775 Shares 2950 views

Co jest wiosna? Nadszedł czas na nowe odkrycia i początków ożywienia uczuć i emocji!

Co jest wiosna? O tej porze roku. Klasyczny. W następstwie nadchodzi lato jesień, jesień zastępuje zimę, zastępując zimie przychodzi wiosna i lato powraca. I żadna z dziewcząt, które zostały wysłane do złego macochy przebiśniegi w lesie, nie są w stanie zmienić bieg wydarzeń, nawet jeśli szlachetni bracia 12 miesięcy postanowił stworzyć cud sylwestrową. Znaczenie podwójne sprężyny: sezon i świt życia (młodzież).

pora roku

W środkowej strefie wiosnę, zwykle przychodzi pod koniec marca, kiedy zima nadal trzyma się swego prawa i rzuca garści śniegu pod stopami przechodniów zmęczonych przed mrozem. Ale śnieg nie jest biały i puszysty, a słońce grzeje dzień silniejszy i niebo staje się wyższy, a spada z dachów wesoły gong przypominający ciepło. Średnia temperatura w marcu osiągnie około 5 stopni Celsjusza, średnia to w kwietniu 2014 roku wynosiła 4 stopnie Celsjusza, ale może, być może, powinien mieć przyzwoitą temperaturę. Prognoz pogody, temperatura średnia może nieznacznie wzrośnie. Będzie to około 17 stopni Celsjusza w ciągu dnia i 12 w nocy. Oczekuje się również obfite opady. Jest to dobry początek na lato: ciepłe wilgotne ziemia zapewni obfite owoce.

Miłość, jak wiemy, w każdym wieku

Co jest wiosna? To jest miłość. Wraz z pojawieniem się romantycznych porach zwiększa światło dzienne, rozwój serotoniny, iw rezultacie, pragnienie, aby być szczęśliwym, a zatem do ulubionych. Nastolatki są pierwsze uświadomić sobie, że dziewczyna za następnej partii cechy: ma piękne włosy, tajemnicze spojrzenie, czuły uśmiech. A chłopiec licealista, który dopiero wczoraj minęło i nie zauważył, teraz spojrzał i powiedział cześć z uśmiechem. Potem budzi się ze starszej generacji. Kierowcy w samochodach, zapominając o potrzebie patrzeć na drogę, patrząc na boki na smukłych nogach pięknych kobiet w krótkich spódniczkach. Oczywiście, kobiety stały się jaśniejsze makijaż i niebiesko-czarny zmiana tony ubrań jasnych i wesołych. Babcia na ławce przy wejściu do nod zrozumieniem po urody „Wiosna”.

Początek sezonu letniego

Co jest wiosna? To przebudzenie. Po pierwsze, natura budzi się. Pąki na drzewach pęcznieją, sok przepływa pni, to istnieje Krucha zieleń młodych liści. Ptaki wracają do domu, zimę w innych krajach. Powietrze wokół nich wypełniona Twitter, a także budzi się do życia. Komary ich akupunktury i triumfalne wspomnienia pisk odświeżania kebaby w domku lub na kempingu. To budzi Ziemię i wysłał wczasowicze rytualnej procesji uprawiać warzywa w łóżkach. Ogrodnicy nie jesteś sam w poszukiwaniu pracy. Większość biznesu budzi się do życia na wiosnę: budowniczowie przygotowują się do sezonu, producenci i handlowcy uwarunkowana wdrożeniem kampanii reklamowej. Ceny rosną, tak bardzo, że konsument jest zakłopotany jak ziemniaki mogą kosztować trochę mniej niż mięsa. Ale handlarze i rynek ożywają wiele, tak drogiego elementu, po prostu wygrzewać się przy kasie, że nie będzie sprzedawać – tutaj trzeba wykazać pomysłowością. Konsumenci nie mają gdzie pójść, dlatego też budzi się i aktywuje swoją działalność w produkcji na własne potrzeby. „Nie być opieczętowane – nie wybuchnąć!”.

Moda się z pogodą

Co jest wiosna? Jest to feerią barw. Nudne i szare zima tony zostają zastąpione przez soczyste jasnych kolorach wiosny, że odbicie nastrój płci pięknej. Tej wiosny Orgia kolorów trendu. Prowadząc sklep odzieżowy mody we wszystkich możliwych kolorach, w tym różowym; Otwarte nadwozie przez ażurowe dla pań dorosłych – nowy sezon. wszystko co możliwe na wiosnę. Projektanci z butami nadal i zakończone trendy w tym sezonie, a teraz wszyscy wiosennej kolekcji obuwia obserwowano wzory koralików wraz z wkładkami aligatora i kwiatowymi nadrukami. Jasne, eleganckie i różnorodne – najbardziej realne feerią barw!

Jak widać, jest to bardzo szerokie znaczenie leksykalne. Wiosna – czas od roku między zimą i latem lub młodości to czas nadziei i marzeń. Jednak prawdziwe znaczenie słowa „sprężyny” dla każdej osoby. Tylko jedna zła rzecz: wiosna nastrój jest bardzo łatwo przekształcić w schizofrenii.