166 Shares 9272 views

Leczenie pszczelego liczby Podmore chorób

Podmore pszczoły – jednym z medycyny tradycyjnej. Większość z nich znajduje się w pasiece na wiosnę. Zwrot ten wskazuje martwych pszczół. Ich zwłoki nie odrzucić wszystkie bez wyjątku, ponieważ jest to cenny materiał, który może być używany do celów leczniczych. Z drugiej strony, nie trzeba używać wszystkich Podmore, ale jedynym, który jest dobrze zachowany, świeże, bez śladów zgnilizny, pleśni i rozkładu. Jego zima jest zwykle wyrzucony z ula wraz z resztą śmieci. I podczas wiosennych audyt pszczelich kolonii Podmore zwykle przechowywane czyste i świeże. Nawiasem mówiąc, CAL dla mieszkańców ula ma nic złego lub niebezpieczeństwo nie może się odbyć.

Nalewki i wywary

Bee Podmore oddzielony od śmieci, należy przesiać przez durszlak. Następnie trzeba suszyć w piekarniku na małym ogniu lub grzejników elektrycznych. Leczenie pszczeli podwodnego przeprowadzono stosując wodne i alkoholowe ekstrakty z tego materiału. Porozmawiajmy o tym, jak je zrobić. Uprzednio wysuszonego Podmore wlać wódki w stosunku 1 łyżka. l. 200 ml. Trzy tygodnie w ciemnym misce wytrzymać tej mieszaniny. Pierwsze siedem dni należy mieszać ciecz każdego dnia, a następnie – po dwóch lub trzech dni. Mieszaninę tę można również dodać posiekanych liści eukaliptusa (10% masy Podmore). Otrzymane sposobem przechowywane w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Leczenie pszczół Podmore powinny być wykonane przy pełnym odmowy alkoholu.

Nalewka wody przygotowuje się w ten sposób. Dwie łyżki Podmore dodanie 0,5 litra ciepłej wody. Doprowadzić do wrzenia w ciągu dwóch godzin, aby doprowadzić do wrzenia. środki gotowe w lodówce można przechowywać do dwóch tygodni. Jednak lepiej jest używać go w ciągu trzech dni od daty produkcji. Leczenie pszczół Podmore będzie znacznie bardziej skuteczne, jeżeli do przeprowadzenia zabiegi lecznicze oczyszczanie organizmu. Konieczne jest, aby umieścić lewatywę na okres jednego miesiąca. Nalewki i bulion Podmore są szkodliwe dla wielu pasożytów wewnętrznych organizmu – krętków lamblia, Streptococcus.

Bardzo przydatne rzeczy

Główny składnik aktywny, który jest część materiału, – chityny. Jest to bardzo korzystny wpływ na układ odpornościowy. Ponadto, chitynę hamuje wzrost komórek rakotwórczych, zwiększa poziom hemoglobiny, przyspiesza proces zdrowienia tkanek i zmniejsza zapalenie, pozytywnie wpływa na trawienie.

Wartość materiale

Preparaty wykonane z pszczelego Podmore, zawierają wiele składników odżywczych. Na przykład, itd., Stwierdzono, że wiele melaniny, chitozanu, peptydów, aminokwasów, że materiał zawiera co najmniej dwadzieścia siedem elementów układu okresowego. Związki neutralizujące toksyczne i zapobiec występowaniu mutacji sprzyja komórek Podmore wosk pszczeli. leczenie raka, innymi słowy, naprawdę jest możliwe dzięki temu narzędziu. Jest on również stosowany do oczyszczania krwi. Leczenie pszczół Podmore skuteczny w oziębłości i impotencji i innych zaburzeń seksualnych. Między innymi, jest on stosowany w łuszczycy, tocznia, egzemy. Traktowanie z nalewki pszczół Podmore wykorzystywane oficjalną medycynę w wielu krajach ze względu na skuteczność tego narzędzia.