167 Shares 1707 views

Jak zmienić nazwę na „VC”? Edycja imię, nazwisko i adres strony

Dziś niemal każdy użytkownik Internetu ma własną stronę w popularnych serwisach społecznościowych, takich jak „Facebook”, „VKontakte”, „Twitter”. Wszystko spędzimy na tych stronach wiele czasu. Niektóre „nick” komunikować się tu z przyjaciółmi i rodziną, a inni nawiązać nowe znajomości. Istnieje również kategoria ludzi, którzy wykorzystuje „społeczny”, aby promować swoje firmy.


W tym artykule skupimy się na sieci społecznej „VKontakte”, czyli o tym, jak zmienić nazwę w „VC”, nazwą i adresem strony. Powody popychające użytkowników do przeprowadzenia tej procedury może być zupełnie inna. Na przykład, wyszła za mąż i zmieniła nazwisko, a następnie chcą dać go do swojej strony „VKontakte”. A może po prostu nie chcą reklamować swoje prawdziwe dane.

Nawiasem mówiąc, można również dowiedzieć się, jak wyrobić w „VC” w języku angielskim. Ogólnie rzecz biorąc, wszystko w porządku.

Jak zmienić imię i nazwisko w polu „VKontakte”

Tak, aby zmienić nazwę na portalu społecznościowym „VK”, trzeba będzie wykonać tylko kilka bardzo prostych kroków:

  • Przede wszystkim „zalogować się” i zaloguj się do swojego konta.

  • W menu po lewej stronie kliknij na szybkich łączy „red.”, Który znajduje się po prawej stronie napisu „Moja strona”. Ponadto, można zapoznać się link „Edytuj tę stronę”. Można go znaleźć pod zdjęciem profilowym.

  • W menu, które chcesz zakładce „Główne”. To jest miejsce, gdzie można zmienić nazwę.

  • Po zakończeniu edycji informacji o sobie nie zapomnieć, aby zapisać zmiany klikając na odpowiedni przycisk.

Nawiasem mówiąc, zaleca się, aby wskazać swoje prawdziwe imię i nazwisko, jako „phishing” danych internetowych może odrzucić administracji. Jeśli masz rzadkie imię, być może trzeba wysłać skan paszportu w celu potwierdzenia dokładności informacji.

Jak napisać nazwę na „VC” w języku angielskim

Jeśli z jakiegoś powodu chce mieć swoją nazwę w „VKontakte” został napisany w języku angielskim, a następnie trzeba uciekać się do pewnych sztuczek, tak jak wsparcie techniczne po prostu będzie odrzucić wniosek, jeśli używasz standardowego dyspozycję, wpisz nazwę w łacińskimi literami ,

Tak, jak zmienić nazwę na „VC” z rosyjskimi literami alfabetu łacińskiego? Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:

  • Określ kraj zamieszkania – w Stanach Zjednoczonych, a następnie odwołać się do sekcji „Moje ustawienia” i ustawić język angielski. Przełącz do wersji angielskiej na stronie internetowej (link na dole strony).

  • Zamknij przeglądarkę, w której wykonał operację, a następnie otwórz przeglądarkę internetową, która nigdy nie została wykorzystana, aby wprowadzić „VKontakte”.

  • „VC” za pomocą dowolnego serwera proxy amerykańską, przełączyć się na mobilnej wersji witryny.

  • Wystarczy zalogować się i kliknij Edytuj. Przepisać swoje nazwisko w alfabecie łacińskim i zapisać zmiany.

Teraz czekać trochę czasu (najlepiej 1-2 godzin) i przejdź do strony.

Jak zrobić niestandardowy URL «VKontakte»

Więc, wiesz już, jak zmienić nazwę na „VC”, ale poza tym, można zmienić adres strony. Zgadzam się „, to» URL wygląda o wiele bardziej atrakcyjne niż zbieraniną liczb. Ponadto, związek taki jest łatwiejszy do zapamiętania, a zatem, użytkownicy będą mogli znaleźć cię szybko w razie potrzeby.

Aby wykonać tę operację, w rozdziale „Moje Ustawienia”. Poszukaj w „Adres strony” i zamontować nowy adres URL. Możesz użyć swojego imienia i nazwiska, a także znaków specjalnych.

Po adresie Powyższe działania Twojej strony zmieni wkrótce, jak w tym przypadku, podawanie wglądu nie jest wymagane.

wniosek

Więc teraz, gdy odpowiedź na pytanie: „Jak zmienić nazwę na” VC „” – otrzymał, można edytować informacje o sobie, jeśli zajdzie taka potrzeba. Jednocześnie należy pamiętać, że pożądane jest, aby określić rzeczywistą nazwę i własną nazwę w celu uniknięcia odrzucenia podania.