166 Shares 5249 views

„Freaks”: aktorów

W tym artykule będziemy mówić o filmie „Freaks” (1932). Aktorzy, którzy uczestniczyli w pracach nad obrazem, zostanie opisany w dalszej części. Mówimy o klasycznej amerykańskiego filmu fabularnego w reżyserii Toda Browninga. obrazy rodzajowe można określić jako dramat, który zawiera elementy horroru. Freestyle powieść "Spurs" Tod Robbins.


historia

Po pierwsze, musimy wyjaśnić, co jest poświęcony filmie „Freaks”. Aktorzy będą nazywane w dalszej części tego materiału. Fabuła opowiada historię trupy cyrkowej wędrowny, który wraz ze zwykłymi aktorami są ludzie, którzy mają specjalne ekstremalnych odchyleń w rozwoju fizycznym.

Beauty-gimnastyk Cleopatra dowiaduje się, że mikrus Hans, podziwiając jego piękno, odziedziczył stan. Ona udaje, że jest zakochany w bohatera, a następnie zmusza go do opuszczenia krasnoluda Frieda, z którą był zaangażowany. Hans i Kleopatra grał ślub. Goście na ceremonii staje Freaks trupy.

Jest tam również obecny strongman Hercules – kochanek Kleopatry. Freaks chcą wykonać rytuał sprawie przyjęcia dziewczynki w „kręgu”. Jednak pijany piękno, a wraz z nią i Hercules, zaczynają je wyśmiewać. Krasnoludy sobie sprawę, że Kleopatra nie była tak hojna, która wygląda. Zaczynają podążać za nią.

Równolegle, pokazuje historię Wenus, tancerka i clown Frosi. Ta dziewczyna niedawno rzucił Herkulesa. Wenus i Frosi – parę singli, w których dobroć rodzi wzajemną sympatię. Żyją obok siebie z dziwaków cyrkowych, ale są ci ludzie z równym ludzkości. Jednak inny cyrk stale pogarszać urodtsev.

Cleopatra po ślubie próbuje otruć Hans, używając wolno działające trucizny. Bohater udaje, że poważnie chory, ale potwory są świadomi planu żony i czeka na najbardziej odpowiednim momencie dla zemsty. Hercules uderzył w plecy nożem i przestrzennego. Jego los jest nieznany. W oryginalnej wersji jego dzieł są kastrowane.

Podczas kolejnego ruchu Cleopatra van odwrót. Freaks podczas burzy wyprzedzić dziewczynę w lesie. Nikt nie wie, co z nim zrobić, ale po kilku latach wędrówki Circus show z zupełnie innej Kleopatry. Jest pozbawiony mowy, szalony i brzydki samica kaczka. W finale, Wenus i Frosi pomagając Hans i Frieda pogodzić. Ona nadal go kocha.

Główne role

Kleopatra i Hercules są głównymi aktorami filmu „Freaks”. Aktorzy Olga i Genri Wiktor Bakłanow zawarte na ekranie obrazów. Uolles Ford grał Frosi.

Rosko Eyts, Leila Hayams, Harry i Deyzi ERLS

Aktorzy filmu „Freaks” (1932), Harry i Deyzi ERLS uosabiają obraz Hansa i Frieda. Leila Hayams grał Wenus. Rosko Eyts wykonany obraz charakteru tej samej nazwie.

Drugi plan

Bliźniąt syjamskich są także opisywany w fabule filmu „Freaks”. Aktery Violetta i Deyzi Hilton uosabiają te obrazy. Rose Dion pojawił się jako Madame Tetrallini kranu. Zhozefina Dzhozef uosabia wizerunek hermafrodyta w filmie „Freaks”.

Aktorzy Schlitz i Książę Randowska grać sami. Olga Roderick uosabia wizerunek brodatego kobiety. Dzhonni Ek grał osobę nie mającą dolną część tułowia. Frances O'Connor grał kobietę bez rąk.

MGM Spółka pod naciskiem Browning w latach dwudziestych nabyła prawa do iloczynu Robbins.

ciekawostki

Teraz przez kilka interesujących szczegółów o filmie „Freaks”. Aktorzy, którzy wzięli udział w filmie, zostały nazwane powyżej.

W 1932 roku Irving Thalberg oferuje produkcję Browning z John Barrymore nazwie "Arsen Lyupen". Ostatni odmawia, preferując do pracy na „Freak”. Na jego wniosek, pisarze Willis Goldbeck i Elliott Clawson byli zaangażowani w projekt. Również w tworzeniu skryptu uczestniczył Charles MacArthur E Bousberg Edgara Allana Woolf i Leon Gordon.

Działka została utworzona w ciągu pięciu miesięcy. Z oryginalnej pracy w skrypcie, być może, nie było tylko małżeństwo karła ze zwykłej kobiety i weselu bohaterów.

Planuje się, aby wziąć udział w filmie Dzhin Harlou, Myrna Loy i Viktora Maklaglena. Jednak Thalberg postanowił nie używać gwiazdę pierwszej wielkości.

Podczas fotografowania taśma jest w dużej mierze kierują się własnym doświadczeniem Tod Browning jest. W wieku 16 lat, mężczyzna uciekł z domu przez długi czas pracował w ramach wędrownego cyrku.

W filmie wystąpili najbardziej znaczącą grupę podmiotów posiadających fizycznych nieprawidłowości w historii kina. Tod Browning zaproszony na casting większość maniaków wszystkich firm działających w wędrownym cyrku Stanów Zjednoczonych.

To ciekawe, że wszyscy aktorzy w filmie są nazywane prawdziwych nazwisk. Fakt ten dodaje filmowej odcień dokumentalny. Wyjątkiem są Harry i Daisy Earles.

Strzelanina kontynuowane w okresie październik – grudzień 1931 czas trwania obrazu wynosi 90 minut. Jednak skany testy zostały przeprowadzone. Zgodnie z wynikami, zdecydowano się przeciąć taśmę do 64 minut, usuwając najbardziej wstrząsających scen.