708 Shares 6805 views

Dlaczego i jak są anoreksichkoy?

Jak zostać anoreksichkoy ostatniego miesiąca? To pytanie dręczy dziewcząt, którzy chcą maniakalny pragnienie, aby schudnąć, ale nie rozumiem, co konsekwencje takiego spowoduje szybką utratę wagi.

Anoreksja – choroba 21 wieku. Wielu przedstawicieli słabszej płci, oglądanie programów w modzie, chcą schudnąć. Oni stają się interesuje, w jaki są anoreksichkoy. Zaczynają pilnie do „pracy” w tym kierunku, niezależnie od tego, czy musisz schudnąć naprawdę.

W jaki sposób można stać anoreksichkoy dziewczęta? Zaczynają zrezygnować słodycze i inne szkodliwe ich zdaniem, produkty, a następnie zaczynają głodować i brać leki, które zmniejszają apetyt, przyspiesza przemianę materii , itd.

To nie zawsze jest przyczyną tego nagłego pragnienia, aby schudnąć jest to programy telewizyjne i mody. Bardzo często, może to być spowodowane problemami psychologicznymi. Jeśli rodzina dziewczynki ciągle karcić rodzicom, że jest pod wpływem stresu, to jest bardzo prawdopodobne, że taki „dobry” gleba zaczyna jadłowstręt psychiczny. Doświadczenia, które pojawiają się w jej życiu, nie może pozostawiać żadnych śladów.

A jak są anoreksichkoy? Niedbale rzucone słowo może przynieść poważne konsekwencje. Bardzo często ludzie nie myślą dziewcząt zwanych „grube”, w wyniku czego oni rozwijać skomplikowane, co prowadzi do rozwoju takich chorób jak anoreksja.

W jaki sposób można stać anoreksichkoy? Wszystko dzieje się stopniowo. Rozróżniamy trzy fazy choroby:

Dismorfomanichesky

W tym czasie osoba zaczynają wkradać się na myśl o jego niedoskonałości. On myśli, że jest gruba. Niepokój, długo-seed się w lustrze, szukając idealnej diety – to nie wszystko, co pojawia się na tym etapie.

anorectic

To już występuje na tle uporczywego głodu. Osiągnąć utratę wagi aż do 30%. Jednocześnie jest euforia i ścisła dieta schudnąć nawet więcej. W tym czasie ludzie aktywnie przekonać siebie i innych, że nie chce jeść, a on nosi również duży wysiłek fizyczny. Zniekształcone postrzeganie nie pozwala zrozumieć stopień utraty wagi. Pojawia się niedociśnienie tętnicze, zatrzymanie miesiączki i obniżenie popędu seksualnego, a także zaburzenia funkcji nadnerczy.

wyniszczonych

W tym okresie, nieodwracalnym degeneracji narządów wewnętrznych. Wchodzi on w ciągu kilku lat po osoba zachorowała. Na tym etapie, waga zmniejsza się o 50% lub więcej wagowo. Znacznie zmniejszone poziomy potasu, wolnego od białek obrzęk pojawia się, i zaburzenia równowagi wody i elektrolitów. Zmiany zachodzące w organizmie, prowadzi do nieodwracalnego zahamowania funkcji wszystkich narządów i układów. W efekcie – śmierć.

Główne objawy anoreksji :

  • utrata apetytu;
  • nadmierna wrażliwość na zimno;
  • utrata włosów na głowie;
  • ból brzucha;
  • istnieje arytmia;
  • przewlekłe zaparcie;
  • istnieje stałe uczucie zmęczenia.

Jeśli jesteś zainteresowany zostaniem anoreksichkoy tydzień lub miesiąc, pomyśl o swoim zdrowiu. Pamiętaj, że jest to choroba, która jest bardzo niebezpieczne, ponieważ nie było nawet zgony. Czy jest to potrzebne?