201 Shares 3505 views

Recenzje: „dzieci i dorośli Tiberal”

Choroby pasożytnicze są rozpowszechnione na całym świecie. Według WHO, te choroby cierpią cztery i pół miliarda ludzi na naszej planecie. Promowanie rozpowszechnienie chorób pasożytniczych: wadliwym stanie kontrolnym wody, żywności, gleby i powietrza; gęstość populacji; niski poziom kultury społecznej i higieny osobistej. Większość zarażenia pasożytnicze pierwotniaki – Giardia i ameby – są naturalne ogniska życia w tych regionach Rosji jak dorzecza Ob-Irtysz, terytorium Krasnojarska i Bliskiego Wołgi. Istnieje wiele leków, które skutecznie konkurują z pasożytów i zdobył doskonałe recenzje. „Tiberal” – jeden z tych leków. Na nim zostaną omówione w tym artykule.


charakterystyka farmakologiczna

„Tiberal” – to środek przeciwpierwotniakowe o właściwościach przeciwbakteryjnych. Główny składnik aktywny – ornidazole, które są najbardziej wrażliwe mikroorganizmy, takie jak Giardia, ameby, a Trichomonas niektóre bakterie beztlenowe.

Lek „Tiberal” szybko wchłaniany do płynów tkankowych. Jego maksymalne stężenie leku w organizmie osiąga trzy godziny. Głównym miejscem metabolizmu jest wątroba. Po okresie trzynastu godzin półtrwania. Po podaniu pojedynczej dawki substancji leczniczej przedstawiono 85% na pięć dni, 4% – w swojej pierwotnej postaci przez nerki.

wskazania

Lek otrzymał wiele pozytywnych recenzji. „Tiberal” jest skuteczny w leczeniu lamblii, rzęsistkowica (brodawki i infekcje dróg moczowych), pełzakowica (jelit i pozajelitowe formy choroby, w szczególności – amebic ropnie wątroby). Lek stosowany do zapobiegania infekcjom beztlenowych po różnych operacjach ginekologicznych (w okrężnicy i tak dalej).

Dawkowanie i Administracji

Lek „Tiberal” powinno być przyjmowane doustnie po posiłkach z wodą. Czas trwania działania i dawkowanie zależy od choroby.

Rzęsistkowica, w celu uniknięcia ponownego zakażenia, zaleca się, aby być traktowane z partnerem seksualnym. W przypadku prawidłowego stosowania leku jest bardzo skuteczne, co potwierdzają liczne opinie. „Tiberal” powinien być przyjmowany dwa razy dziennie, jedną tabletkę na pięć dni. W przypadku dzieci dawka powinna być dostosowana indywidualnie. Zwykle wynosi 25 mg na 1 kilogram ciała. Recepcja – edinokratny.

Kiedy Amoebic czerwonka u dorosłych i dzieci o wadze ponad 35 kilogramów środków niezbędnych do podjęcia trzy tabletki wieczorem przez trzy dni. Jeśli masy ciała pacjenta więcej niż 60 kg leku „Tiberal” podawany dwa razy dziennie przez dwie tabletki przez trzy dni. Dzieci, które ważą mniej niż 35 kg, lek jest przyporządkowana z szybkością 40 mg na 1 kg masy ciała.

Innymi formami amebioza stosowane 5-7 dni leczenia. Pacjenci o wadze poniżej 35 kg, powinna być przyjmowana raz na dzień dziennej dawce 25 mg na 1 kg masy ciała. Dorośli i dzieci o masie ciała większej niż 35 kg, lek podawany dwa razy dziennie na jedną tabletkę.

Aktywnie stosowane środki „Tiberal” z giardiazy. Liczba specjalistów o tym w większości przypadków pozytywne, ale leczenie choroby i potrzebę przestrzegania bardziej ścisłej diecie. Tak więc, ludzie mówią, że lekarze zalecają, aby usunąć z diety wszystkie słodkie. Leczenia trwa jeden do dwóch dni. Dzieci i dorosłych o wadze ponad 35 kg, jest przypisany jednej aplikacji lekarstwa (wieczór), dla trzech tabletek. Jeżeli pacjent waży mniej niż 35 kg, dawka dzienna określana jest na podstawie 1 kg wagi ciała, po 25 mg substancji czynnej.

Profilaktyka chorób zakaźnych po zabiegu: 1-2 tabletki przed operacją, a następnie jedna tabletka rano i wieczorem przez 5-10 dni. Dzieci lek mianowany indywidualnie. Na kilogram wagi ciała powinna spaść 20 mg leku.

Przeciwwskazania i skutki uboczne

Jak w przypadku każdego leku, lek ten ma swoje przeciwwskazania i skutki uboczne. Co na ten temat mówią opinie? „Tiberal” może powodować następujące niekorzystne reakcje organizmu: wymioty, nudności, metaliczny smak w ustach. Czasami są wysypki skórne, drgawki, omdlenia, senność, osłabienie, utrata koordynacji i drżenie. Należy zauważyć, że prawidłowe stosowanie leku, objawy te są praktycznie wyeliminowane. Jednak niektórzy ludzie mają zwiększoną nadwrażliwość na lek, więc leczenie muszą znaleźć inny lek. Nie zaleca się do leku „Tiberal” pacjentom z zaburzeniami ośrodkowego układu nerwowego i zaburzeń hematologicznych. Nie ma konieczności uciekania się do pomocy tego narzędzia w czasie ciąży, zwłaszcza we wczesnym okresie ciąży i podczas karmienia piersią.

Lek „Tiberal”: Opinie

Dzieci lek jest przypisane nie jest tak rzadkie. W większości przypadków rodzice zgłosić swoją wysoką skuteczność i dobrą tolerancję. Oczywiście, nie należy zapominać, że każdy organizm jest inny, i że przyszedł do jednego, nie może pomóc innym. Nie jest zaskakujące, że opinie stosowanie leku przed nami są różne: niektórzy pacjenci byli zadowoleni z leczenia, podczas gdy inni uważają, że jest to absolutnie bezużyteczne. Odrębną kategorię ludzi uważa, że lek jest zbyt toksyczny, szczególnie dla dzieci. Ponownie przypominam, że każdy lek powinien powołać biegłego. Jeśli angażujemy się w siebie, trzeba obwiniać siebie. Dla nawet najbardziej niewinne na pierwszy rzut oka, lek może wywołać nieprzewidywalne konsekwencje. Ponadto, skuteczność środka zależy nie tylko od kształtu i rodzaju choroby, a także od danego pacjenta.

Rozważaliśmy, co stanowi lekarstwo „Tiberal”. Instrukcje użytkowania, odpowiedzi są szczegółowo opisane w tym artykule. Jednakże materiał ma charakter wyłącznie informacyjny, więc przed użyciem wspomnianych środków należy skonsultować się z lekarzem.