369 Shares 7529 views

zdrowie Disk – ćwiczenia dla wszystkich grup wiekowych

Walka z otyłością są prowadzone na całym świecie, a prawie każda osoba stara się schudnąć. Niektóre z nich siedzą na różnego rodzaju diet i innych torturować się w siłowni. Ćwiczenia na siłowni – to jest, oczywiście, dobrze, jeśli nie ma czasu dla nich. Ale z takim samym powodzeniem można uprawiać w domu, w każdej wolnej chwili, jeśli kupisz lekki i kompaktowy symulator o nazwie „zdrowie na dysku.” Ćwiczenia na tym mini-symulator nie będzie tylko „wstrząsnąć tłuszczu”, ale również stale kondycję.


Było to cud-symulator stosunkowo niedawno – w 50 roku ubiegłego wieku. A główną cechą zdrowia dysku jest jego prostota. Składa się on z dwóch płyt metalowych, które są połączone w układzie łożysk. Dolna płyta stoi nieruchomo na podłodze, a na górze można łatwo obracać się wokół własnej osi o 360 stopni. Ale ta prostota nie umniejsza możliwości tego symulatora. Ćwiczenia pozwalają napęd zdrowia, aby uzyskać dramatyczne wyniki.

Ten prosty symulator ma na stawy i mięśnie ludzkiego wzmacniajace. Poprawia krążenie krwi w narządach miednicy. Tłuszcz „gromadzenie” w żołądku po regularnych zajęć na nim stopniowo znikają. Ponadto, ćwiczenia na pomoc napędowego zdrowia psychicznego na stres i podnieść nastrój. I tych, którzy cierpią „choroby morskiej”, może na tym symulatorze, aby szkolić swoich przedsionkowego systemu. Na ogół po takiej pracy figura staje się cieńsza i bardziej piękny chód. I trenować na tym dysku może być w ogóle, nawet najmniejsza przestrzeń.

I wiek „fanów” tego symulatora jest prawie nieograniczona. Wynika to głównie z faktu, że duże obciążenie, które zazwyczaj zniechęcać chęć do zrobienia, tutaj brakuje. Dlatego dziewczęta używać tego symulatora, aby poprawić swoją sylwetkę. ludzie w średnim wieku pomaga utrzymać ciało stonowanych. I starsi ludzie też znajdzie co używać zdrowia dysku. Ćwiczenia na nim będzie dobrym profilaktyka chorób stawów.

A ostatnio, dyski te stały się bardziej funkcjonalne. Przykładem tego napędu mogą służyć jako „łaska”. W zasadzie nie różni się od klasycznego napędu zdrowia. Ale system magnesów ziem rzadkich osadzone w górnej płycie ma na ludzkiej stopy dodatkowego uderzenia. Po pierwsze, te magnesy są masować je, a po drugie, relaksujące i sesje zapobiegawcze magnitoterepii. Dzieje się tak ze względu na oddziaływanie magnesów na biologicznie aktywnych punktów na stopach danej osoby. A teraz inni producenci dysków zdrowia przyjęły tę innowację, a także wydany swoich modeli z takich magnesów ziem rzadkich.

A teraz o tym, jak wykorzystać dla zdrowia dyskami. Ćwiczenia na symulatorze tym, jak wynika z jego konstrukcji, związanych z obrotem. I początkowo podczas klasowej zawroty głowy mogą wystąpić na nim. Aby tego uniknąć, konieczne jest, aby upewnić się, że nie głowa gwałtownie drgać. Tak, i nie boli w pierwszej czegoś, co ubezpieczenie. Może to być krzesło lub stół. Na takie wsparcie może wykorzystać, aby uniknąć upadku. Trener powinien być zainstalowany na powierzchni antypoślizgowe (gumowe maty, dywan) lub na gołej podłodze. Napęd może leżeć płasko lub pod niewielkim kątem. To zależy od tego, jaki rodzaj ćwiczeń jest wykonywana. Pożądane jest również na 15 minut przed rozpoczęciem zajęć, aby wypić szklankę ciepłej wody, który pobudza krążenie krwi.

Oto lista prostych ćwiczeń, które można wykonać na tym symulatorze:

  • stać dwie stopy na płycie i przeprowadzić tułów skręca w lewo i w prawo, jednocześnie pomagając sobie rękami;
  • wykonać te same zakręty, po prostu trzymając się za ręce na pasku;
  • jedna noga przestaje dysku, ręce na jego pas i skręcić wolną stopę wokół osi;
  • stać się kolanami na ramionach napędowych oprzeć na podłodze i obróć tułów;
  • konieczne jest, aby przejść na dysku, który jest na podłodze i rozciągnąć swoje dłonie na podłodze. I bez ruchu rąk, dysk obraca;
  • Stoisz na symulatorze, trochę zginać do przodu i chwyta podpory. W tej pozycji, dysk obraca się za nogi;
  • Stoisz na dwóch dyskach i obrócić je w dół. Zarówno w jedną stronę, a potem każdy w różnych kierunkach.

I to nie wszystkie cechy symulatora jako zdrowia dysku. Te ćwiczenia mogą poprawić i dostosować dla siebie. I nie ma potrzeby, aby opanować je wszystkie naraz. Wybierz 3-4 i wykonywać do 20 obrotów na minutę. To jest czas, stopniowo zwiększyć do 2-3 minut. A kiedy te ćwiczenia przyniesie do automatyzmu, będzie można rozpocząć rozwój tych. Po pierwsze, można ćwiczyć kilka minut dziennie, a czas, pożądane jest, aby stopniowo zwiększać co najmniej 20 minut.