828 Shares 5190 views

Co jeśli mąż obraża żonę i dzieci

Każdy marzy o silną i szczęśliwą rodzinę, ale często jest tak, że wszystkie te sny są rozpadające się pod ciężarem czasu i ciężaru kłótni i skandali. Pewny sposób, aby położyć kres tym – jest pogodzić się ze swoją drugą połową. Ale co, jeśli nikt nie jest skłonny do ustępstw, jeśli mąż obraża, a jego żona dodaje tylko oliwy do ognia?


Chcesz być szczęśliwy ivym czy w prawo?

Często winowajcą jest żona kłótnia (jest to gorzkie, ale to prawda). Ale co jeśli mąż obraża żonę i dzieci, on napełnia skandali z niebieskim, podczas próby w każdy sposób, aby upokorzyć rodzinę? Z fizycznego punktu widzenia żony – bardzo słabym stworzeniem, które trudno dbać o siebie, ale to nie daje człowiekowi żadnego prawa jej obrażać, a jeszcze bardziej upokarzające. Jeśli mąż podczas kłótni wyraźnie nawiązuje do swojej przewagi fizycznej, żona może tylko milczeć, albo stać się ofiarą przemocy fizycznej. Zdarza się, że cały konflikt można rozwiązać w prosty rozmowy. Wystarczy podać swoje drugie pół pytanie: „Czy chcesz być szczęśliwy czy w prawo?”. Jeżeli osoba jest ważna do relacji, to, oczywiście, że będzie zatrzymać konflikt. Dobrze, jeśli ważne jest jego duma – on nawet nie myśleć o tym mowa, lub przekształcić go w sposób regularny okazję do skandalu.

Dlaczego są kłótnie w rodzinie i jak ich uniknąć?

Bardzo trudno jest odpowiedzieć na to pytanie. Wszystko zależy od osoby, na jego postawę wobec jego drugiej połowie, z postrzegania otoczenia od wpływu czynników psychologicznych. Ogólnie rzecz biorąc, istnieje wiele powodów, które w taki czy inny sposób wpływają na postrzeganie jednej osoby przez drugą. Jeśli mąż obraża bez wyraźnego powodu, może to spowodować podrażnienie można znaleźć w siebie? Warto zwrócić się do psychologa, który nie tylko pomoże zrozumieć ten problem, ale także pokazać sposoby, aby go rozwiązać. Może żona nie dostrzega lub nie chce zauważyć usterkę. W tym przypadku, psycholog musi odnosić się do obu. Problem może zostać rozwiązany bez psychoanalityka – po prostu usiąść i porozmawiać od serca do serca, szczerze mówiąc. Najważniejsze, że rodzaj rozmowy nie powodować nowych kłótni i skandali.

Mąż bije i obraża – zachowaj!

Często żony stają się ofiarami przemocy fizycznej przez mężów. Małżonek może bić żonę, nie tylko na głowie pijanego, ale również trzeźwy, co jest znacznie gorzej niż byłoby to stało się pod wpływem alkoholu. Dlaczego tak? To bardzo proste. Pod wpływem alkoholu osoba staje się drażliwy, że tępe normalne postrzeganie otoczenia, czyli w większości przypadków po prostu nie myśleć, co robi. W takich przypadkach, osoba może walczyć z. W tym samym trzeźwą głowę, nie tylko rozumie, co robi, ale również ją oddawać, czyli robi to świadomie. W drugim przypadku mamy wyraźne ślady tyranii, walki, co jest bardzo trudne, prawie niemożliwe. Jeśli mąż obraża żonę i dzieci świadomie, jest mało prawdopodobne, że to może być coś z tym zrobić. Tylko jedna rzecz – rozwód. Tak mocno, jak jego żona może być, aby zdecydować się na to warto, bo jeśli człowiek uderzyć raz, a następnie uderzył w drugi.