88 Shares 9297 views

Show „proroczy Sen” (Cyrk Vernadsky): opis, opinie

Na długo przed rozpoczęciem ferii zimowych i wakacji noworocznych odpowiedzialni rodzice oskubane opcje rozrywki i zabawy dla dzieci ulubionych. I jest mało prawdopodobne, aby zrobić bez drzewa wakacje! Ale lista występów jest tak szeroki, że trudno jest się domyślić, w którym dziecko będzie zabawa i ciekawy.


Najbardziej luksusowy i wspaniały w przypadku skali przygotowanej w ubiegłym roku braciom Zapashnye. W tym czasie, cyrk oparta poszedł słowiańskich legend i opowieści, które są tak kolorowe, fantastyczne i ekscytujące, aby zostały zawarte w „Prorocze Dream” (Cyrk Vernadsky). Recenzje entuzjastyczna publiczność udowodniła, że organizatorom udało się podobać nie tylko dzieci, ale również dorośli.

Format United

Wyobraźnia nie zna granic, i wdrożyć go umiejętnie i wielowymiarowe mogą tylko sztuki cyrkowej. Znane trenerzy i bracia Zapashnye odważył się eksperyment na wielką skalę przez uciekania się do nowego formatu cyrkowym show – United. Moskwa publiczności zaprezentowano równolegle na raz dwóch produkcjach: „proroczy Sen” i „Martwe Jezioro Mistress”, ostatni w dwóch różnych miejscach. Pierwszy – w Wielkim Cyrku na Vernadsky Prospekt, drugi – w „Łużniki”, w małej arenie. Oba programy mają wspólny styl słowiańskich fantazji znane postacie z bajek, działki lokalizacje. Różnica jest w widoku imprezy, fantastycznego świata i jego bohaterów.

historia

Kolorowe mitologia słowiańska, otoczony aurą tajemniczości, był pierwotnie przedstawiony i pobity w programie cyrku „Prorocze snu” (Cyrk Vernadsky). Opis życia króla w ziemie bajki, zaludnionych przez latające smoki, czarownice i przebiegły leshimi, stanowiły podstawę złożenia działki.

Linijka cara-grad owdowiała wcześnie, ale została z niego wszystko to prawdziwa rozkosz – piękna córka Elena. Intryga zaczyna się od przedstawienia jej nagłym i tajemniczym zniknięciem. Król przez długi czas patrząc na nią, ale tylko na próżno. I że nie był on tak gorzko, musiał ożenić się po raz drugi. A król śni sen, który przychodzi do jego ukochanej córki i umieszcza go na swoim palcu złotą. Elena mówi ojcu, aby przejść do studni, magiczne. A król rozumie, że istotna zmiana nadchodzi. Nadszedł czas, aby się obudzić …

Tale pełen humoru i niespodziewanych zwrotów akcji i bohaterów. Na koniec, jak to jest w zwyczaju w rosyjskich bajek, dobre triumfuje nad złem i zdradzieckiej devilry.

Artyści

Wszystko to towarzyszy teatralnej jasnych i ciekawych liczb trapezowych artystów, plastikowych equilibrists, spacerowiczów, Acrobat wirtuozowskie masztów i iluzjonistów. Dla zanurzenia w fantastycznej atmosferze i zwierząt uczestniczących funny Kucyki i niedźwiedzie, dziarski psy i kozy. Jak również gatunków egzotycznych takich jak hiena, lamy, papugi, zniewalających pytonami i krokodyle.

Aby stworzyć bogaty program cyrkowy przyciągane i artystów teatru, najlepszych techników, organizatorów. Wśród „gwiazda” artystów cyrkowych – akrobatów „Kenia chłopców.”

kostiumy

Oryginalna ramka bajki są rekwizyty i kostiumy tematycznych aktorów do reprezentowania „proroczą Dream” (Cyrk Vernadsky). Ich opis można podsumować w kilku kluczowych przymiotniki: jasne, twórcze i szczegółowe. Każdy obraz artysty – nie tylko kolorowy makijaż i schował cekinowe trykot. Ten niezwykły projekt badania każdego elementu stroju wraz odtworzenie pełnego charakter mitologiczny, czy to będzie piękne księżniczki w słowiańskiego dekoracji lub złego lesie z charakterystyczną jej kopyt i rogów.

informacje dodatkowe

Nowy Rok miejsce wydarzenie – miasto Moscow Circus on Vernadsky Prospekt

„Prorocze Sen” zawiera dwie sekcje dwie i pół godziny.

Podczas przerwy w przestronnym holu cyrku mogą być traktowane z waty cukrowej, popcorn, kupić pamiątki i wygraj prezenty świąteczne. Zabawa nie była bez wysokiego i dobrze ubrane choinki i świątecznego rozrywki.

Organizatorzy natychmiast wyznaczone granica wieku dla młodych widzów wyświetlić „proroczy Sen” (Cyrk Vernadsky). Opis wszystkich warunkach znalazło odzwierciedlenie w prezentacji plakatu. To wspaniały program jest przeznaczony dla dzieci w wieku od sześciu lat.

Pozwolić sobie na relaks z dziećmi i cieszyć się kolorowy program może praktycznie każdy, pomimo szerokiego rozgłosu i wykazują wysoki poziom „Prorocze Dream” (Cyrk Vernadsky). Bilety z powodu ogromnego napływu emocji i chcących dokonać rezerwacji z wyprzedzeniem i przeleciał bardzo szybko. Dzieci w wieku poniżej trzech lat mogło się odbyć bezpłatnie.

opinie

Przedstawienie „Prorocze Dream” (Cyrk Vernadsky) spowodował lawinę emocji i wdzięczności ze strony opinii publicznej w Moskwie. Nie jest to zaskakujące, ponieważ pokazują włączyła wszystkie najlepsze: profesjonalne podmioty, efekty specjalne, nowoczesna technologia, dekoracje tematyczne, kostiumy i oryginalną muzyką. Co innego, dzięki czemu można uchwycić zainteresowanie dzieci i dorosłych i utrzymanie go do końca serialu?! Niewątpliwie bracia Zapashnye przygotowali jeden z największych niespodzianek noworocznych – show „Prorocze Sen” (Cyrk Vernadsky), których ujawnienie jest trudno zmieścić w krótkim artykule.

Na domiar złego programu wakacyjnego publiczność wykonywane tylko nieobecność bliskich lwy i tygrysy. Trenerzy byli na wystawie jako dyrektorów i organizatorów. Niemniej jednak opowieść upadł, a publiczność czeka na powtórzyć show „Prorocze snu” (Cyrk Vernadsky). komplementarne i wdzięczny opinii, – bezpośrednie potwierdzenie.