408 Shares 7953 views

Co ludzie chcą od kobiet: szuka odpowiedzi

Co ludzie chcą od kobiet, można zapytać. Na znalezieniu odpowiedzi na to pytanie bije więcej niż jedno pokolenie płci pięknej. Poświęcony tym temacie piosenek, książek i filmów. Ale dlaczego my wciąż nie wiemy , że ludzie chcą od kobiet? Zacznijmy od tego, co trzeba więc odpowiedzieć na to pytanie. Iluzja każdej dziewczyny jest to, że kiedyś będzie ona znaleźć rozwiązanie, które od razu przychodzi harmonii w związku. Sekretem jest całkiem proste. W naszym świecie nie ma jednej osoby, która byłaby podobna do drugiej stu procentach. Więc może nie powinniśmy szukać uogólnień, ale raczej bliżej przyjrzeć ściśle do tych wokół, a nawet po prostu zapytać?


tajemnice zrozumienia

Jak to jest banalne dźwięki, ale fakt , że mężczyźni chcą od kobiet – to miłość i zrozumienie. I to ma tendencję do każdego. Inne pragnienia są spowodowane mają indywidualne cechy charakteru i szczególnych momentów życia. Większość przedstawicieli silniejszej płci chce:

– kobieta dała mu możliwość dokonania sobie boginię, czyli szansę, aby podjąć inicjatywę, aby opiekować i dbać o niego. Uwierz mi, jeśli jesteś naprawdę zainteresowany w człowieku wiele, niech tysiąc razy nieśmiała, on jest pewny, aby znaleźć okazję do pokazania tego. Czy trzeba więcej?

– Kobiety są sexy bez ozdobników, dając możliwość rozwiązać tajemnicę swojego dnia na dzień przez całe życie;

– kobieta, stał się jego przyjacielem. I to z tego, że nigdy nie będzie chciał odejść, i to, gdzie będzie mógł rozmawiać w łóżku i akcje plany na przyszłość;

– kobieta nie pozwalają nieprzyzwoite zachowanie w stosunku do siebie jak i od innych ludzi z niego. Jest to on będzie w stanie szanować i pielęgnować.

Więc teraz wiesz, co ludzie chcą od kobiet. Teraz porozmawiajmy o innej popularnej nieporozumieniem.

Dyskusja na temat intymny

Istnieje opinia, że mężczyźni chcą seksu, kobiet – Love. Jego część może zostać przyjęty, jeśli nie powrotne przykłady masowych, które sugerują, że słaba płeć jest nachylona do spekulować na temat intymnego, co w dużej mierze jest przedmiotem negocjacji. Być może główny problem leży w czasach starożytnych, kiedy panujący jak zmuszony odmówić kobietom ich seksualność i płeć dla prawdziwej damy nie powinna być większa niż małżeńskiego obowiązku. Widoki były wolne, ale uprzedzenie pozostał. Okazuje się, że relacja wzajemnej nie może być i bezwartościowy do kobiety mają stosunki seksualne bez miłości.

Ręka na sercu, możemy śmiało stwierdzić, że seks bez uczuć jest możliwe nie tylko ze strony silniejszej płci. Jedyną różnicą jest to, że kiedy człowiek naprawdę chce kobietę, ale nie czuje się go więcej, jest on zazwyczaj skłonny przyznać się do siebie, ale kobieta może być prowadzona w jego „usprawiedliwienie” o początkach miłości do partnera ,

Oczywiście powyższe nie rości sobie pretensji do prawdy w Sądzie Najwyższym, ale jest pod silnym podstawie logicznej i wiele praktycznych przykładów z życia. Tip jeden – słuchać siebie nawzajem.