670 Shares 6787 views

Jak uszyć spódnicę marszczona siebie?

Kilt nie traci na popularności przez wiele lat. Jest to obowiązkowy atrybut w szafie kobiet w każdym wieku i zawodów, od młodych uczennice do przyprawione doświadczeniami panie w ostatnich latach. Obecność w szafie spódnica plisowana pozwala wymyślić nowe obrazy, łącząc ją z odpowiednim jazdy i różnych akcesoriów.

Ta spódnica jest odpowiedni do noszenia w każdej sytuacji, począwszy od biura, kończąc na romantyczny spacer w parku. Ten typ odzieży jest odpowiednie dla wszystkich kobiet, niezależnie od kształtu i wzrostu. Symulując długość i szerokość fałdy produktów, można tworzyć style spódnice dla otyłych kobiet, która ukryje wszystkie dane wad.

I postać każda kobieta jest wyjątkowa, więc to nie jest łatwe do znalezienia w sklepach odpowiedni model, który przypadnie do gustu. Bezskutecznie bije wszystkie sklepy w mieście, każdy z nas w końcu zadać sobie pytanie, jak uszyć spódnicę w samej owczarni? Czy to możliwe, aby stworzyć model w domu? Oczywiście, że tak. Szyć ten produkt w domu jest nie tylko możliwe, ale bardzo proste. wydatkowaniu minimalna ilość czasu, otrzymasz ekskluzywny spódnicy wszyta specjalnie dla rysunku po strzale ciebie z normami.

Przed przystąpieniem do procesu szycia, konieczne jest, aby zbudować wzorzec przyszłego produktu. Jest on zbudowany w ten sam sposób dla każdej figury. Wzory spódnice dla otyłych kobiet nie wymaga żadnych dodatkowych pomiarów. Musimy wiedzieć, talię i biodra, a następnie obliczyć głębokość zmarszczek. Aby to zrobić, liczba centymetrów szerokości całej tkaninie naszej potrzebie przybierać wartości pomiarów obwodu bioder, a następnie podzielić przez liczbę wynikowy żądaną liczbę zagięć – taki sposób będziemy mieli taką samą głębokość. Należy jednak pamiętać, że całkowita długość tkaniny powinny być co najmniej trzy razy większy niż obwód bioder, albo wygląd produktu będzie nieestetyczne.

W rzeczywistości, jak uszyć spódnicę w przetłoczenie, nic wielkiego. Jako materiał do przyszłego produktu jest lepiej wybrać wełny lub jedwabiu tkanina. Faktem jest, że na tkaninach bawełnianych zachowa złe zautyuzhka.

Żeby było prostsze i bardziej przejrzyste, przedstawiamy krok po kroku instrukcje dotyczące sposobu szyć plisowaną spódnicę.

Przede wszystkim dokonywać pomiarów, które obejmują długość płaszcza, talii i bioder. Szerokość całej tkaniny, jak już powiedzieliśmy, muszą być trzy wartości Girth ud, plus kilka centymetrów. Ponadto konieczne jest dodanie kilku centymetrów w szwach, a przetwarzanie krawędź brzeg dolny.

Następnie od spodu tkaniny zauważyć linii bioder jest opóźniona w stosunku do górnej części sobie powiększonej wysokości jednego centymetra dla pritachivaniya pasa. Dalsze wskazówki owczarni, z uwzględnieniem ich głębokości i szerokości. Wtedy wszystko trzeba zamiatać, zagniecenia na żelazo.

Następnie tną tkaninę wzdłuż szwów bocznych i zużyta. Odpisy szwy konieczne jest neaten. Teraz można podlać następny pas i zorganizować spódnicę montażu.

W tylnej części zamka ściegu krawędzi musi ściegu. Po tym, wszyty pas.

W ten sposób będzie można nauczyć się szyć spódnicę na gniecenie i upewnij się, że jest to bardzo proste.