145 Shares 1897 views

Ludzie wierzą w nich: najpopularniejsze mity na temat gier wideo

Istnieje wiele opinii na temat gier komputerowych, a wielu z nich są błędne. Ten artykuł jest napisany w celu rozwiania najbardziej znanych mitów.


Gry komputerowe są uzależniające

Wielu ludzi wierzy, że gry komputerowe są uzależniające, podobnie jak narkotyki. I to niemal sens. W końcu gra stworzona dla osób chce grać ich więcej i więcej. Eksperci uważają jednak, że gry komputerowe nie powoduje i nie mogą powodować uzależnienie. Kiedy ktoś próbuje sklasyfikować gier komputerowych jako choroby, takie jak uzależnienie od narkotyków, lekarze są w rozterce, bo tak nie jest.

Czas mijał konsole

Odnosi się wrażenie, że dla każdego dnia tygodnia jest dostępny na konsoli. Jednak każdy wie, że komputery są lepsze niż każdy inny, a konsole są stopniowo wymierają. Ale znowu, to jest bardzo mylące, ponieważ sprzedaż tych konsol i gier jest bardzo wysoka. Co więcej, wielu graczy, którzy posiadają komputery, marząc o tym, jak grać ekskluzywne gry wydane wyłącznie dla danej konsoli i nie są dostępne na innych platformach.

Moda gry – jest to nowość

Tak, teraz każda gra ma wiele modyfikacji, pozwalające przekształcać świat gier. Wcześniej nie było dostępne: to było niemożliwe, aby dodać do każdej gry, które lubisz, tak, że współcześni gracze nie mają pojęcia, jak to jest cool, ponieważ w przeszłości nie zdarzają. Ale w rzeczywistości, istnieje moda na długi czas, prawie od samego początku gry komputerowe. Jedną z pierwszych zmian została napisana w latach osiemdziesiątych do gry Castle Wolfenstein, gdzie przeciwnicy zostały zastąpione przez Smerfów.

Gracze są głównie mężczyźni

Wyobraź sobie turniej gier komputerowych. Lub odpowiedni sklep. Albo jak ktoś gra w grę komputerową. Najprawdopodobniej masz przedstawił chłopcy, chłopcy i mężczyźni. Przecież każdy wie, że dziewczęta nie grać w gry komputerowe, prawda? Ale wbrew temu, co mogłoby się wydawać więc, że gra nie jest wyłącznie męski aktywność. W rzeczywistości tak nie jest. W rzeczywistości, dorosłe kobiety w grach komputerowych jeszcze więcej niż nastoletnich chłopców.

Dokonaj gry komputerowe tanio

Gry komputerowe – jest w rzeczywistości zbiorem liczb, prawda? Zer i jedynek. Tak uczynić je bardzo łatwe, każdy może to zrobić. Właściwie nie. Pomimo faktu, że wiele osób sądzi, że gry komputerowe mogą być wykonane w ciągu kilku dni z kilkoma przyjaciółmi, w rzeczywistości są one bardzo duże i skomplikowane programy. Ponadto potrzeba opracowania projektantów gier, artystów, aktorów, głos, programistów, testerów, i tak dalej. Wystarczy, aby gra, trzeba zrobić ogromne ilości pracy, a nie mamy jeszcze mówić o tym, jak do wyświetlania gotowego grę do reklamowania swojej działalności. Bo jeśli rozpocząć rozmowę na ten temat, coś o strasznych reklam do gier komputerowych można napisać osobny artykuł.

Nie trzeba wykształcenia stworzyć grę komputerową

Zbyt wiele osób uważa, że rozwój gier komputerowych mogą angażować wszystkich, bez szkoleń i pomocy. Jest to ciekawy i romantyczny mit, ale nadal jest to mit, tak. Jeśli chcesz zostać profesjonalnym twórcą gier komputerowych, trzeba uzyskać wyższe wykształcenie. Na szczęście, wiele uniwersytetów oferuje odpowiednią specjalizację.

Dokonaj zabawa gry komputerowe

Tak więc, aby stworzyć grę komputerową, jak się okazuje, trzeba mieć pieniądze, trzeba mieć wyższe wykształcenie i trzeba pracować. Ale przynajmniej dobrze bawić, prawda? Po tym wszystkim, jest jeszcze projekt, który jest twoją pasją! Niestety, nie. Ten projekt ma sponsora, to znaczy, że zainwestował dużo pieniędzy, a to jest domyślna reguła się do zabawy. deweloper gra może pracować 14 godzin dziennie, sześć dni w tygodniu, do zrobienia przez cały czas to samo, w sam raz na dzień wydania.

Test gry komputerowe zabawy

Istnieje mit, że testowanie gier komputerowych – to ciągła radość, bo w zasadzie wystarczy, aby grać w gry, a to wszystko twoja praca. Ale w rzeczywistości, praca testera jest powtórzenie tego samego działania znowu i znowu, i znowu, i znowu. Iść w kierunku ściany. Teraz zrób to z innej perspektywy. Rozproszenie wcześniej. Skocz do ściany. I tak cały dzień: nie grasz w grę i próbować go złamać, aby znaleźć to problem, który może następnie skorygować programistów, aby powtórzyć to jeszcze raz, i znowu, i znowu.

Gry ludzie gwałtowny

Ma to zdrowy rozsądek, prawda? Po tym wszystkim, gry komputerowe cię zabić na wiele sposobów. Ale nie zapominaj, że przemoc w prawdziwym życiu, pokazać absolutnie wszystko, niezależnie od ich hobby. Gry komputerowe – to już nie jest dziwne przemysł nisza dla maniaków, jest pełna fascynacji milionów ludzi. A naukowcy już okazało się, że gry komputerowe nie czynią ludzi bardziej gwałtowne lub skłonność do popełniania przestępstw.

Gry ludzie głupi

Dobra, gry komputerowe nie czynią ludzie brutalne, ale dlatego, że ich głupie, prawda? Po tym wszystkim, gry nie są najbardziej inteligentna rozrywka. Ale to jest absurd. Gry komputerowe nie tylko ludzie głupsi, nawet uczynić je bardziej inteligentne, bo w trakcie gry lub które części mózgu są aktywne.

Gry obrócić swoje ciało w galarecie

Cóż, to jest zobowiązany, aby było prawdziwe. Po tym wszystkim, ludzie po prostu siedzi przy komputerze i nie porusza się, oczywiście, że ma to negatywny wpływ na zdrowie. Nie ma szans, że ten mit jest kłamstwem. Jednakże, jak może się to wydawać dziwne, gry komputerowe mogą faktycznie mieć pozytywny wpływ na organizm. Po pierwsze, poprawić ich koordynacji, refleks, więc można jeszcze poprawić swoją kondycję.

gry komputerowe, aby ludzie mniej towarzyski

Gry komputerowe – jest to gra dla, odpowiednio, są one promowanie zachowań antyspołecznych. Jednakże w rzeczywistości jest dokładnie odwrotnie: gry komputerowe pomagają poprawić umiejętności komunikacyjne i socjalizacja, szczególnie jeśli grasz w grę wieloosobową, w którym stale trzeba pracować w zespole z innymi graczami. Ale nie chodzi tylko o bezpośredniej komunikacji. Badania pokazują, że dzieci, które grają w gry komputerowe są dużo bardziej pewny siebie i otwarty w kontaktach z rówieśnikami.

Jak można łatwo zauważyć, gry komputerowe nie są złe. Mają pozytywny wpływ na praktycznie wszystkie aspekty życia ludzkiego, a mity, że są one szkodliwe programy, które psują życie ludzi w przeszłości. Naturalnie, wszystko powinno być z umiarem, a jeśli dana osoba spędza całe swoje życie na komputerze, nic dobrego z tego nie wyniknie. Jeżeli uzna, gry komputerowe jako jeden z ich hobby, a nie spędzać go więcej niż godzinę dziennie, to gra będzie wpływać na jego zdrowie i życie wyłącznie pozytywny. gry wideo – to dzień, w którym przyszłość jest zbudowany. Stale pojawiają się nowe opcje, w tym roku stał się głównym aspektem rzeczywistości wirtualnej. Kto wie, co przyniesie następny rok?