810 Shares 6477 views

Środki z błędów: ciekły, nadający

„Pluskwy domowe atakują!” W ten sposób można opisać sytuację rozwijającą się w nowoczesnych miast. Te pozornie na zawsze zapomniane krwiopijcy pojawiają się nawet w tych mieszkaniach, gdzie nie jest czysty i schludny. Skąd one pochodzą? Jak dziwne, jak to brzmi, ale owady takie jak pluskwy mogą przyjść do mieszkania na meble, kupił nawet w bardzo drogim sklepie; poduszki, koce, zakupione na rynku. Dlatego mam zamiar kupić przedmioty pościel, meble tapicerowane, szafy i inne przedmioty, sprawdź je uważnie: ślady krwi ssania życia są wyraźnie widoczne. Ponadto, dobre dla zapobiegania, przynosząc nowe rzeczy do domu, aby je leczyć. Środki z tych błędów mogą być różne. Lepiej jest wybrać te, które nie zostały zahamowane przez te błędne owadów i ich zabić.

środki chemiczne bug

  1. Aerozole. najlepiej nadają się one do leczenia miękkich mebli, które nie mogą być posypane proszku lub płynnego tłuszczu. Wadą aerozoli jest ich ograniczona akcja (owady umierają tylko bezpośrednie trafienie, reszta po prostu zostawić). Jak dla tradycyjnie naturalny zapach, ale dzisiaj istnieje wiele trucizn aerozolowych, że nie ma go. Dla mebli tapicerowanych kolorze środki z błędem jak „dichlorfosu”, „Raid”, „Raptor”, „Karbozol”, „Walka”, „Perfos” i inne.
  2. Proszki. Dobrze, że zabijać nie tylko te owady, które próbowano otruć bezpośrednio, ale również tych, z którymi zetkną się po. Proszki można wypełnić luki, posypać je sofy itp Jednakże, suche chemikalia z błędu może spowodować zatrucie znacznie szybciej niż spraye: przeszłość szybko erozji i proszki dłużej zachowują swoje właściwości. Należy pamiętać, używając takich narzędzi jak „Dust”, „trichlorfon”, „Neopin” etc.
  3. Ciecz. Zazwyczaj nie mają silny zapach lub zapach atrakcyjny pluskwy. Pomimo faktu, że producenci pozycjonujemy je jako niskie zagrożenie dla osoby do pracy z nimi, jak w przypadku innych leków, należy nosić rękawice, gogle i maski i lepiej – w masce gazowej. Płyn działa na różne sposoby. Więc oznacza „Foresight” odstraszający owady „Tetriks” niszczy je. Eksperci uważają, że najbardziej skutecznym środkiem pluskwy – te przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów i nie są zwykle sprzedawane do odbiorców: traktowali pracowników sanepidemstantsii mieszkań. Lethal do błędów i są bardzo skuteczne, „Ministerstwo Rolnictwa” (aka „Permetryna”), „sulfotlenek”. Jednak leki te często powodują poważne zatrucie ludzi próbuje otruć własne błędy.

środki zaradcze ludowej bug

Można zbierać te owady ręcznie, podlewanie ich siedlisk wrzątkiem lub smarować ocet istotę. Jednak środki te nie zniszczy krwiopijców, którzy zaatakowali domu. Całego sposób historia zakończyła się pobożnego pustelnika, który powiedział ILF i Pietrow. Więc nie trać czasu. Gdy błędy lepiej jest skontaktować się z SES.