721 Shares 2347 views

Esej o kocie: plan piśmie

Esej o kocie – jest to okazja, aby porozmawiać o swojego zwierzaka. Silna przyjaźń między dzieckiem a zwierzęciem pomaga rozwijać niezbędne dla jakości życia: współczucie, troska, uwagą, odpowiedzialności.


wejście

Zacznij pisać o kota może być od tej chwili pojawił się w domu. Oto przykład z czołowych pytania, konsekwentnie reaguje na które można zrobić dobry tekst:

  • To było planowane zdarzenie lub wypadek? Może kot był w trudnej sytuacji, a jej marzeniem jest mieć rodzinę przyjść prawdziwe dzięki uprzejmości ludzi.
  • Jak wybrała imię? Wszyscy członkowie rodziny brali udział w tym procesie, albo honorowy przywilej dano najmłodszego wieku? Dlaczego wybór został dokonany na rzecz istniejących pseudonimów? Interesująca jest również wskazanie „nieoficjalnych” nazwa zwierzęcia, które od czasu do czasu o nazwie kot.

Muszę wspomnieć o ile miesięcy było to zwierzę, gdy dotarł do domu. Opis życiu trochę kotek lub dorosły kot robi z nieznanej przeszłości będzie miał inny format.

główny

Esej o kota domowego – jest konieczność opisania życia zwierzęcia, jego nawyków i przyzwyczajeń. W tej części, trzeba zarejestrować zewnętrznych cech: kolor ma kota, jakość wełny, rasy, indywidualnych cech. Może kot różne oczy i krótki ogon, łapy „w palcach” czy inny chwyt.

charakter

Żywa istota od urodzenia obdarzony naturą. Esej o kota wiąże opis charakteru. Zwierzaki z pierwszym pojawieniem się w domu zaczyna się objawiać, bo to jest bardzo ciekawy do oglądania. Że nawyki pozwalają wyciągnąć wnioski na temat cech, które są unikalne w każdym przypadku.

ulubione gry

Kotów w każdym wieku trzeba się zająć. Niektóre osoby lubią grać w piłkę, sztuczne ramiona, miękkie zabawki. Często zdarza się, że dorosłe koty i koty stają się ospały i leniwy, ignorując zaproszenie do odegrania. Te fakty z życia zwierzaka pomogą czytelnikowi tworzą kompletny obraz jest opisany.

wniosek

Dokończyć pisanie o kot może być prosta: aby wyrazić swój stosunek do zwierzęcia, aby porozmawiać o ich miłości i uczuć. Jakie uczucia odwiedzić gdy kot ma płetwy i skoki w ramiona? Odpowiedzi na pytania, które są wymienione w tym artykule pomogą napisać ciekawą pracę.