839 Shares 7421 views

Jak sprawić, by Twój pies zły z obcymi. Wskazówki i sztuczki

Często właściciele zwierząt sprostania sytuacji, gdy zwierzę absolutnie nie reaguje na nieznajomego. To, oczywiście, dobrze, kiedy można żyć w mieszkaniu. Ale jeśli jesteś właścicielem dużego domu prywatnym, ten pies nie będzie ochroniarz i asystent. W tej sytuacji, trzeba trenować zwierzęcia w odpowiedzi na zewnątrz. Wiele osób pyta: „Jak to zła psa do innych ludzi?” Oczywiście, najlepszym sposobem – zwrócić się do trenera, ale nie zawsze mają taką możliwość. W tym artykule rozważamy różne opcje.

Budujemy właściwej relacji z psem

Jeśli masz pytanie, jak sprawić, by pies zły na innych ludzi, musimy najpierw zrozumieć naturę zwierzęcia. Psy z każdej rasy są rozmieszczone tak, że właściciel z nich – najlepszego przyjaciela i towarzysza. Chronić go – ich naturalną cechę, która leży na poziomie genetycznym.

Nie jest konieczne, aby przynieść pies agresywny, bił ją, po prostu przestraszyć wypracować w nim gniew. Wręcz przeciwnie, dobroci, miłości i zrozumienia pomogą rozwijać prawdziwy obrońców domu.

Doświadczeni koparki psa może powiedzieć, jak sprawić, by pies zły z innymi ludźmi, po prostu trzeba podjąć specjalne kursy taming. Takie kluby znajdują się w każdym większym mieście. Więc jeśli zwierzę po raz pierwszy pojawił się w rodzinie, to lepiej zapytać o radę do hodowcy psów.

Jak uczyć zespoły?

Tak więc, zanim rozpocznie oswajania się z zespołem pies! „Alien”, trzeba dać jej znać i wykonywać inne podstawowe komendy: „siad”, „w dół”, a inni!. Jest lepiej, że został zaangażowany psów, ale jeśli to się stało, że okazja do udziału w klub nie trzeba znać i przestrzegać podstawowych zasad:

  1. Przede wszystkim powiedzieć przyjaciół, znajomych, sąsiadów przestał pieścić i grać ze swoim zwierzakiem. Idealnie, nie należy z nim rozmawiać w ogóle.
  2. Jeśli pies podczas spotkania z nieznajomym machanie ogonem i piski, najlepszym sposobem jest wywołanie jej imię i energicznie odejść w przeciwnym kierunku. Pamiętaj, że właściciel psa – wiarygodność. Chciałaby zapomnieć o innych ludzi i śledzić właściciela.
  3. Każdy właściciel psa będzie powiedzieć, że nie może się obejść bez bodźca. Aby to zrobić, należy zakupić specjalną odzież ochronną i poprosić znajomych, aby grozić lub psa. Reakcja nastąpi natychmiast. Warto jednak pamiętać, że taki eksperyment nie jest całkowicie bezpieczna.
  4. Zawsze zachęcić psa po szkole dressuroy.

Po przeczytaniu powyższych zasad, będzie w stanie odpowiedzieć na pytanie, jak sprawić, by pies zły na innych ludzi w domu. Najważniejsze jest, aby nie przesadzić z ćwiczeń i dostosować swoje zwierzę przed siebie i swojej rodziny.

Kilka przydatne porady dla właścicieli zwierząt

Analizując oswajania problem, trzeba wiedzieć kilka ważnych rzeczy i obserwować je:

  1. Wszystkie psy, bez wyjątku, gdy obcy zaczynają szczekać lub krzyczeć. W tym momencie głośno frazy „Protect” lub każdy inny wyraz, który wybrać się do zespołu i zachęcić życzliwość zwierząt lub cukierki.
  2. Najważniejsze nie jest przestraszyć szczeniaka, tak aby później nie zareagował na obawy innych ludzi, takich jak przyczajony pod stołem.
  3. Nie krzycz na psa, a nawet więcej nie używać metod agresji.
  4. Naucz psa, aby oddać głos, nie zapomnij o zespole „Fuj!”. W przeciwnym razie zwierzę może szczekać na wiele godzin.
  5. Nigdy nie uderzać zwierzę, dla właściciela, metody te nie są akceptowane.

Wiele osób pyta: „Jak zrobić zło pies na innych (Owczarek, pit bull, bokser)?” Po tych wszystkich skałach priori walki. Ustawa musi być na tych samych zasadach jak z innymi psami, bardziej pokojowych gatunków. Ale błędy nie mogą być tolerowane, inaczej sytuacja może wymknąć się spod kontroli.

Ochrona psów stoczni

Właściciele czworonożnych interesuetvopros druzeytakzhe jak zrobić pies zły na cudzych psów. Po tym wszystkim, spacery w parkach można znaleźć stado bezpańskich zwierząt. Pamiętaj, że gang nigdy chłostać się na osobę, jeśli pies jest z nim.

Najważniejszą rzeczą w tej chwili nie zgubić się, aby ocenić sytuację i jasno powiedzieć, że komenda: „FAS” Animal wybuchają dzwonienie szczekanie, a pies powinien biegać.

Zwłaszcza zwierzęta zachęcać siebie nieludzkie. Należy również pamiętać, że bezpańskie psy mogą być wściekły.

Jeśli po przeczytaniu tego artykułu, nadal masz pytanie: „Jak sprawić, by pies zły na innych ludzi?” – na odpowiedź lepiej zwrócić się do doświadczonego kinologów. To pomoże Ci podnieść zwierzę prawidłowo.