547 Shares 1655 views

Ciekawostki: dlaczego mężczyźni sutki?

Teoretycznie, zarówno kobiety jak i mężczyźni powinni mieć pełne piersi, zdolność do wytwarzania mleka. Sutki – jest to jeden z tych elementów, które są ograniczone w tworzeniu ludzi wciąż na wczesnym etapie. To dlatego, że w przyszłości nie może znaleźć swoją ostateczną formę i nie może być w pełni sprawny (jak do kobiet).


Dr McEvoy z Nowego Jorku powiedział, że obecność sutków u mężczyzn wskazuje na fakt, że pierwotna struktura mężczyzn i kobiet plan jest bardzo podobny. Ale mężczyzna mięśni piersi ma znaczenie funkcjonalne, oprócz tego, że służy ona strzec serca i płuc przed uszkodzeniem.

Dr McEvoy mówi, że po tym wszystkim męskiej tkanki piersi ma zdolność do reagowania na żeńskich hormonów. W tym przykładzie można zauważyć z ginekomastię, która występuje, gdy nadmiaru estrogenów w organizmie, a także może być obserwowane u samców alkoholizmu.

Wydaje się, że zarówno mężczyźni jak i kobiety bardziej niż kiedyś zadawał sobie pytanie, dlaczego mężczyźni sutki? Robią to do niczego? Ale ciało nie jest i nie może być niepotrzebne narządy. Ale jakoś, sutki ludzi nigdy nie miała żadnego znaczenia, więc na pierwszy rzut oka, że nie potrzebują. Więc po tym wszystkim, co człowiek sutki?

Powszechne, ale błędna wersja

Pierwsza wersja: dla urody. Oczywiście, osoba bez sutków będzie wyglądać coś głupiego, choć opinia ta jest utworzona z ogólnie przyjętą normą. Jest to pierwsza odpowiedź na pytanie, dlaczego mężczyźni sutki?

Druga wersja jest luka. Mówi się, że człowiek, chwytając za sutki, ściskając je i skręcanie, można uczynić go bardzo chory. Ponownie, można argumentować, z tą wersją. Po tym wszystkim, nie powinna być taka sama takich organów, które mogą być wykorzystane do spowodowania szkody dla człowieka. Wszystko inne, mężczyźni mogą spowodować wielki ból i – z uderzony w krocze. Po tym wszystkim, jeśli trafisz na penisa lub jąder, a następnie ból będzie wyraźnie silniejszy niż jeśli tylko szczypać sutki. Jeśli mi nie wierzysz, zapytaj każdego człowieka!

Trzecia wersja: jest to strefy erogenne. Ale można argumentować z tej wersji, ponieważ strefy erogenne u mężczyzn wystarczająco bez sutków. Co więcej, to nie wszyscy ludzie lubią dotykając go do tej części ciała.

Czwarta wersja: Niektórzy uważają, że w dawnych czasach wszyscy ludzie byli hermafrodytów. W wyniku ewolucji człowieka nabytych cech płciowych: piersi u kobiet pracuje do karmienia dziecka, a męski połowa z nich po prostu przestał się rozwijać. Ale jej sutki były. Nauka, oczywiście, ta wersja nie wynika, biorąc pod uwagę to pseudonaukowe.

Więc dlaczego mężczyźni sutki?

Jest jeszcze inna odpowiedź na to pytanie. Chodzi o to, że nawet 10-15 tygodni zarodków płodowych mam żadnych różnic płciowych. Tylko w tym okresie życia wewnątrzmacicznego jest zmiana poziomu hormonów, a następnie, w oparciu o fakt, chłopiec i dziewczynka jest owocem, jest zmiana płci. Ale trzymali swoje sutki tworząc długo zanim nastąpi zmiana poziomu hormonów. Jednak to raczej nie jest odpowiedź na pytanie, dlaczego mężczyźni sutki i dlaczego smoczki posiadają silne połowę ludzkości w ogóle powstają.