97 Shares 1173 views

Com.android.phone: błąd systemu operacyjnego. Jak mogę to naprawić?

Com.android.phone (błąd systemu operacyjnego) – co to jest? Podobny problem prędzej czy później zmierzyć posiadaczy rodziny OS z „Android”. W wyniku takiego błędu? W tych i innych zagadnień interesujących naszych klientów, staramy się odpowiedzieć w tym artykule.


Com.android.phone (błąd systemu) powoduje, prowadząc do niewydolności

Ten problem może być spowodowany nieprawidłową instalacją oprogramowania, które miało miejsce w niedawnej przeszłości urządzenia. Wyobraźmy sobie następującą sytuację: nową wersję oprogramowania lub systemu operacyjnego, użytkownik dosłownie biegnie na oślep, aby go zainstalować, ale albo nie sistemka zakorzenić powodu niedoskonałości danych technicznych lub użytkownik nie całkowicie wyprostowanych rękach.

W świetle tych dwóch możliwych przyczyn występowania okresowych napisami com.android.phone. Błąd ten informuje nas, że w systemie operacyjnym nastąpiła pewna porażka. Jednak, chociaż to nie jest dobre, ale nie zawsze jest zgłoszenie błędu pociąga za sobą żadnych znaczących negatywnych skutków. Ale co mogło być inaczej?

Konsekwencje nieprawidłowej instalacji oprogramowania

Jeśli zobaczysz na ekranie napis com.android.phone (błąd systemu operacyjnego), a następnie, jak okazało się, że powodem jest błędne, „wszczepianie” w oprogramowanie układowe skorupy mobilnego. Które mogą mieć wpływ w tym przypadku? Głównie funkcje ograniczone działanie karty SIM zainstalowanej w urządzeniu. Smartfon będzie współdziałać z nim, można stwierdzić wadliwy. Będzie to przejawiać w pogorszenia jakości sieci, jak również odbiór sygnału.

Reszta funkcjonalności urządzenia nie będzie ograniczona, ale mieć na swoim urządzeniu problem ten nie jest bardzo miłe. Dlatego będziemy rozmawiać o tym, jak można pozbyć się takich problemów.

Com.android.phone: Wystąpił błąd. Jak mogę to naprawić?

W niektórych wyjątkowych przypadkach, rozwiązanie tego problemu jest po prostu genialny i prosty zarazem. Wymaga to smartfon restartu. Jednak takie przypadki są raczej wyjątkiem niż regułą samej reguły. Dlatego konieczne jest, aby wiedzieć, jakie działania należy podjąć, jeśli wystąpi ten problem, uruchom ponownie telefon jak zwykle nie przynieść oczekiwanych rezultatów.

Rozwiązać ten problem przez ustawienie

Błąd aplikacji com.android.phone rozwiązany dość prosto. Aby to zrobić, przejdź do inżynierii menu urządzenia. Nie szukasz elementu o nazwie „Ustawienia”. Po tym, przejdź do sekcji o nazwie „Aplikacje”. Chociaż nie, otwórz zakładkę o nazwie „All”. Nietrudno się domyślić, że w tym przypadku widzimy listę absolutnie wszystkich usług, usług, aplikacji, które zostały uprzednio zainstalowanych w urządzeniu. Następnie przewiń listę do czasu jeszcze nie natknąć się na usługi, które można określić jako „Telefon”.

Zauważ, że nazwy programów i usług mogą różnić się od siebie pod pewnymi względami, ponieważ z różnych aktualizacji. Jednak po znalezieniu czegoś takiego, wybierz aplikację. Tak więc, są przekierowywane do nowej strony, gdzie można znaleźć informacje o programie. Teraz chcesz usunąć usługę cache. Co to znaczy? A fakt, że musimy usunąć listę opcji i ustawień, które były używane wcześniej. Jest całkiem możliwe, że mieli problem, ponieważ niektóre z parametrów nabyte niepoprawnych wartości, co jest przyczyną awarii. Absolutnie identyczne działanie również wykonać z obsługą zestawu narzędzi SIM.

Po dokonaniu tych czynności, uruchom ponownie komputer. Urządzenie powinno nadal działać w sposób stabilny, bez żadnych uszkodzeń i usterek.