770 Shares 3887 views

Lek „Karniton”: Opinie i instrukcje użytkowania

Preparat „Karniton” jest biologicznie aktywne dodatki zawierające znaczną ilość L-karnityny. Leki są poinformowani o wszystkich, którzy chcą poprawić swoją witalność i schudnąć.


Celem leku „Karniton”

Recenzje kobiet, które przyjmowały lek do utraty wagi, jest całkowicie pozytywna. Środki przyspiesza dopływ tlenu do mózgu, co pomaga stymulować aktywność umysłową, poprawia pamięć, koncentrację.

Lek zwiększa siłę i energię podczas diety, zmniejsza zmęczenie. Wynika to z substancji czynnej L-karnityny zawartych w preparacie, który przekształca część tłuszczowych (kwasów tłuszczowych), w specjalnych struktur wewnątrzkomórkowych zwanych mitochondriami. W tych komórkach, kwasy tłuszczowe są rozszczepiane z wytworzeniem dodatkowej energii, które jest przeznaczone na korpusie pracy. Szczególnie interesujące jest to, że kwasy tłuszczowe do samych mitochondriów nie może wnikać tak z L-karnityny, zależy od wydajności energetycznej przemianie materii w organizmie.

Preparat farmaceutyczny „Karniton”: Kompozycja

Lek ten jest wytwarzany w postaci tabletki, i w postaci roztworu. Jedna połowa tabletki g zawiera substancję czynną, która jest równoważna do 1 ml i 17 kropli roztworu. Te substancje pomocnicze obejmują MCC, Aerosil, stearynian wapnia.

Przeciwwskazania i skutki uboczne „Karniton” lek

Liczba farmaceutów i instrukcje stosowania nie zaleca się stosowania leku w okresie karmienia piersią oraz u kobiet w ciąży. Przed pójściem do apteki, aby zasięgnąć porady lekarza o celowości stosowania leku.

Uzyskane efekty uboczne w znacznym stopniu przekroczenia dopuszczalnej dawki farmaceutycznej. Z przedawkowania leku mogą wystąpić reakcje alergiczne, obserwowane w strefie bólem brzucha, biegunka, osłabienie mięśni, może nawet zwiększony apetyt.

Bezpieczeństwo otrzymaniu skuteczność leku „Karniton”

Opinie lekarzy mówiących o bezwzględnych środków bezpieczeństwa, z zastrzeżeniem określonych instrukcją dawkowania, ponieważ lek jest całkowicie naturalne suplementy. W tym przypadku samo wytwarza L-karniton – jest istotnym aminokwasem.

Jeśli chodzi o skuteczność, funkcja ta zależy od następujących czynników. Ze względu na fakt, że L-karnityna przyspiesza tylko metabolizm w organizmie i nie powoduje bezpośredniego spalania tłuszczów, konieczne jest łączenie leku z ćwiczeń aerobowych (taniec, bieganie, aerobik) dla zmniejszenia wagi. Narzędzie pozwala wydłużyć trening, ponieważ przyczynia się do rozwoju dodatkowej energii. Tak więc, jest to możliwe w miesiąc stracić nawet do trzech kilogramów.

Jeżeli połączenie odbiór „Karniton” lek (roztwór) o ładunku energii, wraz z masą i masy mięśni wzrośnie. Dlatego, aby schudnąć, trzeba pracować, a medycyna pomóc.

Niektórzy ludzie, którzy brali lek „Karniton” pozostawić opinie, które często chcą jeść po przyjęciu pieniędzy. Rzeczywiście, dodatek może zwiększyć apetyt, więc jeść miłośników trzeba być ostrożnym z nią.

Zasady leku „Karniton”

Opinie ludzi, którzy brali funkcji, należy podać następujące informacje na temat stosowania metod. Lek należy przyjmować tylko w trakcie posiłku. Tabletki użyć raz dziennie, jedna kapsułka z intensywnych treningów zaleca się przyjmować pół tabletki.

Roztwór dawka wynosi odpowiednio 17 lub 25 kropli, które należy podjąć w ciągu jednego miesiąca.

tabletki lek może być przechowywany przez okres trzech lat, rozwiązanie – nie więcej niż dwa lata.