765 Shares 4214 views

Ivan Smirnov: biografia i twórczość

Dzisiaj mówimy o tym, kto tego Smirnowa Ivan – kompozytora. Jego biografia zostaną omówione szczegółowo poniżej. Nasz bohater – elektroakustyczny gitarzysta, który wykonuje muzykę etnofyuzhn.


Znajomość sztuki

Ivan Smirnov – kompozytor, który po raz pierwszy wziął gitarę podczas gdy w obozie. Potem miał dwanaście lat. Ten instrument muzyczny, był pod wrażeniem. Nasz bohater wspomina, że pewnego dnia zdarzyło mu się być w specjalnym pomieszczeniu DK MSU. Tam trzymano instrumentach. W tym pokoju można znaleźć zawory, rury, klarnety. Był zafascynowany. Poprosiłem matkę, aby kupić mu na gitarze i śpiewała swoje pragnienie. era "The Beatles" wkrótce nadejść. W tym czasie nasz bohater miał dziewięć gitary, który uczynił siebie.

technologia

Ivan Smirnov sam stworzył narzędzia. Podstawą dla nich gitary że przeżyła ich użyteczność. Z tych narzędzi do odcinaj piętę, rozluźnił szyi. Następny podjął stołek i wyciąć kształt. Przetworniki zostały stworzone z mikrofonu telefonu. Ivan grał na imprezach szkolnych. Wkrótce udał się pod ziemią – „pod ziemią”.

„Drugi oddech”

Ivan Smirnov nazywa tę grupę silny zespół. Kiedy młody człowiek był w 9 klasie, zespół grał wieczorem w szkole. Muzycy grają zawodowo brzmiał repertuar Dzhimmi Hendriksa. Grupa składała się z trzech osób: basista, gitarzysta i perkusista. Ich nazwiska były Igor Dekterev, Kola Shiryaev i Maxim Kapitanovsky. Pierwszy grałem na gitarze. I przyrząd miał markowy przedruk „Stratocaster”. Występ grupy zrobił wrażenie na naszego bohatera. Po roku zespół rozpadł się.

Po innych osób podczas grupy odtworzone, ale wybrali inną kierunek – narzędzia. Członkowie kontaktować przez naszego bohatera i zaproszony do współtworzenia. Muzycy byli starsi niż był przez kilka lat. Zespół zaczął grać muzykę w kierunku jazz-rocka. W szczególności, ich repertuar był dziełem Billy Kappema. Raz w paśmie przyszedł Alexey Kozlov. Zauważył, że niemożliwe jest, aby grać koncerty muzyczne studio. Ale młodzi ludzie ich muzyka przyjemność.

Potem nadszedł czas na różnych VIA Radzieckiego. W rezultacie, spełzły na niczym wszystkie podziemne. To był pewien kalkulacji z punktu widzenia ideologicznego. Ludzie zaczęli się przyzwyczajać do tego, co było wówczas etap rosyjskojęzycznych. Nasz bohater zastanawiał się, jak śpiewać rocka w języku rosyjskim. Wkrótce koncerty stanął. Jednak muzyk w momencie miała już troje dzieci, a on potrzebował pracę. W rezultacie stał się członkiem zespołu „Błękitny Guitar”. Pracował w tej strukturze przez około rok i cenionych nadzieję stać się członkiem zespołu „Arsenał”. Marzenie się spełniło muzyk.

„Arsenał”

Ivan Smirnov wyszedł z podziemia do ogółu społeczeństwa. Muzyka Kozlov było trudne. Uwagi stać geometria stałe. Cały bieg aż do ostatniego szczegółu. Grałeś wyłącznie na notatki. Pamiętaj, jak było to niemożliwe. Działania w „Arsenale” stał się naszym bohaterem groźne praktyki zawodowej. Kozlov pomógł muzyk, być może nieświadomie, w celu określenia możliwości dalszego rozwoju.

Pewnego dnia poprosił przygotować utwór na gitarze akustycznej. Nasz bohater uznaje się, że ciążyła do akustyki życia. Jednak on nadal grać przez bezwładności na gitarze elektrycznej. W wyniku prac powstał. Jego gra w zespole, ale stopniowo rozpadło. W rezultacie nasz bohater zaczął wykonywać swoją jedną, która była podstawą dla przyszłych solowy projekt.

Początkowo pracował z Andrei Winogradow. Zagrał w „Arsenale” na klawiaturze, a muzycy od dawna rozważał możliwość stworzenia własnego projektu. W rezultacie, nie jest przełomem. W tym czasie nasz bohater postanowił nie wyważać otwartych drzwi i znaleźć swoją własną przestrzeń i ją odzyskam. Odwiedził Edynburg w Szkocji na festiwalu Fringe. Muzyka nie jest reprezentowana w niezwykle wysokim poziomie.

ewaluacja

Ivan Smirnov do wykresu najlepszą świat wykonawców World / Folk. Eksperci uwagę jasną technikę, niepowtarzalny styl, a także własny język komunikowania się z instrumentem. Jego muzyka wypełnia tajemniczej rosyjskiej duszy. Muzyk ma wyraźny wewnętrzną wolność. On jest poza czasem. On opanował pop, rock i jazz, a następnie starał się zapomnieć o dotychczasowe doświadczenia i rozpoczął studia na gitarze z czystym kontem. Próbował znaleźć swój własny dźwięk, dźwięk i ścieżkę. Dostał go. Nasz bohater znalazł związek między współczesnego życia i ludowych form. Kompozytor wykorzystuje gitarę jako mostu kulturowego. On muzyka klasyczna, hiszpańskie flamenco, rock „n” Roll porusza tseppelinopodobnye akordy delikatnie miesza się z rosyjskim podstawie twórczej, symfonicznej uczuć i motywów ludowych. Teraz wiesz, kto Smirnowa Ivan (kompozytor). Zdjęcia dołączone go do tego materiału.