210 Shares 1974 views

Aerator – znajduje się na dachu … Aeratory

Jeszcze nie tak dawno temu, że domy zostały zbudowane na pewnych zasadach, lofty w nich zimno, a w przestrzeni pod dachem nie zrobił pokoje. Nie oznacza to konieczność izolacji. Pod dachem w tym samym czasie pozostaje wolna przestrzeń, przez którą mógłby masy powietrza wznoszą się z pokoju. Następnie udali się przez dach. W tym celu, nie zawsze były luki w okapie, dachu i ścian szczytowych. Takie warunki mogą wykluczyć gromadzenia się wilgoci w materiałach. Jeśli jesteś zainteresowany oszczędzania, aerator wody pozwoli na zmniejszenie kosztów, które go do użyteczności publicznej. Ale w artykule chodzi o inne urządzenia. Dziś dach energooszczędne zaczął się ogrzać, po raz pierwszy, to pozwala wykluczyć straty ciepła. Strychy wyposażyć pokój, ale ze względu na szybkie tempo budowy prywatnych projektowania systemów krokwi montowane są z materiału, który nie jest wystarczająco suche. Według twórców, musi dojrzewać na dachu. Ścieki aerator teraz również dostępne do sprzedaży, ale ma nieco inny problem niż ten, który jest opisany w tym artykule. W celu uzyskania izolacji dachu, instalacji dachowej ciasto, różne materiały są ułożone jedna na drugiej. Powinny one być odpowiedzialne za bezpieczeństwo izolacji cieplnej i wody i pary. Prowadzi to do tego, że wszystkie szczeliny, przez które powietrze może uciec są szczelnej izolacji paroszczelnej. Wilgoć zbiera się w przestrzeni dachowej i uszczelniony w konstrukcjach dachowych. Jeśli jesteś zainteresowany aeratora głowy, to nie powinno być mylone z urządzeniem, o którym mowa w art. Mówiąc o powyższym, w ciągu kilku lat właściciele mają do czynienia z grzybem, umieszczając na poddaszu wiadra. Jest to wynik dachów wszystko, co nie ma dobrego systemu wentylacji ze świeżym powietrzem.


Opis aerator

Aerator – element, który jest używany do tworzenia dachowe pie. W trakcie tych prac stosuje się odpowietrzania trzy warstwy, z których jedna znajduje się w wewnętrznej przestrzeni poddasza, drugi znajduje się między warstwą izolacyjną i uszczelniających, a trzeci znajduje się pod pokryciem dachu, ale warstwa ta sedymentacji, jeżeli jest to konieczne. Tworzenie prostych przestrzenie powietrzne jest niewystarczająca. Konieczne jest, że chodzenie powietrze, przechodząc od kalenicy do okapu. On nie musi pozostawać w niektórych miejscach, aby uniknąć kondensacji. Aerator – jest elementem, który jest dostarczany do zwiększenia cyrkulacji powietrza.

odmiany aeratory

Opisane elementy są w stanie zapewnić wentylację w pewnych obszarach systemu dachowego, więc są one nazywane punkt. Druga wersja jest zainstalowana na całej długości, w celu umożliwienia wentylacji takie części układu dachowego zwana ciągła.

aeratory opis punktowe

Spot aerator – to część dachu, który jest wymagany do zainstalowania na połaci dachowej. Mogą one być umieszczone na grzbiecie. Pierwszy typ, w którym zainstalowany jest to konieczne, aby zwiększyć przepływ powietrza, tutaj obejmują estry lub długie rampy, doliny i grzbiety dachowych, jak również obszary, gdzie szczelina wentylacyjna może być przerwany. Przeszkody mogą działać jako świetlik lub „latarnię”, która czasami jest zainstalowany na dachu. Na tych stronach aerator zamontowane po obu stronach elementu, który uniemożliwia ruch. W celu zapewnienia najbardziej wydajnego wentylację skosnych aeratory powinien być prawidłowo umieszczony, są one umieszczone w 15 cm od kalenicy. Jeżeli konstrukcja nie jest izolowany pod konia, a górna utworzą komory ciśnieniowej. Będzie to para, która ucieczkę z dachu.

Opis wzorców grzbiet

Ridge aerator – element, który przeznaczony jest do poddaszy. Przestrzeń dach może być zatem wykonywane pod izolacją koni. Za pomocą opisanych elementów mogą być dostarczone poprzez wylot pary konstrukcji rolki. Zasada działania opiera się na konwekcji Wynika to z faktu, że ciepłe powietrze sitowie się do miejsca, gdzie się znaleźć wyjście. Jako zaletą tego modelu jest fakt, że można go wyświetlić na ulicy szkodliwych substancji z bitumu, który jest używany do układu miękkiego zadaszenia. Aeratorów na dachu jest bardzo trudne do zauważenia, ponieważ są one ukryte pod pokrywą.

Ciągłe Aerator do płytek naturalnego

Te elementy systemu najczęściej uzupełniane przez wentylację, która jest niezabudowana na podstawie płytki naturalnego. Montaż odbywa się na całej długości kalenicy, okapu i kalenicy. Takie urządzenie jest popularny i jest taśma kalenicy odpowietrznik. Dzięki nim można uszczelnić jeździć po przekątnej lub w poziomie rodzaju. Ze względu na swoją sprężystość, w stanie dostosować zagięć paszy w budowie, przy czym obecność adhezyjny izoluje dach przed wnikaniem deszczu. Taka taśma może dostarczyć dodatkowej wentylacji, ponieważ środek cewki przechodzi taśma przewiewnej membrany. Z tej pary swobodnie przemieszczać się na zewnątrz. Do okapu wykorzystał aeroelement, który ma pas wentylacyjny. Z może krążyć między innymi, będzie działać jako uszczelnienia pomiędzy grzbietem i dachówek. Te aeratorów na dachu ma barier, które uniemożliwiają przenikanie ptaka. Nie można się bać i że spadnie do śmieci, liści i innych elementów zewnętrznych.

Charakterystyka instalacji aeratora w regeneracji dachu

Kiedy pan generuje nowy nanosząc na powierzchnię dachu, która jest wykonana ze wzmocnionych płyt betonowych, można odwołać się do instalowania plastikowej aeratora, powinno być w dolnej warstwie materiału. należy kierować konkretnej technologii, która zapewnia otwór w warstwie izolacji i jastrychu. Trzeba dotrzeć paroizolacji. Uformowany otwór musi mieć średnicę, która różni się w zależności od 80 do 120 mm. Ponadto, otwór jest wypełniony ekspandowana glinka, a następnie mogą być stosowane do poziomej powierzchni aeratora uszczelniającego, kleju lub lanym. Zapewni to lepszą przyczepność urządzenia z powierzchnią dachu. Podczas instalowania aerator „Technonikol”, trzeba poczekać do utwardzania kit lub szczeliwa, zanim będzie można przeprowadzić dodatkowe zamocowanie wentylatora śrubami w ilości 6 sztuk. Muszą być przykręcony na całym obwodzie płaszcza rurowego. Następnym etapem jest przeprowadzania mocowanie górnej warstwy pokrycia dachowego, przy czym aerator musi znajdować się w miejscu, w którym będzie koniec pokrywające dywan wstęg dachowych. Szerokość zakładki powinny wynosić 150 mm.

Metodologia pracy

Mistrz Należy pamiętać, że w miejscu instalacji aeratora pokrywy musi być umieszczony tak swobodnie, jak to możliwe. Po koniugacji umieścić membranę dachową i aerator należy zastosować skrawek materiału wierzchniego, tak aby zablokował spódnicę urządzenia. Zobacz powłoka powierzchniowa powinna dachowych placek 150 mm.

do rekordu

Podczas instalowania aeratorów, musimy pamiętać, że zadaszenie może sugerować obecność tylko jednej warstwy. W tego elementu wentylacyjnego być zainstalowany bezpośrednio w wypełniacz.

Profesjonalne doradztwo

Jeśli zdecydujesz się przeprowadzić rutynową konserwację dachu, materiał potrzebny do wykonania otworu, z których średnica może się wahać od 80 do 120 milimetrów. W zależności od liczby warstw, dziura może osiągnąć jastrychu lub paroizolacji. Po tym można dokonać montażu i mocowania, gdy deflektor jest zamontowana na podstawie, która jest wykonana z profilowanej blachy. W tym przypadku, można wykonać powyższe zasady. Jednak trzeba pamiętać, że istnieją pewne różnice. Wyraża się to, że otwór w miejscu montażu aeratora musi przechodzić przez górną warstwy izolacyjnej, dochodząc do dolnej warstwy izolacji. Po może być zainstalowany w tym konstrukcja, wzmocnienie śrubami do powierzchni profilowanego arkusza. Nie należy mylić z powyższych urządzeń, które nazywane są napowietrzacze dla wody – po prostu wymaga odpowiednich oszczędności zasobów w domu.