357 Shares 6349 views

Skrzynka jest wykonana z taśm klejących bębnach: Master Class

Skrzynka jest wykonana z taśm klejących bębnach może okazać się miłą pamiątką do przechowywania biżuterii, odzieży, czy atrybut dziecinnie proste. To dużo łatwiejsze niż się wydaje na pierwszy rzut oka. Rozważmy kilka sposobów do produkcji pudełek.

modele papierowe

Box papier może stać się nieodłączną częścią treningu na znajomości sztuki ludowej w przedszkolu lub szkole. Do jego produkcji będzie wymagać:

 • rolka taśmy klejącej;
 • grubej tektury o takiej samej jakości jak w bębnie;
 • PVA kleju;
 • karton z pudełka po butach;
 • Nóż papiernicze, nożyczki;
 • proste kartonowe dla dzieci w wieku szkolnym;
 • materiał do dekoracji.

Tak, jak sprawić, by okno z rąk ze szpuli z taśmą klejącą:

 1. Pomiaru szerokości nawoju 1,5 cm linii. Będzie to część pokrywy.
 2. Teraz, w dolnej części szpuli, wyciąć 2 kręgi grubej tektury.
 3. Aby wieko trumny jest pękło, trzeba uczynić wnętrze długiej szpuli. Aby to zrobić, należy dodać szerokość do szpuli 8 milimetrów i zmierzyć wszystkie karton z buta.
 4. Nasmarować wewnątrz szpuli i przymocować tekturę.
 5. Przymocować do dna pudełka i wieczka.
 6. Gdy ręcznie wykonany artykuł będzie rysować, a następnie wkleić szpulkę z zewnątrz za pomocą prostej białej tektury, aby ukryć wszystkie nierówności.
 7. Jeśli farba nie będzie, i idą do dekoracji w inny sposób, można od razu zacząć pola dekoracji powierzchni.

Szkatułka ze szpul z taśmą klejącą: dyskusja o niuanse

W powyższym sposobie, pokrywa jest zamknięta. Jeśli wewnętrzna część nie jest wydłużona, kołpak końcowy nie może latać. Dzieci nie doceni taki prezent. Dlatego przymocować papier pokrywa z zębami. Zdjęcie pokazuje jak pasek papieru i jak to jest stała. Uwaga: jeżeli hack nie zostaną urządzone na zewnątrz, wnętrze produktów z pasty zębów. To samo zrobić z pokrywką.

Inny wariant mocowania pokrywy. Odcięty kawałek satynową tasiemką i dołączyć pomiędzy warstwami wewnętrzną kartony i szpule / wieko, pozostawiając kilka milimetrów. Na wieczku między warstwami kartonu sklejone tej samej pętli. Teraz po otwarciu pokrywa nie jest stracone, i jest otwierany za ogon.

Skrzynka jest wykonana z taśm klejących bębnach może być urządzony, jak chcesz. Wewnętrzna powierzchnia Velvet papier zadekoriruyte lub ścieg satynowy woreczek. Na zewnątrz można dekorować, wklejone ścierki, koraliki, kwiaty ozdobne, elementy kvillingovymi.

Gdzie używać kartonów?

Produkt może być małych przycisków, igły, szpilki, koraliki, kulki. W tym przypadku, dla kulek lub nici mogą być wykonane pudełka jeden kolor i akcesoria z najwyższej napisać nazwę i kolor (dla tych, którzy są nieustannie ponownie kupować materiału).

Jeśli robisz wysokie rurki (z rolek papieru toaletowego, tektury), następnie zebrać je na jednej powierzchni tektury w rzędzie lub w kole, można dokonać pudła, kosze na sprzęt biurowy (ołówki, długopisy, linijki, markery, gumki i temperówki).

Pudełka te przydatna dla rzemiosła – Snowman ciasto łóżkach. Są łatwe w użyciu w kuchni dla produktów sypkich i przypraw. Produkty te mogą służyć jako podstawa do zatrudnienia na studiowanie malarstwa w przedszkolach i szkołach (Gzhel, Khokhloma, Gorodets malarskich, zamglenia).

Skrzynka jest wykonana z taśm klejących bębnach jest w porządku do przechowywania biżuterii, gumki i szpilki Bobby. Może być stosowany jako opakowania ozdobne na prezent lub do wykorzystania jako atrybut bukiet cukierków.

Tkanka Hack: pierwsza metoda

Kasetka użyciu tektury i tkanki można wykonać na dwa sposoby. W pierwszym przykładzie wykonania, urządzenie wykonuje się zgodnie z zasadami opisanymi powyżej. Oznacza to, że rolka jest cięta do podstawy i przykryć dno pasty i wnętrza kartonu wkładki produktów po najlepszych zatrzaskami.

Następnie pokrywa dolna i rzemiosło wklej taśmy dwustronnej, od góry do montażu okrągły kawałek tkanki, wygładzając wszelkie zmarszczki. Następnie, za pomocą taśmy klejącej lub kleju i naprawić kawałki tkaniny na każdej stronie produktu. Lepsze wykorzystanie nesypuchy i elastyczny materiał (aksamit, aksamitna, nylon).

Jest to konieczne, aby rozciągnąć materiał tak, że pole rolek taśmy klejącej, aby uzyskać gładką. Krawędzie ukryć się na wewnętrznej stronie produktu, który jest wszyty ukryty szew satynowe etui. Osłona boczna ścianka dekorować ozdobny warkocz. Dekoderów dekoriruete koraliki KANZASHI, sztuczne kwiaty. Aby okno wielofunkcyjny, pokrywa jest po prostu przyklejone igły łóżko.

Tissue Box: druga metoda

Kolejnym sposobem wytwarzania rzemiosła z kartonu i materiału jest korzystne dla pacjenta:

 1. Dno kartonu i przykryć ściereczką szczelne dopasowanie. Cięcia okrąg o średnicy 3 cm dłuższy od dołu. Przynęty to wstawianie dno ciągnie ze sobą nić. Z boku na bok jak pajęczyna, przekręcić dolną dookoła, próbując uchwycić tkankę, gdzie jest to niezbędne, aby wygładzić zmarszczki na zewnątrz.
 2. Następnie, obcisłe pokrywa i boki skrzynek, szwy paskiem na boku. Brzegi tkaniny zatankować wewnątrz.
 3. Stosując dno produktu, chwytając ukryty szwu tkaniny oba komponenty, ścieg elementy. To samo zrobić z pokrywką.
 4. Teraz wyciąć koło i zespół od wielkości pól bocznych i pokrywki, zszyć je w celu utworzenia woreczka. Szyć je do pudełka, tak aby wszystkie strony w produkcie była twarz.

Tu i gotowy wytrzymały pudełko z rękami ze szpuli z taśmą klejącą! Jako opcja: uczynić produkt pierwsza metoda, a tkanina uszyć worek gotowy. „Dress Up” pudełko i ozdobić go z meblami. Zaletą rzemiosła tkaniny polega na różne sposoby w celu pokrycia otwarcia: Używanie rzepy, guziki, blokada sznurowanie oczka.

dziane Hack

Hak pozwala tworzyć niezwykłe ozdoby i uproszczenie produkcji pudełek na rolce taśmy. Klasa Master będzie w następujący sposób:

 1. Dial łańcuch czterech szwów.
 2. Dziania koło barów sc bez dodawania ich przez tę samą liczbę pętli.
 3. Nieprzerwanie stosować koła do dolnej części okna.
 4. Po dziania stała pokrywa dno produktu, bez dodatku drutach szwów. Produkt zaczyna rundę.
 5. Dzianiny na końcu bębna (nie wewnętrznych warstw kartonu).
 6. Teraz wiąże się również pole tytułową.
 7. Spróbuj na pozycji, spróbuj zamknąć trumnę.
 8. Na ostatnim etapie wklej „ubranie” na produkcie.
 9. Góra i boki skrzynek ozdobić szydełkowe kwiaty lub elementy satyny.

Oryginalnie wygląda dzianiny pudełko szpule taśmy z Amigur jako dekoracji (małą zabawkę, nie więcej niż 10 centymetrów). Takie pudełka z zabawkami można dać rodzicom noworodków sklepowych tagów i włosy.

Jak osiągnąć wyjątkowość?

Dla początkujących warto zrozumienie zaledwie 2 reguł przez odniesienie do każdego nowego trendu w robótki:

 • powtórzyć dokładnie specjalisty master class w co lubisz rzemiosła;
 • wykonany z tego samego materiału co niepowtarzalnym rzeczy.

Jak zrobić pudełko z rękami ze szpuli z taśmą klejącą tak, że praca nie została przyjęta do plagiatu? Oto kilka wskazówek:

 1. Na początek obecnego przedmiotu.
 2. Zebrać wszystkie dostępne materiały pod ręką.
 3. Chodzić na ręcznie hipermarketach, budownictwa, kwiatowy, wędkowania i sklep spożywczy, zwracając uwagę na nietypowych kształtach i fakturach towarów.
 4. Eksperymentowania z konstrukcją okna, starając się łączyć niekompatybilnych rzeczy. Na przykład, projektant stał się teraz modne do dekoracji Hesji produktów, Sznurek jutowy i per-białej satyny.
 5. Tworzenie skomplikowanych kształtów z pudełka zaokrąglone, takich jak uczynienie go do bug, biedronka, gąsienica, motyl, kwiat, kapelusz, etc.

Skrzynka jest wykonana z kleju szpule taśmy: pomysły, porady, wskazówki

Nie wyrzucaj przypadku na początku. Zdecydowaliśmy się stworzyć łóżka z materacem stylu – wtedy szyć różne kapelusze, biskornyu, zigugu, saszetki, żółwie do ich skrzynki. W tym przypadku mogą być łączone na różne sposoby: na produkcie, pod nim, lub dokonywania części pudełkowej wystroju.

Aby trafić wyjątkowość produktu, musimy rozwijać swój twórczy styl. I do tego celu i trzeba znaleźć swój własny kierunek. Być może będzie to rzemiosło, przeznaczone tylko dla wygodnych ludzi. Na przykład, pudełka zapotrzebowanie ułożone w postaci długiej rury, ściany, które są mocowane do taśmy. W ujawnieniu jej ściany rozszerzają i 4 pojawia się okrągłe okno klejone po przekątnej. Rura jest bardzo wygodne, gdyż poziomy nie są zbliżone do siebie i objąć cały materiał robótki.

Po utworzeniu nowego modelu nie jest w pośpiechu go sprzedać i dostać w swoje ręce w działaniu. Czasami dolna może spaść, mimo klejem o wysokiej jakości. Następnie konieczne jest ustalenie pudełko z tkaniny lub dzianiny okładce.

krótkie podsumowanie

Zachodnich artystów dawno zrozumiał, że najbardziej eleganckie rzeczy są otrzymywane z odpadów. Jeśli zastosujemy wyobraźni, można zrobić eleganckie pudełko szpule taśmy klejącej (klasy mistrzowskiej w ich produkcji, należy wybrać w zależności od smaku).