shares 5543 views

Obóz dla dzieci „Las” (Sudak) zaprasza dzieci na relaks nad morzem

W południowo-wschodniej części Półwyspu Krymskiego jest starożytne miasto Sudak. jest „Las” obóz zdrowia dzieci w okolicy. Dowiedz się więcej o tym poniżej.


opis

Krym słynie z sanatoriów i domów wakacyjnych. Dzięki wspaniałym klimatem i bogatą naturą, to od dawna jest miejscem, gdzie spędzić wakacje i zregenerować Rosjan, mieszkańcy krajów blisko i daleko za granicą. Ma wszystko – morze, góry, zielone lasy, wodospady, jaskinie, wiele atrakcji. Jest to obóz dla dzieci na Krymie, „Las”. Sudak – miasto, które znajduje się w sąsiedztwie kompleksu. Mianowicie, w malowniczej oddechowych Cube-Cola, dwanaście kilometrów od ośrodka.

Górno-Park otacza obozu ze wszystkich stron, po prostu jej terytorium obejmuje obszar 15 ha, który jest obsadzonych iglastych i liściastych drzew – dęby, graby, sosny, magnolie.

Zakwaterowanie, warunki życia

Namiotowe „Las” (Pike) jest przeznaczony do równoczesnego obecności 400 dzieci w wieku od 9 do 15. Oddziały są utworzone przez 24 osób.

Dzieci mieszkają w domach dla 24 osób (każdy dom posiada 6 pokoi, mogą pomieścić 4 osoby) lub w dużym 4-piętrowym budynku (8-10 osób w pokoju).

W każdym pokoju znajduje się minimalny zestaw mebli z drewna lub płyt wiórowych – łóżka, szafki nocne, wbudowane szafy lub wieszaki na ubrania, stół i krzesła. Kabiny wyposażone werandami. Udogodnienia – wc, umywalka i prysznic – na ulicy, w bezpośrednim sąsiedztwie miejsca zamieszkania dzieci. Zimna woda jest dostarczana przez cały dzień, gorąco – raz dziennie, wieczorem. Pościel zmieniana jest trzy razy – na dzień przyjazdu i dzieci dwa razy w czasie jednej zmiany.

Obóz „Las” (Sudak) posiada na swoim terytorium 60 miejscowego schroniska, gdzie rodzice (towarzyszące) mogą przebywać za dodatkową opłatą. Pokoje są 1-, 2-, 3-osobowe, wspólna.

Jak widać z opisu, obóz „Las” (Sudak) może pochwalić luksusowym obiekcie. To jest – opcja budżet: wszystko dokładnie i prosto.

infrastruktura

Obóz „Las” (Sudak) ma takie udogodnienia na jego terytorium:

 • odkryty basen jest średniej wielkości, jest on wypełniony świeżą wodą;

 • lato i teatr domowy, gdzie wieczorami chłopcy pokazują kreskówki i ciekawych filmów;
 • wspinania ściany;
 • koszykówki i siatkówki, korty tenisowe;
 • dobre boisko do piłki nożnej;
 • bilard, tenis stołowy;
 • Oczywiście przeszkodą;
 • skontaktować się z zoo, dom dla małych zwierząt, które można karmić, udar, zabrać swoje ręce; dzieci chętnie spędzają tu czas;
 • własna plaża kamienista i jasny piasek.

Terytorium zamknięte obozy strzeżone przez całą dobę. Odwiedzanie rodzice zorganizowany specjalny dzień.

Jedzenie, wypoczynek

Obóz zorganizowany wypoczynek dobrze: 1-2 razy dziennie dzieci przenoszą się na brzegu morza, które jest dziesięć kolometrah daleko, doradcy i wychowawcy prowadzenia gry, konkursy, przekaźnik wyścigi, sportowe zawody, turnieje paintball. Dla tych, którzy chcą działać różne kręgi – ceramika, rysunek, płonącego drewna. Każdego dnia spędzają tu dyskoteki, kilka razy w tygodniu – imprezy tematyczne.

W rzadkich pochmurne dni można odwiedzić bibliotekę lub pokój gier.

Dzieci prowadzić w wycieczki Krym: program obejmuje wizytę w Nowym Świecie, Kara-Dag, Teodozja, twierdzy Genueńczyków, Stary Krym.

Posiłki w obozie zorganizowanym przez 5 posiłków dziennie. Menu obejmuje świeżych owoców i warzyw dziennie.

Przesunięcia, pozwolenia, opinie o obozie

„Las” w Sudaku odpoczynek organizuje z 06.06 na 22.08 w 4 przesunięć 18 dni. Koszt pobytu dziennie jest niezbędne do wyjaśnienia administracji, ale sostalyaet około 1500 rubli. Cena obejmuje zakwaterowanie, wyżywienie, wypoczynek, wycieczki. W razie potrzeby, za dodatkową opłatą, rodzice mogą ubezpieczyć dziecko.

Do rejestracji wymagane pozwolenie następujące dokumenty:

 • akt urodzenia dziecka;
 • Certyfikat szczepienia złożony;
 • zaświadczenie o ubezpieczeniu (polityki);
 • dokumenty z rodziców (opiekunów);
 • zaświadczenie o środowisku epidemiologicznej.

Każdego lata, czekając na obozie chłopców i dziewcząt dzieci w Sudak. „Las” ma różne reakcje od entuzjazmu do ujemnego. Pozytywnie wyceniane wypoczynku i pracy z dziećmi, wielu są niezadowoleni z warunków życia i odżywiania.

Warto pamiętać, że kompleks – opcja budżet, gdzie za niewielką opłatą, dzieci mogą żyć dwa i pół tygodnia na Krymie nad morzem, oddychać czystym powietrzem, bawić, poznać nowych przyjaciół.