81 Shares 8819 views

Środki do zwężenia pochwy: główne odmiany i ich skuteczność

Zwężenie pochwy stało się ostatnio bardziej naglące. Teraz jest swobodnie mówiony o tym problemie i możliwe jest nie tylko zdobycie środków na zwężenie pochwy, ale także wykorzystanie różnych adaptacji i innych metod.


Dlaczego konieczne jest zwężenie pochwy?

Co zapobiega dużej pochwie? Jednocześnie przyjemne uczucie podczas seksu jest znacznie ograniczone, ponieważ bliski kontakt z partnerem seksualnym zostaje utracony. W dużej pochwy narząd płciowy męskiej nie ma wpływu na zakończenia nerwowe. Dlatego wrażliwość jest znacznie zmniejszona, nie tylko u mężczyzn, ale także u kobiet. Kiedy środek jest używany do zwężenia pochwy, przywraca się ścisły kontakt. Jakość życia seksualnego wzrasta.

Wskazania i przeciwwskazania

Środek zmniejszający pochwę staje się konieczny ze względu na różne zmiany w żeńskiej części ciała:

 • Po urodzeniu dziecka, kiedy ścianki narządu są silnie rozciągnięte;
 • Kiedy występują zmiany związane ze starzeniem się wieku, powodujące zwiększenie pochwy;
 • Zmniejszona satysfakcja z seksualnego stosunku;
 • Rozciągnął pochwę z powodu utraty napięcia mięśniowego;
 • Istnieją oznaki wypadnięcia macicy.

W pochwie można zwężyć chirurgię lub ćwiczenia specjalne, ale dla nich istnieją przeciwwskazania, najczęściej o indywidualnym charakterze. Również nie wszystkie kobiety będą używać różnych środków do zwężenia pochwy.

W recenzjach stwierdzono, że maści sprzedawane w aptekach, żelach i sprayach mogą powodować reakcje alergiczne. Różne adaptacje w postaci kulek, pałeczek, itp., Czasami powodują podrażnienie. Każdy środek ma swoje przeciwwskazania, które są określone w instrukcjach użycia.

Podstawowe metody

Głównymi metodami zwężenia pochwy są interwencje chirurgiczne. Metoda ta jest stosowana tylko w przypadku anomalii lub niewydolności innych środków. Istnieje wiele metod niechirurgicznych. Te ćwiczenia, żele, leki powodujące zwężenie wejścia do pochwy. I także Różne produkty pomocnicze w postaci kulek, prętów itp.

Maści, żele, spraye

Teraz nie ma problemu, aby uzyskać środki na zwężenie pochwy w aptece – żele i maści dostępne w szerokim zakresie. Zawierają taniny, które wzmacniają napięcie mięśniowe ścian i poprawiają błonę śluzową. Jednym z najbardziej skutecznych jest "Naron-gel". Ten lek jest produkowany w postaci kremu. Eliminuje nadmierną suchość, a jednocześnie łagodzi intymne narządy przed nieprzyjemnym zapachem. Podczas korzystania z narzędzia czułość podczas stosunku płciowego jest znacznie ulepszona.

Krem żelowy "Naron" składa się z naturalnych składników. Produkt zawiera dużo kwasu hialuronowego, argininy i peptydów, które przywracają uszkodzoną błonę śluzową. Żel jest bardzo łatwy w użyciu. Stosuje się go w małych ilościach 2 razy dziennie w środku pochwy. Stosowana jest od dwóch do trzech razy w miesiącu.

Olej ziołowy "ONA-9" – kolejny nowy rozwój w celu zwężenia pochwy. Jest to rosyjski produkt roślinny. Olej nie działa natychmiast, ale w układzie kumulacji, doprowadzając stopniowo pochwę do pochwy. W normalnych warunkach zwężania wystarczy stosować go przez 1,5 miesiąca. W niektórych przypadkach potrzeba więcej czasu.

Efekt utrzymuje się przez kilka lat. Nie ma praktycznie żadnych przeciwwskazań do stosowania oleju. Nie obserwuje się skutków ubocznych w postaci zaczerwienienia i podrażnienia. Po nałożeniu nie są potrzebne dodatkowe smary, ponieważ produkt nawilża prawidłowo pochwę. Olej jest nakładany na ściany wieczorem, leżąc w dół. Jeśli planuje się intymność, wówczas stosuje się środek zaradczy.

Pigułki do pochwy pochwy

Jest to doskonałe narzędzie do zwężenia pochwy, a ich skuteczność potwierdza wiele kobiet. Tabletki są wykonane na korzeniach góry Madula i natychmiast wyciąć ściany. Tabletki rozpuszczają się bardzo szybko, a po 15 minutach stosowania, pochwa znacząco się zgadza. Narzędzie zawiera:

 • Aloe;
 • Wyciąg z liści róży;
 • Borneol;
 • Korzenie Maduli;
 • Ginkgo;
 • Wyciąg z indonezyjskiego szafranu;
 • Matryce.

Tabletki do zwężenia pochwy przyczyniają się do skurczu mięśni, eliminują mroźność, przywracają równowagę hormonalną. Inne podobne produkty są również wytwarzane na bazie ziół. Prawie wszystkie leki zawierają garbniki, które stymulują mięśnie pochwy. Jednocześnie tabletki wykazują działanie antybakteryjne i eliminują nieprzyjemne zapachy narządów płciowych.

Pałeczki do zwężenia pochwy

Pióra "Doian Chka" – apteka do zwężenia pochwy. Są opracowywane według receptur medycyny orientalnej. W pochwy wprowadza się kije i poprawia jego napięcie mięśniowe. Lek ma inne zalety – zarówno profilaktyczny jak i leczniczy.

Po użyciu sztyftów, światło kanału pochwy znacznie się zmniejsza. Jednocześnie zauważa się efekt bakteriobójczy, prowadzone są procesy zapalne, jeśli są obecne w żeńskich narządach płciowych. Różdżka jest bardzo skuteczna po porodzie. W wyniku zastosowania tego lekarstwa uszkodzone ściany i komórki szybko się powracają.

Pałeczki składają się z aluminium, talku i proszku perłowego. Dodatkowo zioła lecznicze i inne składniki zostały dodane do produktu. Różdżka jest używana po prostu. Jest zwilżona wodą lub pokryta specjalnym żelem. Następnie jest on wprowadzony przez gwałtowny ruch w pochwie przez pół minuty. W tym czasie ma niezbędne działanie ściskające. Następnie kij zostanie usunięty.

Piłki do zwężania

Specjalne kulki najlepszy sposób na wąską pochwę. Urządzenia są wykonane na bazie elementów roślinnych i nazywane są ziołami. Dobrze wążą pochwy i mają działanie przeciwzapalne, eliminując jednocześnie ból podczas cyklu menstruacyjnego.

Skład piłek obejmuje bambusowy węgiel, dąb galla i inne egzotyczne składniki. Po zastosowaniu leku, pochwa jest zwężona przez taninę i inne środki ściągające. W kulkach nie ma żadnych składników chemicznych i hormonalnych, więc przeciwwskazania są praktycznie zredukowane do zera.

Lek jest wstrzykiwany do pochwy jedną piłkę na tydzień. W wąskim wejściu konieczne jest smarowanie żelem w celu uniknięcia mikromaszek. Kule są wprowadzane do pochwy o co najmniej sześć godzin przed współżyciem seksualnym o 5 centymetrów. Działanie trwa dwa dni. Nawet po tym jak kulki są używane do zatrzymania, pochwa stopniowo się zawęzić na własną rękę.

Świece w celu zmniejszenia pochwy

Specjalne świeczki są kolejnym sposobem na zwężenie pochwy. Pomagają przywrócić elastyczność ścian, chroniąc błonę śluzową przed bakteriami, które są wypuszczane na zewnątrz ze śluzem. Ze względu na wzrost mięśni tonus pochwy, jest dobrze nawilżony i przyjemność z seksualnego wzrasta.

Środki zaradcze ludowe

Istnieją również środki zaradcze ludowe do zwężenia pochwy. Jedna z najbardziej skutecznych infuzji – z kory dębu. Do infuzji należy wziąć 50 g suchego proszku i napełnić szklanką gorącej wody. Następnie ciecz jest podawana przez godzinę. Po całkowitym ochłodzeniu produktu zwilża się bawełniana wymazówka i umieszcza w pochwie na noc.

Pomaga zmniejszyć infuzję mięty. Weź jedną łyżkę pokruszonych liści rośliny i wlej 200 ml wrzącej wody. Lek jest podawany przez pięć minut. Następnie jest filtrowany i chłodzony. Muszę spłukać intymne miejsca. W przypadku dodania korę dębu tampon zwilża się w produkcie i wstawi przez krótki czas do pochwy.

Niektóre przepisy zawierają zalecenia dotyczące stosowania cytryny i manganu do zwężania. Ale fundusze te nie mogą być stosowane kategorycznie, ponieważ taka mieszanina powoduje nie tylko chemiczne zapalenie błony śluzowej, ale także całkowicie zabija korzystną mikroflorę w pochwie.

Ćwiczenia do zwężenia pochwy

Dla zwężenia pochwy, gimnastyka wzdłuż Kegla jest dobra. Ćwiczenia są łatwe do wykonania nawet w pracy iw podróży. Ale początkujący powinni najpierw wykonywać gimnastykę podczas leżenia. Jeśli ćwiczenie jest wykonywane z trudem, liczba powtórzeń jest zmniejszona na chwilę. Gimnastykę należy wykonywać co najmniej dwa razy dziennie.

Musisz położyć się na plecach i zginać lekko kolana, lekko rozciągając je na boki. Prawą rękę należy umieścić na brzuchu, lewą rękę należy umieścić pod pośladkami. Druga pozycja początkowa leży na brzuchu, a nóżki są rozciągnięte i lekko oddalone.

Gdy tylko zajdzie potrzeba, mięśnie miednicy muszą być silnie napięte i zaczynają ściskać je rytmicznie i odpocząć. To ćwiczenie jest powtarzane dziesięć razy. Trudniejsza opcja to wycisnąć mięśnie miednicy i trzymać je w tej pozycji przez 10 sekund, a następnie zrelaksować się. Ćwiczenie wykonywane jest co najmniej dziesięć razy.

Podczas oddawania moczu należy spowolnić proces przez kilka sekund przy pomocy naprężonych mięśni. Ale użyj tylko tego miednicy. Ćwiczenie powtarza się za każdym razem, gdy oddasz się.

Podczas gimnastyki ważne jest monitorowanie oddychania. Musi być głęboka i powolna. Podczas ćwiczeń nie można używać mięśni brzucha, tylko miednicy powinny być zaangażowane. Nie przeciążaj się zbyt gorąco, ponieważ może to powodować skurcze.

Aby szybko zawęzić pochwę, możesz używać specjalnych kremów sprzedawanych w aptekach. Stosując jakiekolwiek środki zaradcze, musisz przestrzegać zasad higieny. Przed użyciem kremów, żeli, kulek itp. Konieczne jest dokładne mycie narządów płciowych. Jeśli fundusze są nakładane na powierzchnię, to tylko na suchą skórę, z lekkimi ruchami masującymi. Przed użyciem kremów, globulin, tabletek i innych produktów należy przeczytać przeciwwskazania.