489 Shares 8613 views

Biografia Alena Bondarczuk i jej twórcze osiągnięcia

W połowie XX wieku dał nam ogromną ilość fantastycznych aktorów, z których wielu nadal zachwycają publiczność ich wieloaspektowy ról. Ale jest osoba, w której pamięć pozostała ich dzieł nieśmiertelnych. Wspaniały aktorka, która, niestety, opuścił ten świat, jest Alena Bondarczuk. Biografia tego wspaniałego kobieta ma tylko 47 lat. Jakie były te krótkie, ale bogate w wydarzenia roku?


aktorka dzieciństwo

Biografia Alena Bondarczuk rozpoczął ostatni dzień lipca 1962 r. To na tej słoneczny dzień w rodzinie Sergeya Bondarchuka (słynny reżyser, scenarzysta i aktor) i jego żona Irina Skobtseva (słynna aktorka) urodziła wspaniałą dziewczynę, że rodzice chcą, aby wymienić Olesya. Jednak za namową babci dziecka ochrzczona Helena. Ze względu na fakt, że sama nazwa dziewczyny nie muszą się podoba, stało Alyona. Więc jej imię i do samego końca – Alena Bondarczuk. Oprócz dziewczyn w rodzinie byli rodzeństwem. Po pierwsze – Natalya Bondarczuk – utalentowany reżyser. Nazwa jego brat – Fiodor. Zyskał ogromną popularność po pierwszym strzale filmu „9 rota”. Nawiasem mówiąc, w tym obrazie zadebiutował i syn aktorki – Konstantin Kryukov.

Wczesne biografia Alena Bondarczuk przypomniał wyścig wiedzy. Lekcje języka angielskiego, lekcje muzyki, zaszczepienie miłości do sztuki – dziewczynka nie miała chwilkę wolnego czasu. Kiedy rodzice nie byli w domu, dzieci wychowywane przez ich babki.

Debiut kobiet jako aktorka miała miejsce w 1978 roku, kiedy młoda dama z 16 lat. Następnie na ekranach out dramat wojenny „sezon aksamitny”. Reżyserem tego dzieła był Władimir Pawłowicz. Taśma ta pokazuje widzowi utalentowaną młodą aktorką, która z powodzeniem grał najmłodszą córkę Richarda Bredveri – Betty.

inicjatywy młodzieżowe i aktorstwo

Na początku lat 80-tych biografii Alena Bondarczuk, zaktualizowany wykaz udanych ról w filmach. Podczas studiów działając w Moskwie Art Theatre School, ona już bierze udział w filmowaniu obrazu „Living Rainbow”, który został skierowany przez jej siostrę. Następnie, jeden po drugim, a następnie role w filmie „come darmowy”, „Dama Paryża” i „Czas i rodziny Conway.”

W 1986 roku, ojciec aktorki w kinach film historyczny „Borys Godunow”, gdzie Alain grał Księżniczka Xenia. Ten obraz był debiut jako aktor i brat dziewczynki. On pojawił się przed publicznością w roli księcia Fiodora.

Dorasta i staje się

Następnie Alyona Bondarczuk biografia jest wypełniona teatralnej „zapach”. Rola w filmie nikną w tle. Ona skupia się na występach w teatrze A. S. Puszkina. Jednak ten nie zatrzymał się aktorka. Po pewnym czasie staje się Mossovet Theater. Pod koniec lat 90. Alain stał się wiodącym aktorką Moskiewskiego Teatru Artystycznego. Gorkiego.

Na początku lat 90. wróciła do pracy w kinie. Jej ojciec zajął się ekranizacja powieści „Cichy Don”. Na ekranach tej istoty jest opublikowana dopiero w 2007 roku.

Fantastyczne zdjęcia „St. Petersburg-Cannes – Express”, „Amber Wings”, „Ja zostaję”, „Drogi Masha Berezyna” i wiele innych – to wszystko nam zostało w pamięci wspaniałą aktorką, której nazwa jest Alena Bondarczuk. Biografia, przyczyna śmierci, rodzina aktorki i kreatywności – to wszystko jest interesujące dla fanów. Fedora Bondarchuka siostra zmarła na raka 07 listopada 2009. Choć taśmy wyposażony Alena życiu popularną aktorką. W naszych myśli, uczuć i serca.