311 Shares 9850 views

„Easy lodowisko” – co to wyrażenie?

Po gry komputerowe poszły poza komputerami osobistymi i pokojach graczy i okazję do odegrania w sieci, wiele osób rzucili się sprawdzić swoje siły w konfrontacji ze sobą. Bo trzeba zrozumieć, że kiedy grasz czatu i lepiej nie być rozproszony, tak aby nie przegapisz ważnego kluczowym momencie meczu, systemy redukcji gracze został opracowany w czasie, pozwalając wyrazić swój stosunek do wroga lub sojuszników. I wyrazem „Easy lodowisko.” Co to dziwne wyrażenie?


łatwy

Spójrzmy na ekspresję zgodnie z którym jesteśmy zainteresowani. „YY”, „Easy”, „lodowisko” – co to znaczy, gdy gracz używa slangu?

„Easy” – słowo pochodzi od angielskiego „łatwa” – łatwe, proste. Tak więc, to łatwo zauważyć, że gracz, który pisze słowo implikuje słabą grę przeciwnika i że nie poświęca się żadnego dodatkowego wysiłku dla zwycięstwa. To tak jak przy użyciu „ATP”, w skrócie „dziękuję”. Szybsze i bardziej wygodne niż malować przeciwnika jako słaby. Jeśli początkowo słowo może być używany jedynie do informowania i wyrazić swój stosunek do gry, a potem z czasem nabył negatywny charakter i jest swego rodzaju obrazę umiejętności przeciwnika.

mecz

Poniższy pojęcie słowa – „Easy lodowisko.” Co robi „wałek”? Przede wszystkim, jest to związane z lodowiska słowo. Ale lód i asfalt. I to częściowo prawda. Słowo to jest używane w różnych kontekstach.

  1. "Rink", "Skate". W slangu graczy w DotA – jednym meczu. „Mam zamiar jeździć kilka gier w” dot „- oznacza, że dana osoba zagrać kilka gier.
  2. Z drugiej strony, „rozciągnąć” – w tym samym „dote” oznacza całkowite zniszczenie przeciwnika, nie czując żadnego oporu.

Jeśli łączymy akapit drugi i poprzedni akapit, można uzyskać świadomość „Easy lodowisko” koncepcji. Co znaczy wyrażenie? Oznacza to absolutne, bezwarunkowe zwycięstwo jednej drużyny nad drugą, a w połączeniu z negatywnym odcieniu służy do ostatniej śmiechem nad pokonany.

dobra gra

Jest również często można spotkać następujące słowa końcowe od graczy – „gg Łatwa lodowisko” Jesteśmy zdemontowany drugą połowę tego zdania, skupmy się na pierwszym skrót.

„YY”, GG – skrót dobra gra – dobra gra. Odwołać się do swoich „kolegów”, że człowiek lubiłem mecz i był zadowolony ze swojej drużyny. W ten sposób, to znaczy, „gg Łatwa lodowisko,” powiedział po meczu? Gamer jednocześnie wyraża zadowolenie z jego towarzyszy i odzywki przeciwników, wskazując na ich niekompetencję jako graczy komputerowych.