472 Shares 8811 views

Jak narysować lwa „The Lion King” – jeden z najbardziej ulubionych postaci z kreskówek u dzieci

W kinach 15 czerwca 1994 kreskówki „Disneya” „The Lion King” natychmiast podbił serca milionów fanów. Naiwny i unabashed kuba Simba stał się jednym z ulubionych bohaterów kilku pokoleń dzieci. Jego rodzaj uśmiechnięty pysk powoduje kruchość i piękno wzrosła Simba wygrywa jego wielkość. Dotknięcie trudne życie w afrykańskiej sawanny, na pewno chcesz wiedzieć, jak narysować lwa z „Króla Lwa”.


Faza przygotowawcza prac

Na pierwszy rzut oka może wydawać się bardzo skomplikowany obraz wspaniałego zwierzęcia, ale w rzeczywistości, jeśli działać krok po kroku, to nie będzie trudne. Pracować nad stworzeniem własnej lwa jest konieczne do przygotowania białej kartce papieru, ołówek i gumkę. Jakie mogą być wymagane ołówki o różnych kolorach, kredki lub farby. Gdy jesteś gotowy, możesz rozpocząć naukę jak narysować lwa z „Króla Lwa”.

  • Określamy lokalizację naszego bohatera – zgadzają się, że to będzie dorosły, dorosły lew, który dumnie kontroluje swoje posiadłości z urwiska of Fame. Taki kolorowy znak powinien być umieszczony w środkowej części arkusza.
  • Duże koło oznaczenia miejsca położenia piersi, małe koła, która zajmuje dużą górę – przyszłość głową i narysuj prostokąt, jak pokazano na ciele.

Zaczynamy narysować lwa

Z kręgu, oznaczający głowę i część wielkiego kręgu będą stanowić górną część ciała lwa. Zastanów się jak rysować krok po kroku. Król lew musi surowym spojrzeniem do kontrolowania ich terytorium, więc szczególna uwaga zostanie zwrócona na jego oczach.

  1. Narysować ciężki, masywny podbródek – nie zapominaj, że dolna szczęka z zębami drapieżnika przerażającego czai się za nim.
  2. Przesuwanie ołówek z brodą, przygotować swój nos i usta lwa.
  3. Kolejny etap – szkic głównej lwa dumy – grzywa. Ona blokuje dużych kropli z głowy klatkę piersiową zwierzęcia.
  4. Wnioskujemy kaganiec obraz rysunek oczy i wąsy.

Rejestracja ciała zwierzęcia

Ciąg dalszy opis jak narysować Lion King, będzie konstrukcja korpusu z majestatycznym zwierzęciu. Aby utworzyć czworokąty zanotować położenie łapy lwa. Górny rysunek – to przyszłość biodra, dolna – prawej łapy.

Połączyć swoje zakrzywione linie i prowadzić ołówek na, malowanie ramieniu na przednich kończyn i bioder – na plecach. Prorisuem wskazówki łapy naszego lwa.

Jak na poniższym rysunku, Lion King doda jeszcze dwie stopy.

Jest to już zaczyna wyglądać jak na zdjęciu na majestatyczny lew. Aż do końca pracy, jest bardzo mało.

Ostatni etap prac

Na ostatnim opisie kroku jak narysować lwa z „The Lion King”, powiemy ci, jak narysować małe, ale bardzo ważnych szczegółów.

  • Draw pojedynczych włosków na brodzie – dadzą surowo.
  • Uszy są lekko widoczne wśród grzywy i starannie słuchać jak dźwięk z sawanny.
  • Dorisovyvat grzywa ciernisty linii wełny szczyt nadal na boku zwierzęcia.
  • Narysuj ogon włosy z pędzla na końcu.

Pozostaje tylko zdjąć gumkę wszystkie linie, które zostały sporządzone w fazie przygotowawczej pracy. Jeśli masz chęć, aby stworzyć postać, bardziej jak prawdziwy lew, jest, oczywiście, trzeba ozdobić. Pomoże to kolorowe ołówki, kredki lub farby. Simba piasek kolorze ciała, brązową grzywę, z migawkami z złote nici. Ten sam kolor i szczotki na ogonie.

Aby dopełnić obrazu, można wyciągnąć około afrykańską sawannę – zielone równiny z samotnym drzewem, skałą Fame, do której lew jest bardzo wygodne obserwowanie pobliżu ich gospodarstw.

Teraz już wiesz, jak narysować lwa z „The Lion King”, i można bezpiecznie przystąpić do tworzenia własnych historii z życia afrykańskiej sawanny.